Stone

Status
Zamknięty.

Berseker1989

New Member
Dołączył
19.3.2006
Posty
2
Witam.Wiele sie slyszy ze w G2 jest Stone gdzieś w Górniczej Dolinie chyba.Nie wierze w to zbytnio ale moze jednak jest to prawda.Moze ktos z was wie gdzie on sie znajduje.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Ha, no jasne, że jest! Siedzi za kuźnią w wulkanie i robi miecze dla Feomathara. Dobra, to taki żart, teraz będzie serio. Może i Stone jest w Dolinie, może i go nie ma. W każdym razie, ja go nie widziałem. Przeszedłem całą starą mapę w celu zniszczenia każdego Orka, ale Stone'a nie spotkałem. Myśląc nieco dziwnie: nie ma miejsca, gdzie mógłby się skryć. Dlaczego? Już mówię:
- Zamek? Tam są paladyni, a Stone był skazańcem, więc poszedłby do lochu.
- Nowy Obóz (ewentualnie)? Przysypany śniegiem i pod władzą Lodowego Smoka.
- Jakaś jaskinia? Brak wyposażenia.
- Za palisadą? Tam nic nie ma.
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Możliwe że jest w kopalni Markosa.
Niepamiętam dokładnie ale był tam taki jakiś koleś
który tłumaczy ci jak szedł Markos.
Możliwe że to o mniego chodzi ale głowy nie dam.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Oj człowieku, w kopalni Marcosa na pewno nie ma Stone'a. Tak jak Sługa przeszedłem Górniczą Dolinę wzdłuż i wszerz, lecz nigdzie go nie było. Myślę, iż to kolejna bajeczka.


Pozdrawiam
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
Zwiedziłem cały świat od podszewki i nigdzie Stone'a nie znalazłem. Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o takowej plotce. Co do kolesia tłumaczącego gdzie jest Marcos, to jest to Grimes
wink.gif
.
PoZzdro
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Ej no mówiłem że głowy nie dam ale skoro mówicie że to Grimes to sorki że w błąd wpowadzam.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Stone stone kim on byl bo nie pamietam przypomnijcie mi to moze wam pomoge ba pamietam takigo typka o tym imieniu ale troche czasu nie gralem w gothica wiec troche jestem rozkojarzony...

Potem edytuje tego posta zeby nie bylo ze spamuje
dry.gif


Ok edytuje. Niestety stone w dwojce to tylko taki zart jak ten paser w jedynce i go nie znajdziesz chyba ze jest na stone tak jak na pare innych postaci(moj kumpel mi to pokazal ale to jest beznadziejne)

tak weic to wszystko jesli koniecznie chcesz spotkac tego Stone'a to poszukaj kodu
wink.gif
 

Berseker1989

New Member
Dołączył
19.3.2006
Posty
2
Stone był kowalem na zamku w Starym Obozie w G1,pracował naprzeciwko w budynku naprzeciwko Magów ognia
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom