Skarbiec Klasztoru

Status
Zamknięty.

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Witam all na nowym serwie i na starym forum
smile.gif
mam sprawe otoz gdy bylem nowicjuszem i wykonywalem zadania zeby uzyskac dostęp do biblioteki dostalem
od goraxa zadanie zey rozdzielic kielbasy miedzy nowicjuszy i dal mi klucz do spiżarni ale moje pytanie brzmi czy i gdzie jest klucz do skarbca obom spiżarni ?
no i jak go zdobyc..? z gory thx za odpowiedz.Pozdro
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Klucz do Skarbca ma Gorax, a jedyna droga, żeby go zdobyć, to nauczyć się kradzieży kieszonkowej. Dodam, że trzeba mieć sporo zręczności, bo w przeciwnym razie się nie uda
wink.gif
.
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Aby dostać się do skarbca trzeba mieć najpierw klucz. Zdobywamy go jeżeli umiemy kradzież kieszonkową. Klucz ma Gorax. Aby nauczyć sie kradzieży kiesz.
trzeba znaleść gildie złodzieji i nauczyć sie od ich szefa kradzieży (Casija).
Musisz mieć około 10 pkt nauki i 100 sztuk złota.Niestety to nie wszystko trzeba
mieć także dużo punktów zręczności. w zręczności pomoże nam Lares, a gildia
złodzieji znajduje sie w kanałach (musisz zabić Atile za sklepem z rybami).
Drzwi do niej znajdują się przy końcy portu tam gdzie sie idzie do koszar po schodach.
Wejście poznasz po pochodniach i jeszcze zabijesz szczury i możesz należec do gildi jeżeli wypełnisz zadania. Uważaj aby okraść Goraxa trzeba mieć około 70 pkt zręczności.Pozdro bezi
biggrin.gif
 

Diego.mag

New Member
Dołączył
4.11.2005
Posty
8
klucz ma Gorax, a żeby mu go uraść to musisz nauczyć się kraddieży kieszonkowej u Cassi w gildii złodzieji
 

laksen

New Member
Dołączył
19.9.2005
Posty
19
70 zręczności nie wystarczy (miałem 75 i brakło
mad.gif
), potrzebne 85. Właśnie mi się udało. Warto było, na skradzionych tam przedmiotach sporo można zarobić.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom