Stara Kopalnia Jest Zamknieta

Status
Zamknięty.

ppq

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
4
mam zadanie od yberiona, aby zalatwic pelzacze w starej kopalni (rozdzial II). kiedy do niej dochodze okazuje sie, ze jest zamknieta (krata jest opuszczona) i nie moge sie dostac do srodka.

pomoglem sobie kodami (z czystego lenistwa;) interesuje mnie historia, a nie zabijanie miliona potworow), ale nie wiem czy to moglo miec wplyw. wszak bylem juz w tej kopalni wczesniej, kiedy diego dawal mi zadania zaufania.

ktos moze mi pomoc?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Brama powinna być otwarta, więc nie rozumiem skąd okazała się zamknięta.
Jak przechodziłem Gothicka brama była podniesiona i nie miałem żadnych problemów.
A czy ty przypadkiem nie próbowałeś wejść do kopalni w kotle (Wolnej Kopalni), bo ta kopalnia jest zamknięta i na razie nie można do niech wchodzić.
Reasumując:
Najpewniej jest to zwykły bug i cheaty nie powinny zaszkodzić wątkowi.
 

ppq

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
4
jest to wlasciwa kopalnia. przed nia czekaja kolesie z bractwa sniacego, ktorzy odbieraja wydzieline z pelzaczy, ale kopalnia jest mimo to zamknieta.

ktos ma jakis pomysl?
 

xardas1611

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
2
a jeśli to nie zadziała to wpisz " B MARVIN B" podejdź do kraty i naciśnij "k"
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Jesli to stara kopalnia to bug, zawsze mozesz bez kodow przejsc kazda krate musisz miec przemiane w chrzaszcza..
 

ppq

New Member
Dołączył
17.8.2008
Posty
4
dzieki za pomoc, ale niestety zaproponowane kody nie zadzialaly. za to poradzilem sobie w inny sposob. podszedlem jak najblizej do kraty, odwrocilem sie o 180 stopni (tak ze kamera jakby byla juz za krata) i uzylem kodu 'goto camera'.

w grze mam jeszcze problem czasem z wchodzeniem po drabinie. czasem sa jakby nieaktywne. i ta opcje ratuje mi zycie;)

CYTAT(xardas1611 @ 17-08-2008, 21:43) index.php?act=findpost&pid=192871
a jeśli to nie zadziała to wpisz " B MARVIN B" podejdź do kraty i naciśnij "k"



nie kumam tego kodu. wpisuje i on wogole nie dziala. nawet nie znalazlem w necie jakie mogloby byc jego zastosowanie.
 

night1pl

Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
58
kod k to jest oddalenie się na jakiś kawałek od miejsca a F1 że lecisz ale w jedynce w jedną strone
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4787
CYTAT
kod k to jest oddalenie się na jakiś kawałek od miejsca a F1 że lecisz ale w jedynce w jedną strone


nie F1 tylko F8, a 'K' to nie jest kod, tak samo jak 'O' 'F4' i wiele innych.
 

Mati1994

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
2
Chyba wiem o co Ci chodzi, ppq. Musiałeś się bawić wcześniej kołowrotem i otwierać bramę i zamykać, to potem może być zamknięta (u mnie potem była).
 

gogologo

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
21
o lol a ktory masz rozdzial bo w 4 kopalnia sie zawalai dlatego zamkniete i nie masz wybic pezlaczy masz znalezc gniazdo ktorego pilnuje agshan(czy jakos tak) gniazdo jest na samym dole za kratami ale aby agshan ci otworzyl musisz przyniesc janowi kolo zebate on da ci cos do przekazania agshanowi(to cos to powiedziec cos tam ju nie pamietam co)ale aby ci otworzyl musisz przyprowadzic 2 straznikow swiatynnych a jedcnemu muszisz dac napoj uzdrawiajacy i to nie ma byc zwykly starzni to maja byc ci co siedza co ich imie zaczyna sie na Gor Na
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Miałem tak ale z innym kołowrotem,mianowicie z tym od starego obozu.Bawiłem się,potem zrobiłem save i poszedłem spać,a po obudzeniu ujrzałem zamkniętą bramę(nie było to po wygnaniu z obozu).Niezależnie od tego czy się bawiłeś czy nie to masz najnormalniejszego w świecie buga.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Myślę że w ciągu tygodnia sobie jakoś poradził z tym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom