Starzy znajomi

Status
Zamknięty.

Haczysław

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
4
czy słyszeliscie że będą strzy z najomi z g1 w nk?ja słyszałem że będzie thorus, scatty bloodwyn(przez krótką chwilę), snaf, Huno, cavalorn i magowie wody(saturasy i te inne)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Bedzie w nim wielu znajomych znajomych z G1. Ale to bardzo dobrze, odnowimy przynajmniej stare znajomosci
biggrin.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Grałem w NK

Już grałem w niemieckiego NK. Są tam prawie wszystkie postacie z G1 i jest dość sporo nowych. Gdy szedłem do farmy Onara to po drodze stał tam Horacy (nie było go ani w G1 ani w G2). Jest pełno nowych broni i czrów!!! Niech żyje GNK
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Re: Grałem w NK

Gdy szedłem do farmy Onara to po drodze stał tam Horacy (nie było go ani w G1 ani w G2).

A byłeś kiedyś w NO przy zbieraczach?
A co do tematu to fajnie będzie spotkać znajomych z poprzednich części!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
no zajefajnie ze beda starzy ziomale ja slyszalem o tym i bardzo sie ciesze bo bedzie ciekawie:D:D:D.
a pozatym to juz nie moge sie doczekac NK ta gra bedzie cudowna!!!
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Zarombiscie ze bądą starzy kumple w NK! Ale zanim będziemy mogli pogadać z nimi po POLSKU... Przejdzie jeszcze jakieś 20lat...
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja tam najbardziej ciesze sie że będą wszyscy magowie wody np.Saturas. Jordian, Cronos itd.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Tjaa...wszyscy wiedzą o tym już od...3 miesięcy szybki jesteś...
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Kruk

Ja słyszałem że Kruk będzie głównym przeciwnikiem i dlatego nazywa się dodatek Noc Kruka.
laugh.gif
8)
laugh.gif
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
taaa.....krzysztof kolumb
tongue.gif
horacy to był w g1 w NO i uczył nas mocniejszego udezenia z piąchy:)tylko trzeba odpowiednio poprowadzic tą rozmowe bo inaczej nas oleje!!

P.S z tego co słyszałem o Ryżowym Książe jedyne co robi to, obnosi swoje brzuszysko po magazynach,tłusty wieprz!
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
no to chyba dobrze, ze "kumple" z GI beda z nami w NK, co nie. chociaz szkoda, ze autorzy nie przewidzieli tego (albo i przewidzieli), ze skoro w GI w VI rozdziale mamy teleport do SO i wszyscy nas tam atakuja to my ich zabijamy :? szkoda, ale widocznie sa oni nam w NK potrzebni.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Fajnie ze do NK dodano naszych znajomych z G1.Wlasciwie to kogo dodano bo jeszcze nie gralem.Wiem ze jest Cavalorn,Kruk,Bloodwyn i kto jeszcze? :?:

GaNdi: Nie wolno pisać 2 postów pod rząd!!!Przeczytaj regulamin, następnym razem, ostrzeżenie :/...
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Jeszcze Fisk z SO i jeszcze Fortuno z sekty. I do tego jest nacpany i daje qesta do zrobienia ze trzeba mu znalezc trawke a mianowicie "zielony nowicjusz" ktora była w G1.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nom, sporo tego... ale w nazwie dodatku chodzi o TEGO Kruka? O magnata, pomocnika Gomeza?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom