Smoki

Status
Zamknięty.

Nemaroch

New Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
8
Znalazł ktoś smoki w Gothicu 3 ? Ja znalazłem dwa koło Cape Dun i bardzo się rozczarowałem ich siłą... Jeśli ktoś zna jeszcze jakieś miejsca gdzie można znaleść smoki lub inne rzadkie stwory piszcie ! ;)
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Jesteś pewien, że znalazłeś smoki ?? To napewno nie były gargulce czy coś podobnego ?? Bo ja jakoś smoka nie pamiętam w G3 , a dla mnie najsilniejszy potwór to wilk bo tylko tego potworka nie da się zabić machając na ślepo bronią ... a tak to całe miasto można zniszczyć na 1 poziomie, ale co tam...
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Cos mi sie kojazy, ze kolo Geldern jeszcze smok, Czarny Troll w Nordmarze, kolo nemory Parskajace(albo prychajace czy jakos tak B) )Potwory.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Jesteś pewien, że znalazłeś smoki ?? To napewno nie były gargulce czy coś podobnego ?? Bo ja jakoś smoka nie pamiętam w G3

Shadow oczywiście że są, walczyłem z nimi. Dwa smoki są w jaskini pod Cape Dun, i muszę przyznać że są nawet niezłe zieją ogniem itp. Jednak ja je rozwaliłem na 7 poziomie(Stałem na górze i waliłem do nich z łuku a one nawet do mnie nie dolatywały).
Kolejny smok jest koło Geldren. Co do Parskających Potworów to można je znaleźć gdy z Cape Dun skoczymy do wody i będziemy płynąć ciągle w prawo aż na wysepkę do płyniemy :)
 

Rune

New Member
Dołączył
30.11.2006
Posty
8
Jeden jest jeszcze w drodze z Bakareshu do Mora sul w górach na północ od świątyni Al Shedim.
 

Goru

New Member
Dołączył
2.4.2007
Posty
4
No smoki rzeczywiście są ;) gdy je zobaczyłem w jaskini pod Cape Dun aż się ucieszyłem..bo pomyślałem że pewnie jakiś rzadki okaz to pewnie będzie trudny przeciwnik,lecz niestety się myliłem po rozwaliłem je przy 12 lvl..i praktycznie mi życia nie ruszyli :D heh..zaraz sprawdzę czy nie ma ich gdzieś jeszcze :)

Z racji tego iż jest to mój pierwszy post chciałbym wszystkich serdecznie powitać :)
 
V

Vergil

Guest
Ja nie wierzę. Może zapodajcie jakiegoś screena czy coś, bo ja tak samo mogę powiedzieć, że znalazłem Stone'a albo Gomeza nieumarłego w jaskini. Nie wierzę, bo w G3 nie ma smoków. Przynajmniej twórcy zapewniali.
Dajcie screena smoka.
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Jak nie wierzysz to przejdz sie po jaskiniach kolo cape dun to uwierzysz
 

mag99913

New Member
Dołączył
5.7.2007
Posty
1
Gdy wchodzisz do Cape Dun ,skręć w lewo i idź w dół ścieżką.Z prawej jest jaskinia zgoblinami a, dalej SMOKI!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom