Sposób na smoka!

Jakich sposobów uzywales do zniszczenia smoka?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Uzywalem "szukaj" i nie znalazlem identycznego ani podobnego tematu,wiec go zamieszczam:
Jakie macie sposoby na pokonanie kazdego smoka?Np. Smok ognisty-ukryc sie za skale, wychylac, strzelac kula lodu i sie cofac.

Moje sa takie:
Smok Bagienny:Gadam ze smokiem :arrow: Napuszczam na niego 2 przyjacieli
biggrin.gif
:arrow: Kiedy smok jest nimi zajety, atakuje go z kuszy.

Smok Kamienny: Jak zwykle gadam :arrow: Odsuwam sie na bezpieczna odleglosc. :arrow: Pakuje do smoka kuszy(Dzieki temu nie moze sie oderwac od ziemi.
biggrin.gif


1.Smok Ognisty:Gadam :arrow: Za skale :arrow: Wychylam sie, kula lodu w smoka, chowam sie. itd.

Lodowy Smok:Tutaj tryb przemienny:Gadam :arrow: nawalam ognista kula :arrow: nawalam mieczem :arrow: nawalam ognista kula itd.

2.Smok Ognisty: Tu niestety nie mialem sposobu. Caly czas nawalam, czasami rzucalem czary.

Smok Ozywieniec. Zbieram na niego : 3 Smierc ozywiencom + 1 tchnienie smierci. :arrow: gadam :arrow: wychodze na schody :arrow: rzuam smierc ozywiencom :arrow: Wybijam orki :arrow: znowu smierc ozywiencom :arrow: ... :arrow: na koncu dobijam tchnieniem smierci i koniec!
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
po co tyle kombinacji....jak jestesz magiem to jest 1 banalny sposob

gadasz ze smokiem -> runka STRACH ->i luta mu z duzej błyskawicy albo z duzej qli ognia....... jeszcze przy tym jest tyle smichu ze szkoda gadac....smok zwija pod siebie ogon i pryska....nie do opisania trzeba zobzczyc......jak to 1 raz widzialem to prawie z krzesla spadlem....


tylko na lodowego i na 2 smoki na wyspie irdorath ten sposób juz nie dziala....
lodowego to dojechalem blyskawica a jak on sie cos stawial o STRAFE obojentnie w która strone......

ze smokami na wyspie to juz nie ma co gadac...1 tchnienie smierci...2 śmierc orzywiencom
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
Więc tak to moje sposoby :
:arrow: Na smoka bagiennego to tak jak pewnie większość nasyłam moich dwóch wiernych towarzyszy a sam tylko się przyglądam
biggrin.gif
biggrin.gif

:arrow: Z kamiennym to już radze sobie spokojnie za pomocą Broni Białej ( już nie pamiętam co to była za broń )
:arrow: Smoka Ognistego załatwiam też jak większość, czyli wchodze na skałe i Lodowym pociskiem i kuszą nazmiane w niego nawalam
:arrow: Lodowego to załatwiłem Face To Face czyli Zmiecza
biggrin.gif
biggrin.gif

Drugiego ognistego załatwiłem również bronią białą ( Kocham ciężki miecz do zabijania smoków :twisted: )
:arrow: A Ostatniego to zabiłem kuszą ( eh ta ciężka kusza łowcy smoków )
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Sposób na smoka

Moje sposoby na zabicie smoka magioą są następujące:

:arrow: smoka bagiennego, kamiennego i lodowego zabiłem tym samym sposobem . Po prostu stanąłem na tyle daleko , aby smok nie mógł mnie atakować i wtedy atakowałem go zaklęciem błyskawica.

:arrow: ze smokiem ognistym miałem większy kłopot , bo musiałem wyskakiwać zza skały i się za nią chować i tak cały czas, także atakowałem go zaklęciem błyskawica.

:arrow: smoki z dworu Irdorath zabiłem tym samym sposobem, więc tak gdy skónczyłem z nimi rozmawiać kilka serii deszczem ognia i po nich.
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Dzieki wszystkim za odpowiedz, jest to moj pierwszy temat, a widze ze dobrze sie przyjol.
smile.gif
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
ja wszystkie smoki wymiatałem mieczem po co sie bawić w strzelanie czy czarowanie jak można przyrżnąć gadowi mieczem albo siekierą...
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
:arrow: Bagiennego potraktowalem mieczem
:arrow: Z kamiennym mialem najwiecej problemu ale jak mnie chcial zdmuchnac to ja wciskalem atak i nic mi to nie robilo
:arrow: Ognisty to mieczyk, za skalke, miksturka itd.
:arrow: Lodowy uuu to bylo wyzwanie mieczyk, z jaskini, miksturka itd.
:arrow: 2 ognisty, juz byl macho wiec kilka ciachniec Gniewem Innosa i po nim
:arrow: Ożywieniec - 3x zniszczenie ozywienca, mialem przyjemny bug i orki nie przychodzily mnie atakowac :roll: :twisted:
 

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
:arrow: Bagiennego moich dwóch kumpli siekało go mieczem, a ja strzelałem do niego z kuszy
:arrow: ognistego kuszą i magią nie pamiętam ja się nazywa byłem wtedy paladynem chyba święty pocisk
:arrow: lodowego mieczem i z kuszy.
:arrow: kamiennego chyba świętym pociskiem i mieczem.
:arrow: (Dwór irdorath)ognistego mieczem i z kuszy.
ożywieńca magią śmierć ożywieńcą i mieczem.

tyle tylko pamiętam
smile.gif
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
Według mnie to najlepiej załatwic sobie jakąś fajną kusze. Gadasz ze smokiem, chowasz sie za jakąś skałe i pakujesz aż gada nie zabijesz. A jeżeli nie pomaga to zawsze masz przy sobie jakąś bro.
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Na wszystkie smoki jest jedna dobra metoda. WALKA ! Można sobie jedynie pomóc wykorzystując rzeźbę terenu.
W wulkanie można wejść na skałki, na lodzie można się schować do domku, na bagnie chyba sam mieczek wystarczy, kamień młotkiem Innosa
smile.gif
Na ożywieńca - chronić się za filarami i strzelać w smoczka, aż padnie
smile.gif
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
nie ma to tamto

nie ma to tamto ale bron biala jest najbardziej skuteczna bo zawsze dziala nie kazda magia dziala na smoka kusze i luki tez dzialaja ale bron biala jest najlepsza poniewaz z miksturka szybkosci jezeli bedziemy atakowac smoka to on nas nawet nie drasnie gdy zmienia on pozycje my zmieniamy pozycje wraz z nim i atakujemy go i tak caly czas :]
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Moim sposobem jest dwureczny miecz (najczęsciej Smocza Zguba). Miecz dwuręczny zadaje większe obrażenia i smok nawet nie jest wstanie sobie polatać
tongue.gif
 

Trinity

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
11
magia

No ja zawsze urzywam magi na smoka z dalekiej odleglosci zawsze szczelam hehehe Mag ma duze szanse i jest najleprzy!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Najlepszy sposób na smoki jest prosty jak jesteś magiem to walisz w smoka z run aż padnie a jeśli jesteś paladynem to walisz na przemian raz z run raz z łuku lub kuszy jeśli oczywiście odejdziesz na bezpieczną odległość a jesli jes to łowca smoków to no cóz nalepiej z kuszy lub łuku najprośćiej chyba że masz dużo many i kilka dobrych zwojów to nie będziesz miał problemu Gorn 2
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Ja wszystkie smoki zabiłem bronią. A to chyba dlatego że gram jako wojownik i nie lubie za bardzo magi. Więc kilka ciosów i po smoku.
smile.gif
 

Torlof_xyz

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
29
Mój sposób wojownikiem jest jeden:
gadam :arrow: podbiegam do niego tak, żeby zmieniał miejsce i wtedy znowu podbiegam i znowu nawalam. Jak jestem Paladynem to smoka-ożywieńca rozwalam tym czarem co przy Archolu znajduje.
A magiem wale z Błyskawicy lub Dużej kuli ognia ... proste ...
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Smoki

Najlepsza jest broń biała, jednoreczna. Trzeba ciągle szybko doskakiwać do smoka i biegac wokół niego bo on zieje ogniem. Powiem wam że smoka ożywieńca azbiłem dosyć łatwo. Wskrzesiłem demona, smok sie nim zajmował a ja smokiem
tongue.gif
 

Micz

New Member
Dołączył
28.12.2004
Posty
13
Moim zdaniem smoki zabija równie łatwo z mieczem, magią i kuszą, są zbyt łatwe.

[ : Wto Sty 04, 2005 3:32 pm ]
Moim zdaniem smoki zabija równie łatwo z mieczem, magią i kuszą, są zbyt łatwe.
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja wolę je posiekać je na drobne plasterki hehehe
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

I nie będzie zabawy w czaru,czaru i strzelanie.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
39
No cóż. Bagienny był najprostszy, bo jak każdy wie pomaga ci Cipher i Rod. Raz wali Rod w niego, raz ja i w końcy zdycha. Z czerwonym, to jak wszyscy staje na platformie i strzelam w niego z kuszy. Kamiennego rozwaliłem z miecza (miałem pewne problemy). A lodowy? Musze się przyznać, że wkórzony na cały świat odważyłem sobie wziąść cheat goda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom