Stary Obóz na screenie

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4784
Wczoraj wieczorem THQ Nordic udostępniło na YT materiał wideo, na którym pokazali kawałek Starego Obozu.

Zrzut-ekranu-2022-12-24-013137.png


Wszystko pięknie, widać że wzięli sobie do serca skargi i opinie graczy po wypuszczeniu Teasera. Teraz mamy doczynienia z przełożonym 1:1 Starym Obozem z pierwszej części. Mnie natomiast martwi jedno. Skoro szykują nam remake dwudziestoletniej gry, to czy odwzorowując świat w tej skali, nie będzie ona zbyt mała jak na obecne stadardy? Kolonię w starym Gothicu można przebiec w pięć minut z góry do dołu. 20 lat temu Gothic tej wielkości był w porządku, ale teraz od gry AAA oczekuje się czegoś więcej. Popatrzcie na Assasiny, Wiedźminy, Cyberpunka czy nawet Skyrima. Remake przy nich może wypaść po prostu słabo. Czy moje obawy są słuszne?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Z jednej strony chciałbym, żeby ten ramek wypalił, ale obawiam się, że skończy się klapą - oczekiwania są raczej dość wysokie. Świat sam w sobie jest mały, ale jeżeli odpowiednio go zapełnią aktywnościami to będzie wystarczający. W ostatnich grach z serii AC mam wrażenie, że świat jest ogromny, ale przez umiejscowienie ich w takim, a nie innym okresie rozwoju ludzkości jest z konieczności dość pusty. Podobnie w Skyrim. W cyberpunku odczucie jest zupełnie inne, akcja toczy się w wielkim mieście, które cały czas żyje. W przypadku remaku najbardziej obawiam się, że trochę za bardzo przekombinują z dowiezeniem tej gry do obecnych czasów, przez co gra straci klimat.
Kończąc, z drugiej strony mam caly czas nieodparte wrażenie, że pewnych rzeczy niepowinno się ruszać i po prostu zostawić je wyidealizowane w pamięci...
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
Jest i kolejny obraz ale zastanawia mnie jedno. Czy te szmaty na ogrodzeniu obozu nie powinny swobodnie zwisać? Czy oni zapomnieli dodać fizykę?
remake.jpg
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Może to jakiś wczesny rodzaj plastiku ze zmodyfikowanej magicznej rudy? Ta gra albo będzie hitem albo kitem :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4784
Dostaliśmy kolejnego screena ze Starego Obozu
Render_4k-Old_Camp.png
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
To ponownie wygląda jak screen z trailera. Pewnie za trzy dni otrzymamy nowy filmik.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1083
No to mamy stary obóz na trailerze.
Jak dla mnie wygląda dobrze, chociaż liczyłem że pokażą więcej miejsc ze Starego Obozu.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Nie jest źle, czuć tu trochę klimatu Gothica. Jestem umiarkowanie pozytywnie nastawiony, na pewno wygląda to znacznie lepiej niż to nieszczęsne demo (pod względami które na tą chwilę da się porównać czyli kolory itd).
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
 
Do góry Bottom