Sopot 2005

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Siema, zapewne niektórzy z was oglądli festival w Sopocie i słuchaliście wspaniałego śpiewu mandaryny
biggrin.gif
a więc mam dla was dwa linki ukazujące jej wspaniały głos, jeden to relacja z Sopotu a drugi już nie filmik tylko sam śpiew bez podkładu muzycznego, z resztą sami oceńcie, gwarantuje że niewytrzymacie ze śmiechu.

link1 http://media.putfile.com/mandaryna2
biggrin.gif
biggrin.gif


link2 http://media.putfile.com/Mandaryna_-_Ev_ry...ht__Sopot_2005_
biggrin.gif


oceńcie sami
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
O boshe hahahaha, o mada fak... nie moge...pheheh... "Jesteście zajebi*ci"
tongue.gif
Pheheh
ni oglądałem sopotu, ale widze, że jest czego żałować LoL. Dawno się tak nie uśmiałem...boshe jaki ona ma śmieszny głos heh noo z pewnością usłyszeć ją na zywo to atrakcja nie lada.... Heh thx

Aaa pomieszałeś troche z linkami bo u mnie ten 2 jest z filmikiem a pierwszy z samym spiewem
wink.gif
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Jak dla mnie 7/10 bo śmieszne to to napewno było. Tak po posłuchaniu tego myśle że może sam rozpoczne kariere. Głosu dobrego mieć nie trzeba, teksty mogą być takie sobie a ludzie i tak będą tego słuchali. Wedłóg mnie Mandaryna jak i większość polskich "artystów" talętu po prostu nie ma.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
"... kochani. To jest jeden z najważniejszych występów w moim życiu."

Yeee! To dałaś ciała kotuś! Trzeba przyznać, że ma baba głos
laugh.gif
Wypadła... Ugh! Najbardziej podobał mi się ten filmik, jak to zaczeła ni stąd, ni zowąd wyć jak kojot do księżyca : P Boskie jaja! Hahaha...

Chociaż w tym utworze kiedy śpiewa bez podkładu bardziej idzie wyczuć tej szajs w jej głosie! Dla mnie bomba! Chyba sobie to nagram jakoś na telefon i będe słuchał w budzie z kumplami. Miodzio!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mandaryna jest najlepsza
biggrin.gif

Poraz kolejny pokazała, że w SHOW BIZNESIE nie trzeba mieć talentu
biggrin.gif
Wystarczy trochę kasy i dobre studio nagraniowe i robi się szokującą kariere
biggrin.gif

Dla mnie wygląda ona fajnie i ma fajne ciałko ale tak to nic więcej.
Mam nadzieje, że po tej porażce zrezygnuję ze śpiewania.
 

Beduin

New Member
Dołączył
27.8.2005
Posty
11
Tez jestem zdania ze powinna zrezygnowac.
Z takim glosem nadawalaby sie do np. Zapowiadaninia prognozy (oczywscie jesli przebralaby sie za faceta.
hehe
porazka na calego...
tongue.gif
 

Nadja

Member
Dołączył
17.7.2005
Posty
130
Ja marzyłam o karierze piosenkarki od dziecka i chyba mam ogromne szanse nią zostać
laugh.gif
... Nigdy nie przepadałam za Mandaryną i uważałam, że po prostu nie ma talentu... Ale teraz... Hmm... Michał Wiśniewski postanowił reaktywować "Ich Troje" - podobno, aby konkurować z sławą żony... Sławą? Ona nie ma za grosz talentu. Wszystko to wokandery (chyba tak to się pisze...) i magia studia. Zazdroszczę tym specom od nagrań, bo pewnie Wiśniewski mało im nie zapłacił. Może umie tańczyć, ale śpiewanie powinna oddać komuś, kto ma talent. Ona jest po prostu maszynką do robienia pieniędzy - Wiśniewski musi z czegoś żyć.

PS. Nigdy w życiu nie słyszałam czegoś takiego. Żenada. Beztalenice. A kandydowała do Bursztynowego Słowika...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Zaraz po koncercie moja mama ze śmiechem wpadła do mnie do pokoju i stwierdziła że za rok jedzie śpiewaćdo Sopotu. Powiedziała że jak Mandaryna może to ona też
tongue.gif
Szczerze na początku nie qmałem o co jej chodzi ale teraz to miałem ubaw po pachy. Słyszałem żę Mandaryna nie wypadła za dobrze ale to co pokazała to nadaje sie do kabaretu ;] Co do niej to zgadzam sie tylko z tym ztwierdzeniem:

QUOTE Dla mnie wygląda ona fajnie i ma fajne ciałko ale tak to nic więcej.

Nic dodać - nic ująć
biggrin.gif
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Kupujcie ludzie nową płyte Mandaryny pt"Gdy Mandaryna Skrzeczy jak kot"OMG dała taki popis w Sopocie że niemge poprostu padłem z śmiechu. O boże na dodatek mam to nagrane na video
biggrin.gif
Poprostu Evr'y Night się popisała wielce. A co do kariery czytałem w fakcie że podobno ma odejść i dobrze niechce słuchać tej baby
biggrin.gif
laugh.gif


pozdro-FeLiX
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Gdy słuchałem tego, w jaki sposób śpiewa Mandaryna czułem wielkie zażenowanie... Duża liczba ludzi kupuje jej płyty i głosuje na jej piosenki w listach przebojów a to dobrze nie wróży Polsce. Totalna tandeta i żenada... Z resztą, czego można było się spodziewać po osobie występującej pod pseudonimem "Mandaryna"


Cieszę się tylko, że jeszcze ją na Eurowizje nie wysłali...

QUOTE Dla mnie wygląda ona fajnie i ma fajne ciałko ale tak to nic więcej.

Lepiej pozachwycaj się Dodą... Wygląda 100 razy lepiej i ma o wiele większe "płuca"
tongue.gif
W dodatku śpiewać umie
smile.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
QUOTE Cieszę się tylko, że jeszcze ją na Eurowizje nie wysłali...

Apropo tego, to kiedyś festiwal w Sopocie, był transmitowany do całej Europy i mam sktomną nadzieje żeto sie juz skończyło. Bo gdyby "sława i talent" naszej Mandaryny wyszły poza granice to nie byłoby zbyt miło
tongue.gif



QUOTE Lepiej pozachwycaj się Dodą... Wygląda 100 razy lepiej i ma o wiele większe "płuca"
tongue.gif
W dodatku śpiewać umie
smile.gif


No tak z tym sie musze zgodzić, ale Mandaryna moim zdaniem też niczego sobie
biggrin.gif
A jak juz tak mówimy o kobietach to prowaząca też fajna kobieta
tongue.gif
( zapomniałem jak sie nazywa ;] ).
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Apropo tego, to kiedyś festiwal w Sopocie, był transmitowany do całej Europy i mam sktomną nadzieje żeto sie juz skończyło. Bo gdyby "sława i talent" naszej Mandaryny wyszły poza granice to nie byłoby zbyt miło

Hehe, musze cię zasmucić bo na tej stronce było widać że oba materiały były oglądane przez jakieś grubo ponad milion a więc sporo ludzi już wie jak utalentowana jest nasza ukochana Mandarynka
laugh.gif


P.S Doda niezła dupcia tyle że "rozumem nie grzeszyła za to nadrabiała ciałem"
laugh.gif
laugh.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE Lepiej pozachwycaj się Dodą... Wygląda 100 razy lepiej i ma o wiele większe "płuca" W dodatku śpiewać umie

Czy śpiewać umie, to nie wiem, bo nigdzie nie było nagrania z jej mikrofonu, ale "pudło rezonansowe" ma fajniejsze
laugh.gif


Ja nigdy nie wątpiłem w talent Mandaryny... A tak naprawde zastanawia mnie, jaki procent polskich artystów występuje z playbackiem?? Sądzę, że może to być nawet około 80 % tych występujących w TV...
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE P.S Doda niezła dupcia tyle że "rozumem nie grzeszyła za to nadrabiała ciałem" laugh.gif laugh.gif

Może Cie zaskoczę ale Doda ma iloraz inteligencji (IQ) 134 lub 135 tak więc jest bardzo ale to bardzo inteligentna...

Sorki za off-topa ale sądze, że warto było to sprostować... Nie jest dobrze jak inteligentnym ludziom zarzuca się głupote. Jak już ktoś rozumem nie grzeszy to właśnie Mandaryna....

Ps. Pisząc o Dodzie nie chciałem wprowadzać nowego wątku w dyskusje... To była taka luźna uwaga
smile.gif
Tak więc proszę aby nikt nie pisał tylko i wyłącznie o Dodzie. Oczywiście nikt wam nie broni o tym wspomnieć, ale wypowiedzcie się najpierw o Mandarynie.

Edit (Do cichego)

To, że ktoś zachowuje się jak "debil" na scenie nie znaczy, że jest nim naprawdę... Aby udawać debila trzeba być inteligentnym... Chcesz przykład??

Proszę

Cezary Pazura- Po obejrzeniu 13 posterunku można powiedzieć, że jest skończonym kretynem, ale tak naprawdę jest bardzo inteligentny...

Jeśli oglądałeś "Świat według Bundych" to weź sobie przykład Christiny Applegate grającą Kelly Bundy w życiu prywatnym równocześnie studiowała na kilku fakultetach...

Tak, więc idiotę czy też w tym wypadku idiotkę trzeba umieć udawać... W przypadku Dody jest to tak zwany wizerunek sceniczny.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ehhhh... niestety, ale tak się sklada, że Polacy zawsze lubili to, co jest przeze mnie nazywane "chłamem".. do tego zaliczam między innymi : O-Zone (OMG), Crazy Frog (no comment), Danzel (on nagrał coś oprócz "Pump It Up"??)... to są tak zwane "hity na jedno lato" a dla mnie nie były i nie są warte chocćby złamanego grosza... podobnie jest z Mandaryną... wystarczy znać jej "nick", żeby wiedzieć, że jest tandeciarą (kto normalny nazywa się "Mandaryna"? Nie lepiej już "Grejfrut"?
tongue.gif
)... ale to, co zobaczyłem, tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że Polakom (nie wszystkim ale większości) brakuje, że tak powiem, poczucia muzyki tzn. chcą być na topie, bo teledyski Mandaryny puszczają na MTV i tym podobnych
dry.gif
. Mam prawdziwą nadzieję, że ona odejdzie i przestanie kaleczyć muzykę POP (chciaż nie jestem fanem takiej muzyki, to jednak ma ona prawo bytu [muzyka nie Mandaryna
tongue.gif
]).
Z poważaniem,
Cisu
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Może Cie zaskoczę ale Doda ma iloraz inteligencji (IQ) 134 lub 135 tak więc jest bardzo ale to bardzo inteligentna...

Sorki za off-topa ale sądze, że warto było to sprostować... Nie jest dobrze jak inteligentnym ludziom zarzuca się głupote. Jak już ktoś rozumem nie grzeszy to właśnie Mandaryna....

Ps. Pisząc o Dodzie nie chciałem wprowadzać nowego wątku w dyskusje... To była taka luźna uwaga Tak więc proszę aby nikt nie pisał tylko i wyłącznie o Dodzie. Oczywiście nikt wam nie broni o tym wspomnieć, ale wypowiedzcie się najpierw o Mandarynie.

S_e.b_a może i Doda jest mądra ale naprawde swym zachowaniem na festiwalu w Sopocie nie pokazała tego, dla mnie to po prostu jest to taka słodka idiotka, nie obrażaj się od razu, być może jesteś fanem Dody, ale ja fanem Mandaryny nigdy nie byłem i nie będe po tym co ostantnio pokazała, tak więc nie zaczynajmy jekieś kłutni która jest lepsza która gorsza, koiec Off - Topa.

Piszcie swoje opinie na temat jej i śpiewu
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
OMG to przecież kompletne beztaleńcie...Mój pies lepiej śpiewa, wyjąc do księżyca
wink.gif
Albo mi się zdaje, albo Mandaryna ma głos jakby była w stanie wskazującym...Ale to tylko moje odczucie. To wstyd i hanba jak ona kaleczy język angielski, jestem po prostu wściekła. Na dodatek jej polski także nie jest dobry. Phe brak mi słów na ten tzw śpiew. A potem ludzie mówią że Polacy to tandeciarze jak słuchają takiej "muzyki".
QUOTE Cieszę się tylko, że jeszcze ją na Eurowizje nie wysłali...
Nie cieszcie się za wcześnie...Znając polski gust to może pojechać a wtedy bedzie jazda....
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Hahahahahahahhah
tongue.gif
aaaaaaaaaaaaaaaahahaha hehehehe te zadyszki wspaniały głos niewiem jak ona moze sie porownywac do innych piosenkarzy i piosenkarek, ktzorzy naprawde maja glos a nie, wogole kicha nigdy jej nie lubialem, ale przynajmniej zianie jest z niej ehehe i jeszcze to - jestescie zaje....!!! hehe lol



pozdrawiam
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom