Smoki

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja mam skuteczny sposób na smoka który przebywa w byłym obozie najemników w G1 , a nazwy smoka to już nie pamiętam ale chyba wszyscy wiedzą o którego chodzi . Więc najpierw oczywiście z nim rozmawiamy, napewno zauważyliście że wszystko jest zawalone śniegiem ale parę chatek ocalało, po zakończeniu rozmowy szybko biegniemy do najbliższej chatki, wchodzimy do środka, wyciągamy łuk / kuszę , wychylamy się tak żeby mieć dobry widok na smoka ale żeby jego ogień dosięgał tylko ścian chatki. Wtedy my jesteśmy w środku, smok nic nie może nam zrobić i możemy go spokojnie napierdzielać. Co do innych smoków to mam różne sposoby by się z nimi uporać , najlepiej przed walką zapisać grę i potem próbować różnymi sposobami i zobaczyć jakie będą efekty
 

Hyper001

New Member
Dołączył
3.5.2011
Posty
10
Paladynem zabiłem Feomathara wchodząc tam gdzie jest jego skarb i nawalając z czaru... jego kule ognia trafiały w skały, więc dużo mi nie zrobił...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Używam czaru zmniejszenie potwora a wtedy smok staje się nie groźny, można go zbić bodajże jednym uderzeniem. Drugim takim moim sposobem jest kusza, po paru trafionych strzałach smok powinien paść, kusza musi być oczywiście dobra a nie jakaś tam banalna. Trzeci i ostatni sposób na smoki to: użycie czasu/ czarów deszcz ognia, smoki padają po nim ...
 

miozu

New Member
Dołączył
14.6.2011
Posty
12
Można pomniejszyć smoka czarem lub stworzyć pomocników, którzy odwrócą uwagę smoka i też tak jak powiedział Rebeliant z dystansu magią lub kuszą czy łukiem.
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Wziąć ze sobą Bifa i jest już dość łatwo. Wyjątkiem będzie kamienny smok bo łowca nie będzie mógł wskoczyć na górę o ile się nie mylę. Najłatwiej natomiast będzie z bagiennym smokiem bo można iść na niego w 4 tj. Bezi,Rod,Cipcher,Biff.

A jak chcemy samemu to polecam też użyć mikstury szybkości.
 

Sashiku

New Member
Dołączył
8.5.2012
Posty
5
ja zawsze używałem zwojów przywołania np szkielety albo demon :) i nawalać z kuszy :)
 
Do góry Bottom