Smoki

Status
Zamknięty.

Xardas19

New Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
18
Mam problem z polowanie na smoki.W zasadzie z dwoma Kamiennym i Ogniowym.Bagiennego łatwo pokonać, a na Lodowego użyję zmniejszenia potwora.Jedynie te dwa mi zostały i bardzo proszę by nikt mi nie wciskał kitu, że mam ich pokonać mieczek (aktualnie noszę Szpon Beliara;mam 85 siły i 35 % walki bronią dwuręczną).to musi być jakiś czar.Bardzo prosżę o pomoc i z góry dzięki za pomoc.
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Po pierwsze zły dział.
Po drugie temat był wiele raz poruszany.

Ale dobra odpowiem Ci, aby pokonać te smoki wystarczy że kupisz sobie zwoje z przyzwaniem demona . Stworzony przez ciebie demon rozwali smoka , gdzieś tak w 1,5 minuty. W sumie to smoki z NK nie są wcale takie trudne , tylko trzeba mieć na nie sposób.
wink.gif
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
No to i ja cos jeszcze dodam:
-nigdy nie przyzywaj 2 potworów naraz, bo sie same zatłuką
-do pomocy przy ognistym smoku możesz wziąsc Biffa, ale najpierw pokonaj wszystkie orki na drodze od przełeczy do smoka
-przy kamiennym smoku udało mi sie pokonac go z kuszy:stanąłem pod smokiem i nie dawałem mu wylądowac, wtedy strzelałem do niego i w końcu smok padł
 

filiar

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
19
Ja dodam że nigdy po prostu nie dawałem mu wylądować. Ja po prostu czuje kiedy on chce usiąść i pakuje w niego miecZem i tak ganiam go po całej jego siedzibie. Gorzej jak ktoś takiego zmysłu nie ma
wink.gif
. Przy lodowym nie trzeba używać czarów. Tam po prostu jest chatka z listem do której wchodzisz i z niej pakujesz z kuszy.
 

Bollo

New Member
Dołączył
13.7.2005
Posty
15
No coz... Przeszedlem NK 7 razy. Moim zdaniem najtrudniejszy byl lodowy smok. Ciezko do dziada dojsc.Nie mialem specjalnej taktyki po prostu walilem w niego dopoki nie zdechl.
cool.gif
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
QUOTE (Bollo @ 13-07-2005, 15:07) No coz... Przeszedlem NK 7 razy. Moim zdaniem najtrudniejszy byl lodowy smok. Ciezko do dziada dojsc.Nie mialem specjalnej taktyki po prostu walilem w niego dopoki nie zdechl.
cool.gif

Nie wiesz jak je zabić ??? Ktoś już kiedyś raz napisał cytuje:z mieczy , toporów, pałek, kijów, łuków , kusz (może to nie był dosłowny cytat ale napewno jakoś tak)
Njalepszą metode napisał Bollo po prosty trzeba nawalać aż zdechnie
Ale tak poważnie to jeśli masz czar zmniejszenie potwora i przyzwanie demona to najlepiej jak na jednego ze smoków udasz się w toważystwie Bifa drugiego potraktuj czarem zmniejszenie a demona zostaw sobie na lodowego smoka napewno w ten sposób pozbędziesz się smoków
biggrin.gif
 

ycho

New Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
20
ja przyzwałem demona na te dwa tylko niezapomnij zalozyc oka i z nimi porzmawiac
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom