Sonda Na Temat Klanów W Nordmarze

Jaki klan w Nordmarze jest najlepszy?


  • Total voters
    0

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Dla mnie najlepszym klanem jest Klan Młota. dobrzy kowale z czym jest związana dość ciekawa broń i pancerz, a przede wszystkim to najzwyklejsi wojownicy-barbarzyńcy :D. 2 miejsce w mym osobistym rankingu zajął Klan Wilka. Można u nich wykonać wiele ciekawych misji i nauczyć różnorakich umiejętności. Zaszczytne 3 miejsce zajął Klan ognia. Znalazł się tam, ponieważ jakoś nie specjalnie przypadli mi do gustu nie ma tam jakoś zbyt dynamicznej akcji ;p
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Zdecydowanie Klan Młota poniewaz mają najlepszych kowali oraz piec do wytapiania rudy ;]
Zgadnijcie co by inne klany zrobily bez kowali? ^^
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja lubie i zagłosowalem na młota już wszyscy napisali co jest fajne a więc nie mam dużo do pisania i jak chcecie to mówcie na nordmar zakopany bo mi się tak podoba ten tekst z G3 historia prawdziwsza
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja głosowałem na Klan Wilka ponieważ jest w nim to coś czego nie ma w innych Klanach.Tutaj można nauczyć się różnych myśliwskich zdolności.Gra jest tu dynamiczna i szybka. Ten Klan spotykamy jako pierwszy i to tutaj dowiadujemy się pierwszych i ważnych informacii o Nordmarze ale i o Xsardasie .Ale najbardziej w tym Klanie podobają mi sie te Golemy od niego.
Pozdrawiam Szczur
 

Falka

Member
Dołączył
25.3.2010
Posty
44
Klan Wilka, dużo można się w nim nauczyć i dostajemy ciekawe zadania do wykonania.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej lubię klan wilka. Mają wilki i golemy oraz najlepszych łowców w całym Nordmarze, a może nawet kontynencie. Obóz jest dobrze zorganizowany i nie jest duży tak jak w przypadku klanu młota. No i jest tu oczywiście Bogir, jeden z posiadaczy kamieni druidów.
 
Do góry Bottom