Smok

  • Thread starter #SMOLAAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

#SMOLAAnonim

Guest
gdzie moge znalesc jakich pomocnikow bo ide zabic smoka we fortecy??jakich lowcow aby mi bylo latwniej bo jest mi trudno saememu isc..;/
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Nie jestem pewien ale chyba ten człowiek Ci pomoże.

Oto mapa z jego położeniem.
Sory Jodełko że wziąłem twoją mapę.




POZDRO


PODaj MI swojego maila!! Bo mi się coś rąbie!
 
S

#smolaAnonim

Guest
fajnie tylko nie moge twojej mapy odczytac..wgraj na inny serw
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Po drodze do kamiennego smoka będziesz mijał Gorna i Gestatha (pod płaskowyżem będą siedzieć przy ognisku). Gorn zostawi cię u stóp starej fortecy, która powinna należeć do Lestera. Szkoda, że nie idzie z nami dalej, ale przynajmniej płaskowyż będzie czysty.
 
A

#andreAnonim

Guest
Albo możesz zabrać biffa.
biggrin.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Biff nie pójdzie z tobą do Kamiennego smoka. Po drodze się odłączy więc trzeba sobie ze Smokiem z Fortecy radzić samemu.
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Smoka z fortecy musisz zabić sam.
Gorm pomoże ci tylko do końca mostu.
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
nawet się nie wysiliłem żeby go zabić, jest prosty i uważam że nie potrzeba pomocy żeby go zabić. Ale jeśli nie jesteś w stanie to potrenuj bo z lodowym jest trudniej
 

komluke

New Member
Dołączył
3.1.2006
Posty
5
a po co ci pomoc do kamiennego?? W zwykłym Gothic (bez NK) pokonanie go nie jest żadnym problemem, a przynajmniej dla mnie nie było
biggrin.gif
. Gorn pomoże ci dojść a dalej sam walcz. Jak nie możesz go pokonać do ładuj na dystans czarami czy z kuszy zza skał
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Kazdy smok jest prosty wystarczy tylko troszke sprytu.Mozesz go pokonac o ile jestes dobry naparzajac w niego.Mozesz tez naparzajac chowac sie gdzies luknac miksturke i naprarzac pusc mu deszcz ognia i po sprawie albo dobijaj jakimis czarami najlepiej stworz jakiegos golema i koniec roboty.Mozesz tez poczekac az smok wpadnie na jakiegos buga i sie zaklinuje wtedy to juz tylko ciachac wiec smoki sa proste.Juz wiecej problemu sprawial mi smoczy zebacz niz smok
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom