Smocza zguba

Status
Zamknięty.

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Witam. Wiem że Smoczą zgube można znaleźć w jakiejś jaskini. Nie wiem jednak jakiej i gdzie. Prosiłbym na dokładny opis tego miejsca i jak tam dojść. Dzięki z góry :D Pozdro, SoniC
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Czy na tym forum nie ma innych ludzi,tylko ja oto odpowiedz:
Smoczą Zgube można znaleść w jaskini powyżej Słonecznego Kręgu; w piątym rozdziale można kupić u Hakona
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
eeeee... No a gdzie jest słoneczny krąg? To tam gdzie się idzie razem z magami? Taki las, gdzie latają takie kolorowe światełka?
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
smocza zguba znajduje się w słonecznym kręgu tak jak napisał baiłas :D
a słoneczny krąg znajduje się przy wielkim brzydkim głupim czarnym trolu :D który jest zaznaczony na mapie( co on jest jakaś atrakcja turystyczna) i a przed nim znajduje się myśliwy tak ??no to od myśliwego w lewo i tam w małą dolinke i zanim dojdziesz do słonecznego kręgu przeszukaj wszystkie sciany bat gdzieś jest jaskinia jak chcesz to moge ci scrrena podpiąć
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Jesli jesteś najemnikiem to benet cię tego nauczy :D

PS.Niech światło Innosa spłynie na was :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Lukas: Ale ja mam dopiero 7 lvl, a w tej jaskini ( bo tam już kiedyś byłem, ale daaaaaaawno :D ) jest kilka brzydkich potworków szkieletorków :p Czarny troll jest tylko troszeczke od nich brzydszy :D:D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
to pakuj ostro :D na pakerni by podnieść w niezwykły sposob siłe bohatera i pożycz od jakiegoś przechodnia jakąś pałe :D i wystarczy by zmierzyć się z przeciwnościami losu pamiętaj metal i punk t twoj przyjaciel i obrońca :D:D:D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Pożyczyć pałe i zmierzyć się z przeciwnościami losu??? Nie rozumiem Lucas :p Wytłumacz mi powooooooooooooli i W Y R A Ź N I E :D Bo ja taki głupiutki i malutki robaczek, niewiele rozumiem i słysze, bo mam za małe uszka :D:D:D
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
o pardon*:D:D mówiąc pozyczyć pałem miałem na myśli pobić i ukraść komus miecz :D i to był żart jak chcesz mieć jakie kolwiek szanse to załatw sobie katoski topor jest on przy czrnym trolu dokładnie w jaskini za nim ale niemartw się mi się udało 6 poziomową postacią poprostu wbiegoasz do jaskini zabierasz toporek i dajesz nogi można to zrobić style save&load :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
A może na czrnymn trollu zastosujemy taktyke wait & crush???? :D:D:D Napewno wygramy:) Jakbyście nie wiedzieli co to za taktyka, ( wstyd :evil: :p:p ) to patrzcie do Gothic 2 -> O grze, na temat "Taktyki walki". To mój przedostatni post :D:D
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
możesz też spróbować użyć na te szkielety czaru zniszczenie ożywieńca, tylko on chyba wymaga dużo many, zresztą nie pamiętam. zoapatrz się w kilka zwojów i po sprawie
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Dzięki all :D Udało mi się zdobyć Smoczą Zgubę i teraz sieję postrach na całym kontynencie :D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom