Solucja Gothic 3

Status
Zamknięty.

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Piszcie jak przechodziliście gothica , czyli kolejność odwiedzania miast, organizacje dla których pracowaliście, zbroje które posiadaliście, ścieżka jaką zakończyliście grę itd.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Oj chłopie to by było pisania na całą noc, napiszę tak "na skróty".

Na początku poszedłem do reddock potem do Cape Dun, następnie do Montery i Okary, potem do tego rybackiego miasta nazwy nie pamiętam, potem do trelis, do faring do xardasa, potem na pustynie potem do vengardu, a potem to już koniec gry miałem. No wszystko co najważniejsze opowiedziane, dziękuję za uwagę.
 

marilyn91

New Member
Dołączył
8.10.2010
Posty
3
Ja zaczynałem od ardei:),potem reddock,cape dun,montera i od razu na moj ukochany nordmar. potem juz tylko byle jak najszybciej pustynie:D (nie lubilem jej po prostu_:D co do zakonczen to zrobilem wszysykie,jednakze nigdy nie walczylem po stronie orkow, jestem patriota:D to by bylo w wielkim skrocie .
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Ej ale napiszcie jaką drogą skończyliście :angry:
Ja np. skończyłem Adanosa(pracując dla Buntowników/Koczowników), kolejność odwiedzania miast Ardeia, Cape Dun, Montera, Silden, Geldern, Thelis, Gotha, Vengard, Faring, Nordmar, Braga, Ben Erai chyba sie tak pisze :), Lago, Ben Sala, Mora Sul czy jakoś tak :wacko: Isthar i zakończenie Adanosa
Gustowałem w pancerzach Nordmańskich
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A więc tak.....

Jak zawsze na początku gry odbiłem Ardee wraz z towarzyszami, po tym udałem się do Cape Dun nabić trochę doświadczenia. Później skierowałem się do Trelis i wykonałem kilka zadań tym samym pracując po stronie orków. Następnie skierowałem się, z jednym paladynem, do Varantu i od razu kierując się do Bragi. Po wykonaniu tamtejszych zadań udałem się do Ben Erai ( tym samym zacząć pracować po stronie asasynów), a później do Lago. Z Lago skierowałem się do Ben Sali i Bukareshu. Z Bukareshu udałem się prosto do Mora Sul (wraz z nową zbroją asasyna) wykonać tamtejsza zadania oraz zdobywając tytuł na arenie. Nie mając odpowiedniej ilości punktów reputacji przeteleportowałem się do Trelis i ruszyłem w stronę Silden znowu pracując dla orków. Stamtąd skierowałem się do Montery oraz Gothy. Z Gothy ruszyłem do Faring, a później do Reddock tym samym rozpoczynając pracować dla buntowników. Niszcząc po kolei wszystkie obozu rebeliantów : Reddock, Okare, Nemore, obóz Anoga a na Vengardzie kończąc zdobyłem wystarczająco dużo reputacji u orków by porozmawiać z Kanem w Trelis oraz z Zubenem w Ishtar. Pierw skierowałem się do Trelis, porozmawiałem z przywódca orków, a później skierowałem się do Ishtar w Varancie tym samym rozmawiając z Zubenem. Po wykonaniu jego testu kupiłem najlepsza zbroję asasyna i ruszyłem w poszukiwaniu artefaktów Adanosa do wszystkich świątyń. Po zebraniu tego wszystkiego udałem się znowu do Trelis, by dojść do Nordmaru. Pracując dla tamtejszych klanów (młota, ognia, wilka) dostałem się do Xardasa i porozmawiałem z nim.

PS. Oczywiście w każdym mieście/obozie wypełniłem WSZYSTKIE questy.
PS2. Przedzierając sie pomiędzy miastami umilałem sobie drogę wykonując WSZYSTKIE zadania poboczne.
PS3. Przed wstąpieniem do miasta orków, obozów buntowników, klanów nordmarczykwó zakładałem NAJSŁABSZE zbroje z ich organizacji.

I tu już zmiennie w zależności od zakończenia.

Droga Beliara
Potem udałem się do świątyni Beliara w Bukareshie i wykonałem jego wole zabijając Zubena, Rhobara II, Kana, Xardasa i odbijając wszystkie miasta w Myrtanie wróciłem do Bakareshu kończąc grę drogą Beliara.

Droga Adanosa

Później udałem się z Xardasem do wielkiego pieca w klanie młota i zniszczyłem artefakty Adanosa. Potem udałem się z nim do zapomnianych krain i zakończyłem grę drogą Adanosa.

Droga Innosa
W tej opcji nie niszczyłem obozów buntowników

Teleportując się do Myrtany zacząłem po kolei wyzwalać wszystkie miasta, a później skierowałem się do świątyni Innosa w klasztorze i wypełniając jego zadanie zakończyłem grę drogą Innosa.


Najbardziej podobały mi się zbroje asasynów oraz broń - katana.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
A ja poprostu przechodziłem grę zgodnie z poradnikiem , czyli tam gdzie napisali żeby iść tam poszłem :D Grę skończyłem jako buntownik ( pomagałem też magą wody ) a jeśli chodzi o zbroje to gdzieś tak od Trelis zacząłem nosić do zbroję paladyna do końca gry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom