Smok

Status
Zamknięty.

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
nie wiem czy w dobrym dziale ale myślę, że warto

Na północ od Geldern, na szczycie góry są ruiny Wierzy. ( zeby tam wleźć trzeba wyjść z miasta południową brama i drałować w prawo i pod górę
W tych ruinkach siedzi smok, jest ok. 20.000 złota, 10 kufrów ze zwojami i nieuszkodzona Tarcza Czaszki, lika jakichś amuletów i pierścieni.
Rośmie tam 3 szt. Dragnostu ( +1 STR ) i Szczaw królewski.

A smoczuś zieje ogniem i lata

Znalazłem gdyż myślałem, że to są ruiny z questu dla Nemroka.

Miłego polowanka
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Rzeczywiście troche nie ten dział, ale informacja całkiem przydatna akurat brakowało mi 15 tys. do zbroi paladyna :D Z góry dzienx ;)
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
no jak widac to juz drugi smok znaleziony w Gothicu 3 ja znalazłem jedngo i nagrałem z nim filmik jak go zabijam jest w dziale informacje w topicu Zwiedzamy świat Gothica 3
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Merdion @ 20-11-2006, 15:25) [snapback]127552[/snapback]

no jak widac to juz drugi smok znaleziony w Gothicu 3 ja znalazłem jedngo i nagrałem z nim filmik jak go zabijam jest w dziale informacje w topicu Zwiedzamy świat Gothica 3



Ja byłem zbyt podniecony by o tym pomyśleć
Po prostu zacząłem go prać.
Dodam tylko, że to jest czerwony smok
 

Valor

Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
52
Dwa szare smoki są na dnie jaskini pod Cape Dun. Są dość silne, choć ja je pociąłem na 5 levelu :). Bardzo przydaje się refleks i płonące strzały/bełty...

Ciekawe tylko, że tym razem smoki są... pospolite. No i nie mają (chyba) związku z fabułą... Szkoda trochę.
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Czy mozecie mi jakos dokladniej wytlumaczyc gdzie jest ten czerwony smok? Niestety nie moge go znalezc :/

Edit:
Po dlugich poszukiwaniach udalo mi sie go znalezc ;) Pytanie wiec nieaktualne.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Dkey

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
33
Napiszcie mi gdzie jest dokładnie, bo dochodzę do tych ruin, obchodzę wszysko do okoła a tu ani me ani be ani kukuryku :/
 

Wenzlaw

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
16
Jeste jescze jeden w Varncie w drodze z swiatynia AL Shaidin do tej trzeciej w ktorej nie ma artefaktu
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
A ja jak 500exp ;)

Dodam też że występują smokopodobne gargulce.
Wygląda na to że Dragony są w G3 zwykłymi zwierzakami. No, może ktoś da jakiś liniowy quest typu "idź i zabij" albo zarzyczy sobie jakieś smocze trofea.
jak znajdziecie coś takiego zawsze warto dać znać :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Duże smoki zostały zniszczone, a to są ich mniejsze odpowiedniki. I nikt nie powiedział, że zostały zniszczone tylko zostały pokonane. Poza tym zostały zabite na wyspie Khorinis a nie na kontynencie z G3. ;)

Yeah 700 post.

Pozdro.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Ja mialem debuga ze mi sie smok w samym srodku reddok pojawil^^ wszyscy sie zucili ale reszta zginela (pomagalem orkom,cale szczescie)a smok zostal z 1/10 hp(z calosci)wiec mialem go na kilka hit z kuszy
 

devilek

New Member
Dołączył
22.1.2007
Posty
21
niemoge go znalezc :/ niewiem czy moge tu pisac ale niebede nowego topicu robic :D
moze mi go ktos na mapie zaznaczyc albo cos :p?
a tak wogole dojscie do niego wymaga akrobatyki ?
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Jeśli chodzi ci o smoka koło Geldern to najlepiej wejsc koło kopalni (po południowej stronie Geldern) Tam gdzie wykopuje artefakty brat kupca. Z tamtad przejśc po Górach i w dole zobaczysz ruiny. Zeskakujesz i walisz go prosto w łeb :p :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom