Starcraft 2

Status
Zamknięty.

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Mam pytanie czy ktoś nie słyszał może że Blizzard chce wydać Starcraft 2. Moim zdaniem jedynka to najlepsza strategia wszechczasów, a Blizzard nie kontynuje wątku tylko tworzy jakieś strzelanki (ghost) i do tego nie na PC tylko na dziecko szatana(Xbox). Ja chcę STARCRAFT na PC
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmmm wiesz ja myśle że oni sie zajęli kontynuacjami WarCrafta, ponieważ odniósł on większy sukces niż StarCraft. Choć ten drugi ma mnóstwo zwolenników i wydanie 2 części bardzo by im sie opłaciło... ale lenie nie wiedzą co nam, graczom sie podoba
tongue.gif
Ja na pewno zagrałbym w 2 część tej gry gdyby powstała
rolleyes.gif
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
...Yyy...muszę Was zasmucić, bo widziałem zapowiedź StarCraft II na Hyperze. Z tego co tam było pokazane to wyglądało jak bezsensowna strzelanka lub skradanka. Kamera zza pleców, choć może da się wcielić w pojedyńczego żołnierza. Tak samo jak z kontynuację świetnej platformówki Oddworld (tak to się pisze?), filmiki pokazują strzelanie do setek kolorowych stworów w dziwacznych, gumowych giwer, które na dodatek mają mordę.
dry.gif
Beznadzieja. To była zarąbista platformówka, w która grałem duuużo czasu, skradaliśmy się, przechytrzaliśmy strażników itp. Mam nadzieję, że StarCraft II to będzie kolejny epicki RTS (choć to mało możliwe), a nie FPS.

Na filmiku ze StarCrafta byli pokazani żołnierze walący do innych żołnierzy, urywki zza pleców bohatera, wybór ekwipunku itp.

Pozdrawiam.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE (Archimonde @ 10-06-2005, 22:32) ...Yyy...muszę Was zasmucić, bo widziałem zapowiedź StarCraft II na Hyperze.
To co widziałeś, rzekomo na Hyperze, to nie jest Starcraft 2. Blizzard, nie kontynuuję tej serii na PC. Ten zwiastun na Hyperze, tyczył się "Starctaft: Ghost" i nie jest to gra na "kompjuter", ale na konsole Nintendo, PS2 i coś tam jeszcze. No i wspomnę pokrótce, że każdy może czegoś chcieć, ale najprawdopodobniej dostanie (...) ,a potem w najlepszym przypadku tylko w zęby. No i na koniec, przypominam. Nie ma STARCRAFT 2, i prawdopodobnie nigdy nie będze...
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Co do Starcrafta 2 mogę was pocieszyć, że jest pewien mod do C&C generals który zmienia go w Starcrafta... Cush... najlepszy nie jest, ale można się nim pocieszyć...
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja myślę, że w końcu jednak zrobią drugą część
biggrin.gif
... Ale problem w tym kiedy? Chyba tylko wtedy, gdy skończą im się pozostałe pomysły, cóż czasem robią różne dobre gierki, ale bądź co bądź chyba Starcraft wyszedł im najlepiej. I wcześniej myślałem, ze na dodatku nie p-oprzestaną, a tu latka lecą
sad.gif
...
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Tak jak większość wymieniła to i ja powtórzę Bardzo by im się to opłaciło bo ta gra ma bardzo wielu zwolenników nie tylko w polsce ale i na świecie więc zarobili by mnustwo kasy ale widocznie oni nie chcą pieniędzi zarobic (to niech z free zrobią
tongue.gif
)
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Dlaczego SC miał tyle zwolenników? Bo był jedyną stategią w którą można było grać na necie i nie wymagało to posiadania orginalnej wersji, wystarczył orginalny serial i grasz. Sama gra, jak włączyłem była beznadziejna, brzydka, wogóle mi się nie podobała. Dlaczego nie ma SC2? Może producenci zdali sobie sprawe, że jest dużo lepszych strategii i dali sobie na luz? Mogli by zrobić następnego WarCrafta zamiast bawić się tym StarCraftem.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
sad.gif
Nie zrobili Starcrafta 2 bo mieli na głowie Warcraft III i Łatke do Diablo II
sad.gif
i teraz napewno nie zrobią bo jeszcze są prace nad Wersją konsolową Starcrafta czyli Starcraft Ghost
sad.gif
ale może zrobią Starcraft 2 kto wie.
 

Elfeadan

New Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
11
Ja myślę że Starcraft był (i jest) świetną grą RTS. Straciłem nad nią mnóstwo czasu. Jest ona jedną z najbardziej zróżnicowanych gier strategicznych na świecie. Ma 3 wyważone rasy, z których każda jest zupełnie inna... Chętnie zagrałbym w SC2 bo to co mi najbardziej przeszkadzało to przestarzała grafika (ewidentnie latka lecą). Ciekawostka: w edytorze Warcrafta III jest parę jednostek ze Starcrafta!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE (Elfeadan @ 16-06-2005, 12:25) Ciekawostka: w edytorze Warcrafta III jest parę jednostek ze Starcrafta!
0_o Trochę się bawiłem w edytorku i nie natrafiłem na żadne... Możesz mi powiedzieć, gdzie som i jakie?

PS> Sorry, że schodzę z tematu, ale mnie to intryguje
tongue.gif
 

Lee997

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
78
Ogladalem u znajomego filmik Starcraft 2. Slyszalem rowniez ze ta najlepsza strategia wszechczasow ma wyjsc za rok lub dluzej, chociaz sam w to watpie poniewaz Blizzard jak to bylo juz powiedziane zajmie sie raczej Warcraftem, chociaz ja i tak dalej przycinam w Starcrafta Brood War
biggrin.gif
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
Ja nie wiem czym wy się podniecacie, w tą grę nie grałem i nie będe grał. Gra ma xxx lat a wy w takie badziewie gracie, no co wy dajcie spokój.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
rolleyes.gif
No niwewiem Starcraft ciągle króluje nad graczami
rolleyes.gif
wogóle gra jest ciekawa niewiem czemu niektórym się nie podoba
sad.gif
ale skąd macie informacje że ma powstać Starcraft 2
sad.gif
dajcie mi prosze linka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom