Splinter Cell 4

Czy uważasz ze Splinter Cell 4 będzie dobrą produkcją??


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Witam!

Co sądzicie z tych screenow z gry??i wogole co myslicie o gierce??
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Po srenach sądze, żę bedzie zaje... fajna. Zagłosowałem na napewno, ponieważ napewno będzie przynajmiej dla mnie lepsza od innych cześci.


Pozdro BeZi
cool.gif
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja musze w nią zagrać widziałem screeny
i czytałem oczym ma być to na pewno będzie coś
dobrego ja głosowałem na tak !!!
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
No coż sądząć po screnach napewno grafika będzie dobra. Nasza postać podobno ma działać po 2 stronach konfliktu (bandyci i agencja ) jak mówi tytuł.
Wystarczy poczytać recenzje w internecie.
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Właściwie grałem w to tylko na komurce ale dużo o niej słyszałem i czytałem w necie i sądze że warto się ną zainteresować
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
W sprintella zacząłem grać parę dni temu naprawdę mnie rozkręciła jest naprawdę super. Grafa i wogóle. hehe, nawet nie wiem w jakiej jestem części. Mogę powiedzieć że jestem w edycji gdzie jest plansza rzeźnia i jak jest w Gruzji prezydent Nikoladze mówi wam to coś, bo jestem w 4 części.
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Jak dla mnie na pewno. Ta produkcja na screenach oszołamia grafiką. Jednak moim zdaniem najlepszą rzeczą w Splinter Cellu 4 będzie fabuła. Ma być naprawdę zaskakująca.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Jako wielki fan tej serii wypada mi chyba napisać że ta gierka będzie więcej niż niezła. Do tej pory czytałem tylko zapowiedź w CDA i za wiele o niej nie wiem ale i tak jestem nią nieźle podjarany
biggrin.gif
Splinter Cell 4 nie może być złą gierką przeczy temu sm fakt że poprzednie 3 serie były jednymi z najlepszych gier skradanek (no jest jeszcze Thief). 4 część opowieści o Smie Fisherze będzie bardzo dobrą gierką.
biggrin.gif
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Po screenach można zobaczyć , że grafika będzie dobra . Ale nie nigdy nie wiadomo jaka jest gra gdy się w nią nie zagra . Ja dałem na napewno bo grałem we wcześniejsze części SC i sądze , że ta też będzie dobra .
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Osobiście bardzo lubie skradanki (a w szczególności Splinter'a). Grałem w Pandora Tomorrow i Chaos Theory i muszę przyznać, że bardzo mi się owe gry spodobały. Satysfakcje sprawiają mi momenty kiedy np. zdejmuję jednego kolesia a drugi tego nie zauważa i niespodziewa się nadchodzącego ataku z tyłu. A co do SP4 to czekam na tą grę niemal tak samo jak czekam na G3.


PS. Na tych screenach Sam wygląda nieco staro
smile.gif
(wdrapujesz się na balkon a tu nagle coś ci w krzyżu strzela:) )
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
No coz nie bardzo wiem czy to bedzie jakas super gra.Moze byc nawet fajna-choc ja nie bardzo przepadam za strzelankamu oraz tego typu grami(wole rpg
tongue.gif
oraz strategie typu seria Total War)

P.S.Coz chyba bede musial w to zagrac skoeo tyle osob uwaza ze bedzie to zajefajna giera
tongue.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
w Splintera gralem i stwierdzam ze to bardzo udana seria gier
smile.gif

czekam z utesknieneim na czworke i mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza od poprzednich gierek
smile.gif
z tego co widzialem na screenach to nie powinna to byc jakas "kicha" ale dobra gra na ktora warto zwrocic uwage
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom