Starcraft 2

Status
Zamknięty.
T

Thran

Guest
Ja się cieszę że Starcraft Wraca bo jak pamiętamy 19 Maja była Blizzardowska Impra w której mieli zapowiedzieć powrót tej świetnej gry co powiedzieć jeszcze ? no że w starych rasach są zmiany NP:

Protosi już nie mają Dragonów :( zastępują je Immortale.

Grafika niczego sobie jest.

Oficjal URL:www.starcraft2.com
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
No no, ja się bardzo cieszę. Pamiętam, jak nawalałem całe dnie w StarCrafta, potem w dodatek, Broodwar. Mmm... to była gra. Później Battle Net, ostatnio też czasem wchodzę, ale to nie to co kiedyś. A w drugą częśc poprostu muszę zagrac... Mam nadzieję, że Blizzard nie odejdzie zabardzo od tego, co najbardziej spodobało mi się w pierwszej części. Obejrzałem sobie już trochę podanę przez ciebie stronę i zdaje mi się, że StarCraft 2 będzie bardzo podobny do poprzedniczki, z ulepszoną grafiką i zapewne nową fabułą. Ahhh... super ! Znowu będzie wymiatańsko Protami na Battle Necie =] Yeahhh...

Z tego co widziałem, to chyba nie tylko Dragon zniknie... Widzę inne nowe jednostki : )

Nie wiesz może kiedy wyjdzie ? Czy może już wyszedł ?

Pozdrawiam, Vullin
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No cuz, teraz mamy dowod na to ze prace nad grą trwają.
Pamietam jak pokazywały sie zapowiedzi jeszcze kilka lat temu. Pamietam tez domysły na temat nowych ras, a tu prosze.
Bardzo sie ciesze ze zostajemy przy starych rasach, screeny całkiem fajne, teraz tylko czekac i liczyc ze tak długie oczekiwanie na gre opłaciło się.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Wow. Jestem bardzo mile zaskoczony tym newsem. Szczerze to porzuciłem już jakąkolwiek nadzieję, że druga część powstanie. A tu proszę. Grafika także ciekawa. No i rasy bez zmian, tylko widać trochę pomieszali w jednostkach. Ale to zapewne ujdzie w tłoku.
Jedynkę bardzo miło wspominam. Te nieprzespane noce gdy z kumplami siekaliśmy na Lanie ;]
Mam tylko nadzieję, że zmian dużo nie będzie. Jedynka była dobra, niech dwójeczka będzie lepsza ;].
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Jak dla mnie dobrze. Lubię grę Starcraft i ciesze się z tego że wyjdzie druga część. Osobiście jestem wielkim fanem serii, a więc również jestem zadowolony z tego niułsa. W starcrafta gram do dziś w singlu, oby kontynuacja była również doskonała, bo inaczej nawet nie skosztuję tej gry. Z tego co wiem, SC ma wyjść jeszcze w tym roku, zacieram ręce i czekam z niecierpliwością.

Żeby nie było bana, jestem bratem xenex'a .
 
T

Thran

Guest
Czytałem też na pewnej stronce że po wydaniu SC 2 serwery do 1 odejdą na Emeryturę :( mówiąć po Ludzku zamkną Battle.neta do 1
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, to pewnie jakies plotki, bo z tego co wiem BN cieszy się ogromną popularnością i gdyby nie to ze graja tam straszne maniaki pewnie sam próbował bym grac :) Ale miałem za dużą przerwę...
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Wiem to od 19 maja, ale zapomniałem temat napisać a zamierzałem.

Trudno powiedzieć, żebym sie nie cieszył, lubię RTSy blizzardowskie, te EA jakoś nie dają mi tyle zabawy co siatka+surround lub mass guardian+mutale:p Nie jestem jednak jakimś maniakiem Starcrafta, co z językiem do pasa śledzi nowe postępy. Acz troszkę sie tym interesuje.


btw słyszałem, że maja zdjąć limit jednostek, to będzie massssssssssssssssssssssssssssssssssss:p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Tak, ja z kolei o tym limicie chyba w Clicku czytałem. Nie pamietam. Czy to dobrze ?? Nie wiem. StarCraft kojazyl m isie zawsze z grupowaniem jednostek po 12 i te słynne dwunastki potem wysyłało sie na atak sprawnie nimi kierując z klawiatury.
No ale wszystko przed nami.
 
T

Thran

Guest
Jak nie będzie limitu to pomyślcie jaki trzeba będzie mieć komp by udzwignąć max 1000 Jednostek na polu bitwy mowa o NP:

Terran vs Protos.

To razem 2000 jednostek wychodzi więc poteżny komp będzie potrzebny i będzie to drugie Supreme Commander.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, a mało masz gier w ktorych tyle jednostek trzeba udźwignąć ?? :p Na pewno wymaganie nie będą niskie, ale z drugiej strony uważam tez ze nie będą takie znowu wysokie.
Choc fakt, ze do gry na BN bedzie pewnie potrzebny lepszy komp.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja też jestem niezmiernie uradowany tym faktem, wiedziałem już wcześniej że StarCraft 2 wyjdzie, a teraz już wiem napewno ; ). Jestem wielkim fanem gry, uwielbiam jedynkę a zwłaszcza w trybie multiplayer ale na "Singlu" też lubię sobie pograć czy też dm w potyczce :). Uwielbiam w tej grze zróżnicowanie ras, kocham wręcz. Szkoda że Protosi nie będą już mieli tej wspaniałej jednostki, ale miejmy nadzieje że wprowadzą nowe, lepsze.
Co do wymagań to sądzę że będą takie co najmniej
Ram:512
Karta: 128
Procesor:2,5 GHz
Tylko tak przypuszczam bo strategie nigdy nie miały dużych wymagań.
 
T

Thran

Guest
Co do daty premiery gry to widać że prace są zaawansowane więc możemy pod koniec roku albo na początku 2008 spodziewać się gry tylko szkoda że Protosi już Dragonów nie mają ale Marines ponoć mają mieć kolesi z mieczami coś na podobieństwo Zealota Protosów.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm ja tam z dragonow i tak nie za czesto kozystałem, wiec nie płacze z tego powodu, a nowa jednostka moze sie okazac duzo potęzniejsza :)
Marines z mieczami a la zelot ?? Ble... toż to zUo ( By LB ).
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mothershipy mogą być ownz, jakieś timebombs, czy inne pierdoły, do tego kolosy, ciekawe co bidny zerg będzie mógł z tym zrobić:p

Ma też być jakaś jednostka "Stalker", by cos zdradzili o zergach:/
 
T

Thran

Guest
Stalker ma chyba zastępować Dark Templara z SC 1 chyba niewiem ale strata Dragonów nie jest aż taka dotkliwa bo Immortale słodziutkie są ciekawe jakie pole manewru będą miały.
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Na www.starcraft2.com są bardzo fajnie te jednostki opisane ^^ do tego jest pokazana animacja poruszania się i głosu :) słodko, ale szczerze to ja się zergów nie mogę doczekać bo reszte mam w dupie :p chce zobaczyć Hydraliska nowego bo one są zajebiste xD a narazie chyba tylko Zerglingi są zrobione. Btw mam tylko nadzieje, że ta gra nie zawiedzie mnie tak jak Gothic 3, który dla mnie jest porażką, ale to nie o tym temat w końcu... tak czy inaczej na bieżąco staram się śledzić newsy co do Starcrafta 2 i powiem jak narazie, że wygląda ciekawie, a i ogólny interfejs jest podobny jak w SC 1 , więc nie powinno być irytujących zmian... a bohaterowie w grze... cóż przy takich masach armi jakie tutaj pokazują bohaterowie musieliby być nadzwyczaj silni chociaż ja nic nie mam przeciwko bo uwielbiem kontrolować bohatera w trakcie gry chociaż nic nie wskazuje na to, że takowi będą ponieważ SC2 ma się skupiać na makrokontroli armi tzn horda Hydralisków w jednym oddziale i możliwość kontrolowania ich bez żadnego przeskakiwania za pomocą TAB, a mikrokontrola jest śladowa z tego co narazie piszą, a mimo to jest dużo umiejętności więc aż mnie ciekawość zżera żeby to zobaczyć ^^
 
T

Thran

Guest
Ej na stronie jest nowa jednostka Protosów o dość specyficznej nazwie "Phoenix" i mam do was pytanie.

Możecie ją zobaczyć ? bo ja jakoś niemogę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom