Sprint

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Czy chcielibyście, żeby w Gothic 3 można było biegać sprintem bez użycia mikstur ?
Osobiście uważam, że bardzo tego brakowało w poprzednich częściach gry.


PS: jeśli taki temat już był moderator może go usunąć, lecz uważam że poprostu brakuje tematów w dziale "GOTHIC 3"
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


A no prawda, ostatnio pustki, ale o tym można był napisać w Wizje Gothic 3. No, ale jakbyśmy tak zakładali to by wogóle topiców nie było tutaj. Narazie zostawiam otwarty ;P - Dadex
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Zgadzam się że tego brakuje! Powinno to wygladać tak jak w GTA Chwilowy sprint kończy się zadyszką (nie jest on nieograniczony) Mikstury powinny pozostać. Dawały by taki sam efekt co sprint ale nie wprawiałyby Bezia w zadyszke.

Przyznam ze w poprzednich częściach troszke mi przeszkadzał brak takowej opcji.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Ja też chciałbym by pojawił się sprint... Bo w Gothicu 2 i Nocy Kruka jakiś gościu biegał sprintem bez spożycia mikstury lub zębatego ziela (chyba Rengar to był), co nie było zbyt uczciwe. Wg. mnie powinny zostać mikstury sprintu, ale one by przyspieszały bieg jeszcze bardziej. Wg. mnie one też powinny przyspieszać ciosy, wtedy byłyby jeszcze bardziej potrzebne.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
W sumie jestem za, aczkolwiek jest to mało istotny element. Tylko, oczywiście coś w stylu Diablo, bądź GTA - chwilowy sprint, aż do zmęczenia. Tylko żeby ruche w tym sprincie bezi wyglądały naturalnie, bo ja patrze na niektóre gry jak dziwnie w nich wygląda zwykły bieg (np. Morrowind, SpellForce) to aż mnie skręca.
W poprzednich częściach dziwiło mnie jedno, że jak ktoś uciekał przed nami no mógł szybciej biec i to o wiele (np. Rengaru) teraz może się to zmieni.

QUOTE Chyba że dać nową umijętność "bieganie"!!
W sumie dobry pomysł z taką umiejętnością...
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
QUOTE (Poszukiwacz!!! @ 07-08-2005, 05:40) Moim zdaniem taki sprint jest niepotrzebny!W poprzednich częściach był sprint za pomocą mikstur i tak powinno starczyć bo poco taki sprint jak ma sie mikstury!Chyba że dać nową umijętność "bieganie"!!
Pozdro All!
Ja w sumie myśłę podobnie co ty. To fakt że czasem tej umiej. brakowało ale nie za bardzo bym chciał takie coś bo mi to wygląda na podejżane z GTA. Ale ten pomysł z umiejętnością mi się podoba (chociaż jak będzie tyle nowych umiej to nigdy wszystkich nie sprawdzimy
biggrin.gif
)


QUOTE PB może zrobić też tak że zamiast koni dadzą sprint ale one też mogłyby być...

Zdecydowałbyś się. Albo konie albo sprint. Ja bym wolał konie (lub inne wieżchowce). A na początku (zanim będą konie i mikstury) to nie jest aż tak źle z bez tego całego sprintu.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Sprint, dobry pomysł można by było dać nową umiejętność tak jak powiedzial "Poszukiwacz!!!" biegania a do tego dołożyć kondycje czy coś takiego, było by tak jak w gta. Moim zdaniem brakowało sprintu w poprzednich częściach bo troche to było męczące biegać w kółko, PB może zrobić też tak że zamiast koni dadzą sprint ale one też mogłyby być...

Pozdrawiam
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Mi sprint był bardzo potrzrebny w poprzednich częściach Gothica czemu???Dlatego że w Gothicu II,jeśli nie miałeś kasy to nie kupiłeś mikstur szybkości,które są bardzo potrzebne w 2 rozdziale.Sprint powinien być ,,umiejętnościa" tak jak to powiedział poszukiwacz.

Pozdro dla fanów Gothica


Obrońca Jerozolimy
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Ja wole pozostać przy miksturach
wink.gif
, ale umiejętność biegania sprintem jest dobry
smile.gif
.
Gdyby też przy sprincie nasze ciosy były szybsze
cool.gif
.
Chociaż chwilowy sprintz, a później zadyszka to zły pomysł
wink.gif
. Uciekasz przed jakimś potworkiem-uciekłeś mu, ale zadyszony bez możliwości ucieczki wpadasz na drugiego-kiepsko to wygląda dla początkującego
huh.gif
.

Jednak wole przystać na miksturach-poco zużywać punkty doświadczenia.
huh.gif


Pożyjemy zobaczymy jak twórcy się wykażą. Na razie niema na co narzekać (
biggrin.gif
chyba na wymagania
biggrin.gif
)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja bym jednak był za sprintem. jak pisal s.e_b.a coś takiego jak w GTA, a potym chwilka odpoczynku, a miksturki umożliwiały by nie ograniczony sprint. Moim zdaniem takie rozwiązanei było by przydatne, chociażby w sytuacji gdzie nagle musimy szybko odbec z jakiegos miejsca. po co sie meczyc otwieraniem ekwipunku i szukaniem napoju, skoro można szybko to zrobic naciskajac jeden klawisz. jak najbardziej jestem za
smile.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Sprint to przydatna rzecz. Nigdy nie chce mi się chodzić dlatego piję miksturki i biegam. Fajnie było by, gdybyśmy mogli biegać z zależności od naszej kondycji obciążenia itp. Wątpie aby wprowadzono to w G3, gdyż będą środki transportów podobno
smile.gif

Reasumując sprint był by przydatnym rozwiązaniem rozterek zwiazanych z przebywaniem drogi.
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
fajnie by było z umiejętnością "sprint". moglibyśmy tą umiejętność ulepszać, w sensie ćwiczyć przez co moglibyśmy sprintować coraz dłużej, tylko oczywiście bez przesady. bo suche było że jak np. w G1 jakiś kopacz się przestraszył to spierniczał że sie kurzyło, a my nie mogliśmy go dogonić. chociaż w G1 nie było tak źle bo była akrobatyka, ale w G2 i NK to już masakra ztymi miksturkami.

Ave wszystkim prawdziwym fanom Gothica i jego twórcom !


Pozdrowienia
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
jednak mojim zdaniem brak sprintu robi klimat Gothica Bezimienny i tak biega przez cala gre i to nie wolno a jesli mial by biegac tak jak z miksturka bylo by to przegiecie mysle ze dobrze jest tak jak jest
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE Mi sprint był bardzo potrzrebny w poprzednich częściach Gothica czemu???
Sprintu nie było w drugiej części, rozumiem, że przejęzycznnie ??
wink.gif


A co do sprintu to mam zmienne uczucia. Po pierwsze dobrze by było z tym sprintem, wiadomo szybsze przemieszczanie się, a z drugiej strony Ja w poprzednich częściach wogóle nie używałem mikstur szybkości, więc szybsze bieganie by mnie nie interesowało.

Pozdro all
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Racja....sprint był potrzebny.
Aż czasami skrecało jak trzeba było te kilkanaście kilosów biegać i biegać...a często rudy lub złota zabrakło na mikstury albo ktoś nie miał w sklepie.
Jestem za tym by wprowadzić umiejętność, ale nie ciągłą tylko tak jak w Gta.
Mogłyby być wyższe poziomy sprintu dzięki czemu nasz hero biegałby szybciej i dłużej.
Pozdro
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja jestem na to obojetny jak dazda bedzie dobrze jak nie to tez git przyda sie szybsze poszuszanie po swiecie i wogole ale jak nie dadza nie bede zbytnio zawiedziony
sory za krotki post ale nie wiem co napisac jeszcze
pozdro
biggrin.gif
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Sprint może być ale nie tak szybki jak po użyciu mikstur i ograniczony zmęczeniem postaci. A i tak chyba lepiej było by jeździć konno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom