Smok Na Wulkanie

Status
Zamknięty.

KoreK.pl

New Member
Dołączył
8.1.2008
Posty
3
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy więc prosze o wyrozumiałość bo jeszcze nie bardzo znam słowniczek słow gothicowych.

Przejde do rzeczy, Jestem magiem (12 lvl) . Jaką rune mam stworzyć na pokonanie smoka na wulkanie i w jakie staty zainwestowc. Takze z jakiej odległości, z jakiego punktu mam go kropnąć.

Z góry dziękuje
Pozdrawiam,
KoreK.pl
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Załatw sobie zwój (kup) "Zmniejszenie potwora" powinno pomóc :D Kupiec na targu w Khorinis powinien mieć. Ew. jakieś czary z zakresu magii wody.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Walnij deszcz ognia i czasem trza dobic albo przywołaj demona bardzo pomaga.

A jak koniecznie runa a tych jeszcze nie masz to da się nawet kulą ognia ale trzeba długo walic kiedyś tak zabiłem.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Po 1 potrzebny ci WYŻSZY LEVEL. Ja do GD za 1 razem nigdy nie poszedłem na niższym niż 14...
A co do czaru to Bryła lodowa lub piorun kultisty.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Obok Olav (tego co wilki zagryzly) lezy runa strachu. Rzuc na smoka i troche oddal sie. Teraz ci nic nie zrobi i zabil go dowolnym czarem.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Najprościej wezwać Demona i dopomagać mu błyskawicami. Tylko trzeba uważać, żeby w niego samego nie walnąć. Po tej taktyce można wykorzystać trochę prostszą, ale za to mało wyszukaną strategię. Wystarczy od razu po rozmowie ze smokiem wybiec z wulkanu, schować się za kamieniem, zmusić smoka do ataków, omijać je i użyć jakiegoś czaru z kręgu wody.
Można też użyć jak powiedział matix runy strachu, starać się wdrapać na skały za smokiem. Najlepszy jest jednak pierwszy pomysł, bo właśnie tak można z tego wyjść bez strat :p .
P.S. nie zapomnij pogadać ze smokiem przed walką.
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
zrob tak jak ci mowi matix kup car na trgowisku ,strach'' rzuc na smoka i on sie chyba zetnie i nic ci nie zrobi





Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom