Skoki Narciarskie 2005

Status
Zamknięty.
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
co uważacie o tej grze? bo ostrzegam przed zakupem, szkoda kasy, ta gra jest tak durna że szkoda gadać, te wszystkie twarze robione były chyba przez przedszkolaka na Paincie
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Nie wiem co on niej myśleć, bo nie mam... ale jak grałem w Skoki narciarskie 2003 z dodatkiem, to mi się podaboały ( zwłaszcza w sezonie zimowym
smile.gif
). Nie zwracałem uwagi na twarze tylko na radoche z gry
tongue.gif
 

Tolram

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
16
Kolejne skoki narciarskie bleee nie widzialem 2005 ale i tak mozna sie dowiedziec co tam jest to samo tylko ze z napisem 2005:p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
ehhhh skoki :? Dla mnie ta gra jest bezsensowna. Gdyby nie sukcesy Małysza pewnie by nie powstała, no ale jeśli już jest, hmmm to mogłabybyć troszke ciekawsza. Nie narzekam na wykonanie bo nie jest najgorsze jak na polską gre. Ale jakoś nie może mnie ona zatrzymać przy monitorze na dłuższą chwile. Dlatego mi sie nie podoba, poprostu mnie nie może zaciekawić.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
naprawde ta częśc jest beznadziejna skzoda kasy ja mam 2002 i 2003 i są o wiele lepsze lepsze modele postaci a w 2005sa roboine na jakims beznadziejnym prgramie
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Grałem w tę gre i uważam że bieda! ogólnie nie lubie tej serii ale z ta przegieli żal sianka na cos takiego ale po przednie części są o niebo lepsze niz ta!
 

Izuel

New Member
Dołączył
2.2.2005
Posty
22
Szczeże mówiąc ja nigdy nie przepadałem za skokami narciarskimi. Ale po tym jak kuzyn pokazał mi skoki 2005 i porównałem je sobie do starszych wersii skoków to się załaMAŁEM.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Moim zdaniem to jest tak głupia gra że szkoda gadać zgadzam sie z tobą że szkoda kasy bo jest bez sensu!!!!!
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
NAWET NAWET !!!

SPOKO ZNOWU NASTĘPNA CZĘŚĆ SKOKÓW MAŁYSZA !!!! LUBIE TO ALE NAJLEPSZA GRA ZE SKOKAMI ZWIĄZANA TO GOTHIC LUBIE SKAKAĆ Z GÓREK
biggrin.gif
HEHE
 

<=Irod=>

Member
Dołączył
29.7.2004
Posty
192
Miałęm okazjęzagrać w tą grę i się tradycyjnie zawiodłem... Nie obchodzi mnie grafika, ale za to w takich grach musi być realność.. Ale jak na K-120 skacze się 165.5 metrów, to realność jest wręcz zerowa... W mojej skali ta gra to gniot i dostaje 2-...
 

nimf

New Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
13
Skoki 2005

Mam tą gre i według mnie jest lipna.
1.Polska gra zawiera dużo błędów,niewiem jak uwas?
2.Twarze zrobione są gorzej niż źle.
3. Komentator nicz innego i lebszego nie potrafi wymyśleć.
W dodatku kupiłem sobie tę gre orginalną i jestem bardzo wkurzony,po prostu jest do bani. Ostrzegam nie kupujcie.

[ : Nie Lut 06, 2005 1:56 pm ]
Mam tą gre i według mnie jest lipna.
1.Polska gra zawiera dużo błędów,niewiem jak uwas?
2.Twarze zrobione są gorzej niż źle.
3. Komentator nicz innego i lebszego nie potrafi wymyśleć.
W dodatku kupiłem sobie tę gre orginalną i jestem bardzo wkurzony,po prostu jest do bani. Ostrzegam nie kupujcie. :!: :!: Nie traccie kasy,na byle co.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
ja tam nigdy niegralem w zadne skoki i niebede grac
tongue.gif
jakos mnie do tego nieciagnie
tongue.gif
a jak widzialem w szkole to taka wiocha ze hej
tongue.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Grałem i uwarzam że 2004 2005 to nędza i strata czasu na granie

wogule to po co ja w to grałem :? :?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom