Spolszczenie

Status
Zamknięty.

szaman

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
39
mam pytanie czy jest spolszczenie do g1 bo ściąngnołem angielską wersje i jego potrzebuje plissssssssssssss pomużcie!!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Taki temat już był wiec radze poprostu poszukać. Ale wątpie abyś znalazł odpowieć. G1 mozna sobie kupić już za 20 zetka jest gdzie tu sens takiego działania. Więcej czasu zmarnujesz na szukanie a natet jak ci sie to udza to pewnie trafisz na werje pełną bógów
dry.gif
.

A jeśli mimo to nie chcesz kupywać poszukaj polskiej wersji w sieci
 

flash.

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
136
Są takie pliki które odpowiadają za polskie napisy i głosy poszukaj e necie jakie to pliki a ci prześle, a co do spolszczenia to go chyba nie ma, ale radze żebyś sobie poszukał jakie to pliki w necie lub na innych forach
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Nigdy nie słyszałem o spolszczeniu do Gothicaz wersji ang. Chyba nie ma, bo w końcu CD Projekt osobiście spolścił, a przecież mało kto miał wersję ang, już prędzej niemiecką. kup sobie, albo ściągnij z neta polską wersję Gothica, to oszczędzisz sobie kłopotu.
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Nie istnieje spolszczenie do Gothica. Musisz ściągnąć polską wersję językową tej gry
wink.gif
 
S

Syndrom X

Guest
Mam dla ciebie radę: nie ściągaj gier z netu.Spolszczenie prawdopodobnie nie istnieje, a gothic drogi nie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom