Skarb Grega

Status
Zamknięty.

AUstralian Magic

New Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
23
Nie mam zielonego pojęcia jak się dostać do ostatniego, który mi pozostał, skarbu Grega w Jarkendarze. Konkretnie chodzi mi o ten skarb, który jest po drugiej stronie kanionu przy domu strażników umarłych, tam gdzie jest zerwany most. Próbowałem przeskoczyć, obejść jakość, ale nie mogę znaleźć żadnego sposobu by się tam dostać.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Hmm... Nie wiem, czy myślimy o tym samym, ale chyba da się zeskoczyć z góry lub z ruin świątyni obok.

Jeśli nie - spróbuj, gdy uzyskasz akrobatykę.
 

AUstralian Magic

New Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
23
Akrobatyka nic tu nie da, bo fakt że się nie zabiję nic nie zmienia, bo z tego mostu, czy ziemi już jako martwy ześlizguję się do kanionu.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Z tego co pamiętam, to doskoczyć tam można i to nawet bez akrobatyki, ale z powrotem ja się wydostałem z pomocą marvina, bo nie widziałem innej drogi.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Nom - gdy biegniesz i skoczysz, lecisz dalej, niż gdybyś skakał z miejsca.

A wrócić... czy tam na prawo nie ma jakiegoś miejsca do skoku? Może pomogą zwoje przemiany w krwiopijcę albo innego zwierzaka.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mikstura przyspieszenia, biegniesz do końca urwiska i skok. Jak ci się nie uda za n-tym razem to zostaje użycie kodu.
 

AUstralian Magic

New Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
23
Próbuję już od 2h i nic. No cóż, został tylko Marvin, a z powrotem to już na pewno bo nie ma wyjścia. Przynajmniej ciekawe rzeczy znalazłem. Mimo wszystko, dzięki :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Powrót jest prosty. Żaden tam "marvin" tylko runa teleportacji i po kłopotach... Gorzej dostać się do miejsca docelowego...
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja też tam już byłem i dostałem się tam oraz wydostałem bez pomocy kodów :) Poprostu gdy stoimy na tym wzgórzu ( na screenie ) tak jak już niektórzy powyżej pisali trzeba wziąć rozbieg ( wypić szybkiego śledzia, zjeść zębate ziele lub wypić miksturę szybkości) no i potem lecimy sobie prosto w to miejsce ( trzeba też pamiętać żeby ustawić się w odpowiednim miejscu na tym wzgórzu i zauważyć gdzie po drugiej stronie jest najbliższy skrawek lądu żeby nie spaść w przepaść) Z drogą powrotną też nie ma problemu chyba że ktoś nie ma akrobatyki. Ustawiamy się na wprost tego zerwanego lub zniszczonego mostu ( nie pamiętam czy piłem jakaś miksturę szybkości ale chyba piłem ) potem bierzemy rozbieg i poprostu skaczemy. Jeśli nie uda się za pierwszym razem to po kilku próbach powinno się udać ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Powrót jest prosty. Żaden tam "marvin" tylko runa teleportacji i po kłopotach... Gorzej dostać się do miejsca docelowego...
No to raczej nie poskutkuje bo w Jarkendarze nie ma run teleportacyjnych, a do khorinis sie nie przeniesiemy, bo to inny world.

Zrobiłem filmik jak się tam dostać, a potem wydostać, dla niekumających.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Problem rozwiązany. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom