smocza zguba

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
wybilem wszystkich w rejonie smoczej zguby (poza grimbaldem) w jaskini za zaroslawmi jest skrzyneczka w takim ladnie oswietlonym kregu (skad mam do niej wziasc klucz, bo nie da sie jej zhakowac) z tego co czytalem ma tam byc smocza zguba.
pozdr
aha jakby co to przeczytalem juz mase postow na temat smoczej zguby i nie znalazlem nic pomocnego na temat otwarcia skrzynki (mam dodatek noc kruka i nie pamietam zebym zabijal tam jakiegos upadlego palladyna czy cos tam w tym stylu)
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
wiesz co opisz trohe jaśniej gdzie to jest a jeśli myślimy o tym samym to klucz do niej dostaniesz od pyrokara podczas pruby ogniai tam będzie runa z kturaj musisz zrobić zaklęcie dla tego co stoi a raczej siedzi po prawej od pyrokara
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
Wiesz to chyba nie tam trafiłeś gdzie trzeba bo Smocza zguba nie jest w skrzynce. Smocza Zguba znajduje sie w jaskini owszem ale tam gdzie Poszukiwacze zniszczyli oko Innosa. Przed tym słonecznym kręgiem w zaroślach będzie jakinia tam 2 Mroczni Paladyni i Smocza zguba na fajnym ołtarzyku.
 
S

Sir Karolus

Guest
Po primo to nie ta jaskinia(SMOCZA ZGUBA jest po drodze do słonecznego kręgu po prawej w zaroślach, a pilnują go 2 szkielety i 2 rzycerze śmierci). Po secundo klucz do tej skrzyni dostajesz jak chcesz zostać magiem ognia, a wiąże sie to z questem od Pyrokara. W środku nie ma nic wię cej poza pustą runą.
 
A

Anonymous

Guest
Smocza zguba jest przy lodowym smoku.A bez walki runę można zdobyć od kupca w górnym mieście.A jeśli chodzi o to gdzie jesteś to widziałeś po drodze trupy nowicjuszy, którzy także próbowali przejść próbę? Ja jestem arcymagiem paladynem i łowcą smoków.
biggrin.gif
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
Ze niby jak,Smoczą zgube kupic i od smoka dostac?Ja myślalem ze jest tylko jeden egzemplarz.Ten w jaskini kolo Magicznego Kręgu.Ale moge sie mylic i pamięc juz tez nie ta jak za mlodych lat.
tongue.gif
 

Quar

New Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
9
Ja smoczą zgubę widziałem u sprzedawcy na zamku palkarzy w GD w II rozdziale.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Smoczą zgubę można znaleźć przy Lodowym Smoku, w jaskinii koło kamiennego kręgu, a także do kupienia, jednak za 2900 sztuk złota, więc całkiem sporo. Po za tym, to nie unikat, tylko porządny mieczyk dwuręczny z wymaganą siłą 160 i obrażeniami 190.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom