Spadanie na "2" litery

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
W Ghoticu poprzez naciśnięcie klawisza krok w lewo i krok w prawo Bezimmienny spada na nogi i nic mu się nie dzieje, nie traci życia. Może dla niektórych to dobrze np gdy jest się na górze wierzy Xardasa i nie ma schodów, ale dla mnie to błąd, który naszczęście ne wystąpił w Gothicu II :|
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
a może to nie jest błąd tylko ukryty dodatek czy coś takiego zby nie zeszły życia a jeśli chodzi o spadanie to może pirania to celowo zrobiła
 

Torlof

New Member
Dołączył
1.10.2004
Posty
16
Łał! Fajny trik! Powinieneś się cieszyć, że ci coś takiego się przytrafiło!
tongue.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE a może to nie jest błąd tylko ukryty dodatek czy coś takiego zby nie zeszły życia a jeśli chodzi o spadanie to może pirania to celowo zrobiła

Tja... może jeszcze CELOWO usunęła z wieży Xardasa schody, aby odkryć to piękne usprawnienie? Pewnie też CELOWO dodała niektóre opcje dialogowe wyświetlające się nie tam, gdzie powinny i całą masę innych bugów (w końcu nie musisz wykonywać questa dla Scatty'ego!).

Ale- dobrze, że niektórych poinformowałeś, Boombowy Nekrologu Nekromanty. Ja sam znałem to już dość dawno. Chociaż... jest taki temat "bugi w Gothic 1", więc mogłeś sobie oszczędzić tego wszystkiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom