Soldat

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
G

Gray_Fox

Guest
Soldat to gra czerpiaca najlepsze cechy z gier takich jak Liero, Worms, Quake i Counter-Strike. Jest to multiplayerowa strzelanina z szybka akcja i hektolitrami krwi, rozgrywajaca sie na dwuwymiarowych arenach. Kilkunastu graczy moze nawalac sie miedzy soba korzystajac z arsenalu wspolczesnej broni bojowej. Wlasnie po to zostal stworzony multiplayer.

Najwazniejsze cechy gry:

* Srodowisko walki oparte na prawach fizyki
* Do uzycia ponad 18 broni typowych dla wspolczesnych zolnierzy:
- m.in. MP5, Ak-74, M79, M249 Minimi, Barret M82A1, XM214 Minigun
* Mozliwosc gry wieloosobowej po LANie lub Internecie
* Gra z inteligentnymi botami
* 7 rodzajow rozgrywki:
- Deathmatch
- Pointmatch
- Rambomatch
- Teammatch
- Capture the Flag
- Infiltration
- Hold the Flag
* 42 roznorodne mapy
* Edytory: Soldat Map Maker i Interface Maker
* Lobby serwer i serwer dedykowany pod Windows i Linux
(Tekst pobrany z seriwsu soldat)

Teraz moje osobiste refleksje : gra jest genialna. Gram w nią od wakacji, oferuje multum zabawy. I co najważniejsze to polska gra w którą gra cały świat. Posługuje sie bronią Barret M82A1 oraz Knife. Warto w nią zagrać. Jeżeli chcecie zobaczyć ją na scrennach to wejdzcie SOLDAT.pl w dział screnny a jeżeli chcecie pobrać to wystraczy wejsc w dział downland i wybrać serwer. Sciągajcie wersje 1.3 .

Have Fun
tongue.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Zawalist giera !!! Totalna rozwalank
laugh.gif
chodzisz strzelasz w przeciwników coś
jak Quke tylko ze troche gorsze . Najważniesz jest to mozna grać przez neta
wink.gif
Serdecznie polecam gierka zawalista !!! Nic tylko pobierać
wink.gif
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Kiedyś grałem w tą gre z kumplanmi przez neta lecz szybko mi sie znudziła. Gry w miltiplayerze dość szybko mi sie nudzą, a ta szczegulnie szybko mi sie znudziła. Nawet w Quake'a grałem dłużej. Jak już wspomniano wcześniej dużym plusem tej gry jest duża ilość broni i map. Jeśli ktoś nie ma co ronic przez weekend to może sobie pograć w tą gre, bo dla mnie dłuższe granie w nią jest nudne.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Ja grałem w tę wypasistą gierke i jestem dobry, bo własciwie nadal gram, choc wczesniej byłem duzo lepszy. Naleze do klanu, kóry gra w lidze i ogólnie jest git xD

Plusy gry, to przede wszystkim grywalność. Jak se gram z logoza..cos tam [autor tematu], to mycha cierpi ostro, jak i klawiatura, bo emocje są wtedy ogromne, adrenalina i presja, by pokonać i pokazac kto tu rządzi. Rozgrywki 1vs1, to prawdziwa gratka nie tylko dla wyjadaczy, ale wszystkich ludzi.
 
G

Gray_Fox

Guest
Chciałbym poinformować wszystkich nowych fanów jak i starych że została wydana nowa wersja soldata oznaczona numerkiem 1.3.1. Zapowiada sie naprawde obiecująco. Dodano nowe mapy. Wiecej tutaj http://www.soldat.pl/pl/main.php

Zapraszam do gry
wink.gif
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Powiem tak: Zachęcam do ściągnięcia wersji 1.3, bo najnowsza nie jest aż tak obiecująca. Szczególnie dla camperów, bodajże przy strzale ze snajperki trzeba przytrzymać przycisk. Oczywiście to dobre, ale nic nowego takiego nie ma, no może jeszcze więcej krwi. Phi, mógł się bardziej postarać...
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Sorka za drugiego posta w tym temacie, ale stało się coś, co nadaje się do napisania w tym temacie a nie innym.

Otóż założyłem klan soldata, który został już zarejestrowany w lidze; dlatego zapraszam wszystkich chętnych do przyłączenia się. Powstała już strona [której jestem autorem
biggrin.gif
], mamy w squadzie 6 ludzi; dlatego mysle ze mamy status profesionalny
biggrin.gif
. Zapraszam do gry!!

Jesli chcecie dołączyć do klanu, napiszcie do mnie na priva. Ja wtedy odpisze i powiem co i jak
smile.gif


dla ciekawskich, tu macie adres strony klanu:


http://klan-mis.ovh.org

pozdro
smile.gif
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
hehhe gierka jest zajefajna i polecam ją każdemu, zapewnia wiele godzin fajnej siepanki z qmplami na necie. teraz już nie gram w to ale swego czasu byłem całkiem niezły


pozdrawiam
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Wczoraj ściągnałem sobie tę grę i muszę przyznać, że daję radę
biggrin.gif
. Ma sporą grywalność, a grafika jest dla mnie dobra, bo czytelna i gra w ogóle się nie zacina.
Nie gram w nią zbyt dobrze jeszcze
dry.gif
, musiałbym poświęcić jej trochę czasu, żeby móc ją "głębiej" ocenić, ale pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne.
Pozdrawiam.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ja też sobie gierkę zassałem i ogólnie jest wypas. Używam snajperki i bazooki, nie gram jeszcze za dobrze, ale jak się zarejestruję to na pewno sie ponawalamy (bez skojarzeń) - na razie mam nick Humpy, ale nie gram przez neta. Ćwiczę z botami na stopniu "niemożliwy" i idzie mi całkiem, całkiem.

Grafa & Dźwięk - bez zarzutów. Na grafę w grach nie zwracam uwagi, a dźwięk jest git, fajne odłosy broni, i niezła muza do włączenia w opcjach.

Gra jest już dosyś stara, ale widzę, że dopiero teraz zaczyna się mania soldatowania.
laugh.gif


Pozdrawiam.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE Ćwiczę z botami na stopniu "niemożliwy" i idzie mi całkiem, całkiem.
Nie wiem, czy to dobry trening, bo z graczami gra się całkiem inaczej. Troszke gorzej celują, ale trafić(przynjamniej dla Mnie) w środku walki nie jest łatwym, bo wykonują różnego rodzaju manewry za pomocą plecaka odrzutowego. Też powalczyłem Sobie z botami, po czym się zdziwiłem, że ich uniki to zwyczajne popruszanie się w prawo i w lewo...(tez stopien niemożliwy)

QUOTE jak się zarejestruję
Po co chcesz się rejstrowac? Aby móc słuchac MP3 w czasie gry i zmieniac Sobie kolorek ognia?

Tez gram i podoba Mi się. Można Sobie przyciąć, bez zawracania Sobioe łba o rozwój postaci i wystarczająco szybkie expienie
tongue.gif
Używam najczęściej HK MP5, ze względu na brak odrzutu, przyzwoity magazynek, obrażenia i celność oraz M79 za moc. I różnorodnie od potrzeby używam Spas-12 i Barret M82A1. Muza Mi do gustu nie przypadał, na grafę nie zwracam uwagi. Ponarzekac moge na sterowanie, ciężko się celuje na długie dystanse, a także nie widac lotu tych silniejszy pocisków, co za tym idze nie można przewidzieć ich zachowania, gdy się nie trafia, a nie wie się czemu.

Mój nick to Mikeev:)
 

Arsil

Member
Dołączył
27.1.2006
Posty
43
Mnie gra za bardzo nie przekonała. Grać pogram w wolnym czasie ale takie gry nigdy mnie nie przyciągały. Grafika może niektórych odstraszyć ale nie to sie liczy w grach
wink.gif
. Soldat na pewno jest dobry ze względu na różnorodność, trybów gry nie jest bardzo wiele ale wystarczająco tyle żeby sie nudzić.

Na początku przeraziłem się, że trzeba się rejestrować ale na szczęście pozory mylą...
 
G

Gray_Fox

Guest
Witam all
smile.gif
Własnie chcę poinformowac że wyszedł (jak dla mnie) świetny mod do soldata.

Zmienia on wiele, np wygląd broni, interfejs. Przypomnia to roboty i wielkie działka laserowe. Przyznam mod, jest super naprawdę warto go pobrać.

No to wbijacie na http://presoldat.glt.pl/ , pozniej dział download>mody>Mecha Soldat mod by Ivan . Zassyacie (20 mb) i go ;]

Have fun ;]
 

Maniak89

Member
Dołączył
29.1.2006
Posty
52
Spoko gierka! Strzelasz do wszystkiego co się rusza. Sprawdza się ona podczas nudnych lekcji informatyki w szkole. Fajne jest to że można używać myszki. Dobra gra dla sadystów
biggrin.gif
Jest to dobry zastępca CS'a.Bo nie każda sala informatyczna ma najnowsze komputery
dry.gif
!!!
 

Armagedon

New Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
3
Mam ją od dawna i mówię, że gra, co tu dużo mówić, jest zawalilsa zawalista. W jednym z trybów gra się jak w CS`a, i tu jestem mile zaskoczony, gdyż jestem wielkim fanem Counter Straike`a. Jeszcze w innym trybie gra się jak w Quake`a. Mało tego! Ostatnio bardzo dużo osób w necie, więc mam niezły ubaw. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych polskich gier
smile.gif
zaraz po Earth 2160. Bardzo ją polecam
wink.gif


Pozdro to all
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Gralem pewien okres czasu ale gra raczej mi sie nie spodobała chociaż jak ktoś powiedzial jest idealna na lekcje informatyki ;P
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jakiś czas temu za pośrednictwem Jay_Kayea ściągnąłem to gierkę (dzięki
tongue.gif
) i powiem wam, że rzadko jakaś gra tak mi się spodobała. Oczywiście z gier online.
smile.gif
Nie jestem w niej najlepszy, choć daje sobie nieźle radę. Grafika nie jest hitem, ale ma w sobie to coś. Grywalność to już jest majstersztyk.
tongue.gif


Polecam każdemu, kto się wacha. Ściągnij i zagraj nie pożałujesz.
biggrin.gif


Pozdrawiam.

Ps: Jeah 400 post.
cool.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Witam. Ja poznałem tą gierke za pośrednictwem mojego znajomego Minigunmena. Szybko ją ściągnąłem, i okazało się, że jest to świetna nawalana.
tongue.gif
Minigunmen miał publiczne IP, dzięki czemu postawił serwer i na nim graliśmy. Potrafiliśmy grać dłuugie mecze miedzy sobą, jak i drużynowe z innymi graczami z neta. Polecam każdemu tą gierke.
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom