Smak Krwi_mod

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Dnia 14.06.2008 r. o godzinie 15, moja grupa (The Forgotten) zdecydowała, iż stworzy modyfikację pt. Smak Krwi i mam nadzieję, że spodoba wam się modyfikacja jak wyjdzie.

Prezentuję kilka screenów (niech was nie zwiedzie to, że ma on dwie bronie na sobie)
assassinscreeduf7.jpg


assassinscreed2fi2.jpg


U nas w modzie Paladynów nie będzie, za to będą Krzyżacy, ta tekstura będzie jeszcze zmieniona.

assassinscreed3zd1.jpg


Zbroja Krzyżaka bez hełmu, oraz nowa broń, jedna z wielu.

assassinscreed5lx0.jpg


assassinscreed4ks6.jpg



Pewnie ciekawi was jaki jest główny cel, no to wam napiszę :D

Główny cel: Zaprowadzenie pokoju (prawdziwy cel Asasynów w średniowieczu)
-osiągali to zabijając przywódców, dowodzących podczas wojny
-celem byli zwykle przywódcy sił krzyżackich - będą to paladyni :p

Jakie cele poboczne?

Cele poboczne: Asasyni nie mieli na głowie podobnych rzeczy. Ich celem było jedynie likwidowanie swoich celów. Tutaj damy co najwyżej zadania mające na celu dowiedzenie się czegoś na temat celu.

I jak się podoba? napiszcie w tym temacie


P.S. Chcesz pomóc przy modzie? [SIZE=14pt]ZAJRZYJ TU[/SIZE]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wygląda na to że będzie to kolejny nudny mod w stylu idz zabij tego a potem tamtego. Nic tylko siekanka, a misje poboczne to esencja tej gry. Więc nie zapowiada się dobrze.
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Zmienisz zdanie, kiedy zagrasz w niego. Można też wprowadzić różne zmiany, nie musisz ciągle mordować (widzę, że siekanki Ciebie nie cieszą), macie jakieś pomysły do zadań pobocznych, to bardzo proszę walcie śmiało :D na 100% wykorzystamy wasze pomysły do Qestów (jeżeli będą ciekawe) Pozdrawiam.
 

Brzytwa5

New Member
Dołączył
17.5.2008
Posty
19
Mod musi byc ciekawy i fajny: nowa broń, krzyżacy. Brzmi nieźle, do tego widok fajnej wieży wygląda niesamowicie. Fajnie, ciekawe czym nas grupa (The Forgotten) zaskoczą w tym modzie. Nie moge się doczekać.

Nie musisz każdego słowa pisać z dużej litery.
 

jedrak11

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
4
Zapowiada się ciekawie- fajne bronie i zbroje a co do pomniejszych zadań to mam propozycje- zabicie Onara dla dowódcy straży miejskiej
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
1. To jest mod do Gothic I
2. My raczej mielibyśmy zabić przywódce straży miejskiej dla Onara niż zabicie Onara dla dowódcy straży miejskiej. :D

Zbroja Krzyżaka robiona przez ArminaSa członka The Forgotten.

zbrojakrzyakajj4.jpg
 

Merkur

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
7
Mod mi się bardzo podoba, mam nadzieję, że szybko wyjdzie :] Mam pomysł co do Qesta.

CYTAT
ciach


Treść questa wysłana na PW :)
Chcesz pomóc, lepiej wyślij takie coś do konkretnych ludzi, na ich forum czy choćby gg. Może to wiele nie daje ale jednak zdradza trochę modofykiację.

Post zostawiam, bo chciałeś pomóc ;]
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Tak dla wiadomości :p

W tamtych czasach oni nazywali się Haszaszyn. "Asasyn" wzięło się z tego że europejczycy nie umieli wymiawiać "h", oni nawet nie byli zabójcami. Jako "zabójców" to uznał ich Dante, gdy w Boskiej Komedii użył zdania - A kim byli jak nie zabójcami. A co do nazwy asasyn wzięła się stąd, że europejczycy nie mogli wymówić "h" przy słowie haszaszyn i co wychodzi ? Poprawnie powinno się mówić Nizaryci lub Nizaryccy Isma'ilici, a nie Asasyni, ale tak to już zostało przyjęte i zostało Asasyni, więc u nas w modzie też zostanie "Asasyn".

Co powiecie na tą teksturę? :D

goigogogogogogotdivjerine2.jpg
 

Merkur

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
7
Bardzo fajna tekstura :D jeśli się nie mylę, to to jest model Strażnika Świątynnego z GI :p
 

Brzytwa5

New Member
Dołączył
17.5.2008
Posty
19
Zapowiada sie wspanialy mod do Gothica 1 z Krzyrzakami ................ Niemoge sie Doczekac az brak mi słów :D :p
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Hehe, Assassin's Creed w Gothicu :D
Przyznam że tekstury ładnie wykonane (rzecz jasna nie tak jak w AC ale bardzo fajnie :)) czy będzie trzeba zabić 9 przywodców duchowych? xD
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
No, no fajny mod się zapowiada. Fajne tekstury, jak już powiedział Akasemis "Assassin's Creed w Gothicu" ;) Jeśli chodzi o misje poboczne, to mogłyby być typu znalezienia czegoś (chodzi mi np. o jakiś artefakt, który jest ukryty w także ukrytej jaskini). Pytasz każdego i tak dochodzisz do celu :p
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Dzień screena jest w czwartek, być może wcześniej zapodamy jakieś screeny.
Ruszyły prace nad trailerem :D
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Z mojej strony (nie wiem czy inni poprą ten pomysł) fabuła będzie wzorowana na prawdziwych faktach historycznych, więc będzie można się trochę pouczyć :p...
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Mam nadzieję, że ArminaSa uda nam się namówić i zgodzi się na Altaira :D
 

jedrak11

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
4
Mnie tam może być. Tylko czy będzie w tym modzie tak, że można zabić kogoś znajdującego się w pomieszczeniu z innymi osobami bez robienia rozgłosu(bo w gothicu 2 to jak kogoś zabijesz to od razu wszyscy cię atakują)?
 

Merkur

New Member
Dołączył
16.6.2008
Posty
7
No zrobicie ta? fajnie by było gdyby było takie coś :D

EDIT- O cholera!!! zdublowało, możecie usunąć tego posta?
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Postaramy się tak zrobić, ale wątpię, żeby nam się to udało. Chociaż? :p mamy dobrego skryptera oraz dwa dobro fora, na których moglibyśmy się zapytać jak to zrobić :D
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Hm... Powiem od razu że nie zgodzę się na Altaira... Teraz jest wielka mania AC, powstają tysiące modów na jej podstawie itd, i nie chce być porównywany. Tworzymy własnego moda, a nie Assasin Creed'a. Jak dla mnie to może być że spotkamy Altaira, że będzie jakaś szara osoba z AC, ale nie żeby był cały świat, i każdy ludek z Assasina....
 
Do góry Bottom