Skandal!

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Kupiłem dzisiaj KSGRY ponieważ miała tam być recka G3 i Sagi Gothic. Gazeta dwa razy zaliczyła glebę jak przeczytałem co tam napisali. Już na wstępie o G3, tu cytuję: "Trzecia część sagi zapowaida się ciekawie, ale niestety wiele jej jeszcze brakuje do ideału, czy nawet do przyzwoitego poziomu". :angry: Tóż to bluźnierstwo! Cytuję tu jeszcze kilka innych tekstów z tego samego artykułu:
"Zaniepokojenie budzi grafika - o ile lasy wyglądają dobrze, to na terenie pustynnym w oczy kłują tekstury niektórych budowli czy skał".
"Grę może jeszcze uratować fabuła i klimat".

Oczywiście nie wszystko to opis że Gothic III to lipa, ale wiecie co mnie wkurza? Że piszą to ludzie którzy w Gothica grali chyba z 10 minut! Otóż w tym numerze tego czasopisma jest także recka dotycząca Sagi Gothic (G+GII+GII:NK). Na 5 gwiazdek dostała zaledwie 2!!! Piszą iż grafa do kitu, a zresztą zacytuję:

"Niestety czas był wyjątkowo okrutny dla serii. Grafika jest brzydka, nieczytelna i neefektowna. Po szaroburych dekoracjach wędrują postacie, których ręce wyglądają jak wyciosane z kawałków drewna, a pozbawione mimiki twarze są jak z kamienia. Nieporadna animacjaruchu bohatera denerwuje".

OK. Grafika to nie najważniejsza rzecz, dlatego olałem to ale i tak mnie to lekko podenerwowało.. Ale co się tyczy muzyki, sterowania i walki to w tym momencie gazetka rypnęła o podłogę:

"Oprawa dźwiękowa jest ledwie średnia. Muzyka nie przeszkadza, ale efekty dźwiękowe wkurzają. Stękanie postaci w trakcie walki szybko wyłączamy".
"Gra słynie z wyjątkowo podłego sterowania", "Walka to prawdziwa męczarnia" (to co!może bezmyśle naciskanie jednego przycisku jest lepsze?!), "Poruszanie jest niewygodne"

A w tym momencie czasopismo poleciało drugi raz o podłogę! Bo zorientowałem się, iż ludzie którzy pisali tą reckę, grali chyba, jak napisałem wyżej w Gothica zaledwie 10 min!

Zacytuję kilka wątków:

"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)
"Na przykład w Gothiku II zależnie od tego, czy przystępujemy do najemników, straży miejskiej czy nowicjatu(...)" (Co to takiego nowicjat? Jakaś nowa gildia???Co oni wogóle wymyślają?)

I na koniec...

"Jeśli brak nam cierpliwości, zagrajmy w Obliviona. (i tu wymieniają jaki to oblivion wspaniały)...

Oczywiście, jest tam kilka zalet wymienionych (że niezły klimat, duża ilość broni), ale sami musicie to przeczytać i przeżyć tą złość co ja. Liczę na rozwinięcie tego tematu.

Pozdrawiam wszystkich.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ROTFL!!!! WTF!!!
CO to za ulomne istoty, pewnie jacyś zagorzali fani Obliviona to pisali... Przeciez serio oni 10 minut grali w Gothica i pewnie na najgorszej grafie, na kompach hoho gorszych niż mój i tak im cieło ze mózg im sie zje.... eee - zepsuł ;].... Z ta miniką twarzy to chyba prawda, ale jak oni tam naściemniali... Weź podaj tu jakiś kontakt do osoby co to pisała (mail?) i adres strony www (jak umia zrobić ;d)... To im powiemy co to jest Gothic moze?
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Czy przypadkiem nie te same pałki napisały, że Warcraft jest zręcznościówką?;p
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE
Kupiłem dzisiaj KSGRY ponieważ miała tam być recka G3 i Sagi Gothic. Gazeta dwa razy zaliczyła glebę jak przeczytałem co tam napisali. Już na wstępie o G3, tu cytuję: "Trzecia część sagi zapowaida się ciekawie, ale niestety wiele jej jeszcze brakuje do ideału, czy nawet do przyzwoitego poziomu". :angry: Tóż to bluźnierstwo! Cytuję tu jeszcze kilka innych tekstów z tego samego artykułu:
"Zaniepokojenie budzi grafika - o ile lasy wyglądają dobrze, to na terenie pustynnym w oczy kłują tekstury niektórych budowli czy skał".
"Grę może jeszcze uratować fabuła i klimat".


KSGRY - Czasopismo naprawdę na przyzwoitym poziomie – oczywiście to żart. Osobiście uważam, iż oceni tak grę pod względem grafiki, ponieważ nie udało im się zagrać na najwyższych detalach.

QUOTE
Oczywiście nie wszystko to opis że Gothic III to lipa, ale wiecie co mnie wkurza? Że piszą to ludzie którzy w Gothica grali chyba z 10 minut! Otóż w tym numerze tego czasopisma jest także recka dotycząca Sagi Gothic (G+GII+GII:NK). Na 5 gwiazdek dostała zaledwie 2!!! Piszą iż grafa do kitu, a zresztą zacytuję:


Jeżeli jesteście skłonni przyznać rację tej recenzji to poczytajcie sobie recenzje naprawdę dobrych niemieckich czasopism i programów. KSGRY zapewne guzik wiedzą na czym opiera się gra.

Ocena jednego z najlepszych niemieckich portali :

Eurogamer
- 9/10.

Widać, iż KSGry w ogóle nie znają serii Gothic. Grali zapewne kilka minut i ocenili po wyglądzie grafiki.

QUOTE
"Oprawa dźwiękowa jest ledwie średnia. Muzyka nie przeszkadza, ale efekty dźwiękowe wkurzają. Stękanie postaci w trakcie walki szybko wyłączamy".
"Gra słynie z wyjątkowo podłego sterowania", "Walka to prawdziwa męczarnia" (to co!może bezmyśle naciskanie jednego przycisku jest lepsze?!), "Poruszanie jest niewygodne"


Oprawa muzyczna zaledwie średnia? To już drobna przesada. Muzyka o niebo lepsza jest niż w ostatniej części TES. A co do techniki walki uważam, iż prezentuje się bardzo dobrze.

QUOTE
"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)
"Na przykład w Gothiku II zależnie od tego, czy przystępujemy do najemników, straży miejskiej czy nowicjatu(...)" (Co to takiego nowicjat? Jakaś nowa gildia???Co oni wogóle wymyślają?)


Gratulujemy temu magazynowi, który pisał tą recenzje z wiedzą sięgającą zera.

QUOTE
"Jeśli brak nam cierpliwości, zagrajmy w Obliviona. (i tu wymieniają jaki to oblivion wspaniały)...


Bez komentarza…

Pozdrawiam.
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Hahahaha :D :D
Wiecie co chlopaki smiać mi sie chce z takich ludzi co pisza takie wlasnie artykuly :)
Profesionalizm w kazdym calu :p No ale krew mnie zalewa jak ktos mi wyjezdza z tekstami typu:
QUOTE(Bor@ @ 25-10-2006, 16:27) [snapback]125197[/snapback]

"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)
"Na przykład w Gothiku II zależnie od tego, czy przystępujemy do najemników, straży miejskiej czy nowicjatu(...)" (Co to takiego nowicjat? Jakaś nowa gildia???Co oni wogóle wymyślają?)


Nie dosc ze autor w gre nie gral to jeszcze bezczelnie zmysla <_<
A i na koncu ta wzmianka o tym zeby grac w Obliviona to juz mistrzostwo :p :p Widać ze gazeta obiektywna bardzo, ciekawe tylko ile producenci Obliviona wylozyli gazetce za takie pojechanie po Gocie i wychwalanie Obliviona :angry:

No ale my wiemy swoje, wiemy że Gothic rzadzi po wsze czasy :D :D
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
QUOTE
"Niestety czas był wyjątkowo okrutny dla serii. Grafika jest brzydka, nieczytelna i neefektowna. Po szaroburych dekoracjach wędrują postacie, których ręce wyglądają jak wyciosane z kawałków drewna, a pozbawione mimiki twarze są jak z kamienia. Nieporadna animacjaruchu bohatera denerwuje".


Oceniać iluśtamletnią grę według dzisiejszych standartów, to wg mnie lekka przesada :huh:

QUOTE
"Gra słynie z wyjątkowo podłego sterowania", "Walka to prawdziwa męczarnia"


Rozumiem, że niektórym mogło nie podpasować sterowanie (mi pasuje wyśmienicie :D ), ale pisać, że gra SŁYNIE ze złego sterowania to też mocne nadużycie...

QUOTE
"Jeśli brak nam cierpliwości, zagrajmy w Obliviona. (i tu wymieniają jaki to oblivion wspaniały)...


Nooo... to jest już szczyt wszystkiego. Nawet nie posilę się o komentarz <_<

O słowach dotyczących G3 nie będę się wypowiadał, bo gry jeszcze nawet nie widziałem na oczy i pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że tutaj także autorzy recenzji się mylą.


Smutne jest to, że za pisanie recenzji biorą się osoby kompletnie nie obeznane z tematem :(
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Hah. :lol: Panowie nie wiedzą, co zrobili. Od dziś pewnie na email ich "gazety" przyjdzie milion listów z bluzgami i bluźnierstwami. :p Śmiech na sali oni w ogóle nie wiedzą, co piszą w tej gazecie. Mam kilka numerów tej gazety (nie nazwę tego czasopismem) i powiem jedno. Beznadziejnie oceniają, pewnie dostają w łapę za dobre oceny, oceniają swoimi gustami itp.

QUOTE
"Oprawa dźwiękowa jest ledwie średnia. Muzyka nie przeszkadza, ale efekty dźwiękowe wkurzają. Stękanie postaci w trakcie walki szybko wyłączamy".


Bach spadłem z krzesła podobnie jak Bor@. :p To, co niby robiła ta orkiestra, co zatrudniła ją PB? Przecież oni nagrali jedne z najlepszych soundtracków z gry, jakie słyszałem. Pan recenzent ma problemy z uszami albo coś.

QUOTE
"Gra słynie z wyjątkowo podłego sterowania", "Walka to prawdziwa męczarnia" (to co!może bezmyśle naciskanie jednego przycisku jest lepsze?!), "Poruszanie jest niewygodne"


Bach krzesło mnie uderzyło. :p Ta GRA słynie z wyjątkowo ORYGINALNEGO systemu sterowania. A mi np. nie przeszkadza to, że musze się po nawalać długo z jakimś potworkiem. Co do poruszania. Lol jak poruszanie się może być nie wygodne? Strzałki i idziesz. :D

QUOTE
"Niestety czas był wyjątkowo okrutny dla serii. Grafika jest brzydka, nieczytelna i neefektowna. Po szaroburych dekoracjach wędrują postacie, których ręce wyglądają jak wyciosane z kawałków drewna, a pozbawione mimiki twarze są jak z kamienia. Nieporadna animacjaruchu bohatera denerwuje".


Ałaa to krzesło było twarde. :p Oni chyba naprawdę grali na jakimś gównie, (o czym wspomniał Bor@). Do tej gry trzeba mocnego kompa. Niech zagrają na wypasionym sprzęcie i dopiero potem powiedzą, jaka jest grafika. Gęba im opadnie.

QUOTE
"Jeśli brak nam cierpliwości, zagrajmy w Obliviona. (i tu wymieniają jaki to oblivion wspaniały)...


Hah mimo że te gry z tego samego rodzaju to według mnie nie da się ich porównać. Dwa światy i tyle. ;)

QUOTE
"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)


Kolejni debile co piszą Śpiący. No przecież wyraźnie słychać i widać w grze, że piszę ŚNIĄCY. Chyba nawet przy recenzji Gothica 2 napisali Śpiący.

I coś na koniec. Mimo, że Gothic 3 doskonały się nie udał ale udał się bardzo dobrze i jego poprawa leży w patchach. Ale mówić takie głupoty to normalnie w głowię się nie mieści. <_<

Pozdrawiam.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Świrus @ 25-10-2006, 18:51) [snapback]125205[/snapback]

Czy przypadkiem nie te same pałki napisały, że Warcraft jest zręcznościówką?;p




To jest bardzo możliwe czego spodziewać się po podrzędnym pismie?

Ja nie biorę tego do siebie, ale widać jak ludzie nie mając pojęcia o grze ją recenzjują.
Szkoda kasy na brukowca. Ich spostrzeżenia są śmieszne i mijają się z celem.
Ale nie kiedy trzeba przyznac im racje. NP: z tą pustynia w G3.
 
G

Gray_Fox

Guest
Cóż, chyba oni mają nowego Redaktora bo kiedy swego czasu kupowałem KSGRY, i kiedy wyszedł G2, pojawiła sie recka i gra dostała 5 gwiazdek. Tak samo z NK. Czyżby, nowy, napalony redzik pedzik? :p

QUOTE
"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)


Ehh bez komenatarza... Mogliby napisać chociaż nazwę demona poprawnie, z czystego szacunku do graczy-czytelników.

Muzyka średnia? Nie no lol... widać że zostali przekupieni aby dać taką reckę, powtarzam wam, z rok, dwa lata temu recenzja była zupełnie inna! A o G3 mówiono jak o cudzie.

Coś mi tu niegra. lookne to czasopismo zobaczyc na wlasne oczy te herezje.
 

monry

Przyjaciel G.up
Dołączył
17.12.2004
Posty
52
KSGRY nigdy nie było topowym pismem i nigdy nie będzie. Najbardziej dziwiły mnie zawsze ich porównania, gdy na pierwszym miejscu była gra mająca w internecie średnią 70%, a gra ze średnią 80-90% zajmowała np. miejsce 5. I nie były to przypadki żadkie. Wine zwalałbym na te ich całą "tabelkę punktową" - nie wiem czy jeszcze ona jest, ale kiedyś była i wg mnie to ona zaniżała strasznie niektórym grom ocenę. Całe szczęście, że zwykły KS dość długo już powstrzymuje się od testowania gier, bo tam kwiatków było znacznie więcej.

Edit: Widze, że mój stary avatarek się jeszcze uchował ;))
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Wedługo mnie to przecież kłamstwo to o czym pisza w tych gazetach to tylko i wyłącznie bajki prawda jest taka. Pewnie połowa z nas martwi sie czy mi pójdzie na kompie gothic 3 a oni wypisują takie głupoty że jest niedopracowany sory ale gdyby tak było to by przecierz niebyło takich wymagań. Ten tko to napisał może gra w inną gre oni w sumie piszą swoje opinie na żadnej podstawie. Gdyby zagrał tak naprawde w gothic 3 (o ile mu pójdzie na kompie) to by zmienił zdanie...
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Też czytałem recke G2 kiedy jeszcze wyszedł (i marzyłem o tym by w niego zagrać :) ). To był bodajże nr. 6/2003. I rzeczywiście. recenzja kompletnie inna.

Co do tej herezji (jak to kolega wyżej napisał :D) to musicie to sami przeczytać. Jeśli chcecie na własne oczy zobaczyć to badziewie to kupcie Komputer Świat GRY, nr. 11/2006, cena: 6.90zł.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Smiechu warte.
Nie wiem co za ludzi to pisali, ale bynajmniej o Gothic'u pojęcia nie mają !!
Wszystko byłoby niczym, gdyby nie to, że artykuł jest ogólnodostępny !!
Zrobili niezłą antyreklame Gothic'owi <_<
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Najlepsze jest to że ja też żyjąc pragnieniem informacji o GIII zdobyłem od kumpla CDA w którym to Gothic III (i Neverwinter Nights 2) to tematy numeru... . Wydaje mi się że na opini recenzentów z CDA można się trochę bardziej opierać niż na jakiś ziomkach z pisma którego nie można nawet dostać w kiosku... KSGry (co to jest??) nieważne może miałem pecha ^^ tak czy innaczej w owym numerze Gothic (jako seria) był potraktowany po królewsku - mam na myśli że był pozytwnie oceniany nawet pod względem grafiki... (niech Ci panowie z KSGry dowiedzą się i jaki miała budżet Piranha Bytes) ... KSGry -co to nazwa klubu piłkarskiego??... Nieważne... jak wygląda GIII się nie kłóce bo niewidziałem-ale napewno nie jest tak zły jak te matoły piszą... . Nieważne my wiemy swoje... Pozdro
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Hahahahahaha <----- cały komentarz. Chciałbym tę recenzję zobaczyć na własne oczy, ale szkoda mi kasy. Za te 6.90 zł mogę sobie kupić równie wartościowy zapas papieru toaletowego :D . Jak już ktoś napisał serię ocenianio wg dzisiejszych standardów co samo dla siebie jest komentarzem i świadczy o poziomie tego "pisma".
Rzecz druga - Bractwo Śpiącego :ph34r: - ludzie, wychodzę z założenia że jak już się chce uchodzić za osobę obeznaną w temacie, to cokolwiek trzeba wiedzieć. I umieć czytać. Autor najwyraźniej opierał się na tym co usłyszał, a nie zobaczył w samej grze.
Porównywanie Gothica 3 do Obliviona - samo porónanie można przeboleć, ale wychwalanie Obla to przesada :huh: Sczególnie że gra wcale nie jest lepsza, kompletnie nie ma klimatu i nawet grafika niewiele jej pomaga. Lepiej grało mi się Gothic 3 na low niż Oblivion na medium czy high.
Jesli recenzent stwierdził że G3 jest brzydki to proponuję nie testować go na minimalnych ustawieniach, a jeśli testował na wyższych to nie niech nie wciska kitu - Gothic 3 jest ładny. Podejrzewam że Gothic nie jest dla niego taki zły jak pisał, ale fana Obliviona najwyraźniej bardzo boli wymienienie plusów największego rywala czwartej części TES.
To samo tyczy się warstwy dźwiękowej - muzyka jest średnia a efekty przeszkadzają ? Buahaha - jak się gustuje w disco polo to się później wali takimi "obiektywnymi" opiniami. Muzyka w G3 jest świetna, każdy to powie, oczywiście poza tym fanem Obliviona.
W życiu bym nie pomyślał że w czymś, co pewnie samo nazywa siebie pismem o grach, zobaczę takie.... :wacko: coś. A i dzięki za info - już nigdy w życiu nie kupie tego shitu. (fanów Gothica jest w Polsce dużo więc autor textu sam wykopał sobie grób :D )
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Ta, jak przeczytałem ten artykuł to szczena mi opadła. Ci goście nie znają się na recenzji gier. Zresztą KSGry zawsze takie było: czepiało się takich zbędnych pierdół technicznych jak grafika czy muzyka a o tak ważnych elementach jak klimat czy fabuła ledwo wspominając. Po jakości całej recki widać, że goście grali ledwo 10 minut i ocenili grę patrząc tylko na grafikę i muzykę, a resztę dopisali na podstawie opinii innych.

QUOTE
"Zaniepokojenie budzi grafika - o ile lasy wyglądają dobrze, to na terenie pustynnym w oczy kłują tekstury niektórych budowli czy skał".
"Grę może jeszcze uratować fabuła i klimat".


Jak ma się takie słabe kompy i gra się na minimalnych detalach to później pisze się takie herezje.

QUOTE
"Niestety czas był wyjątkowo okrutny dla serii. Grafika jest brzydka, nieczytelna i neefektowna. Po szaroburych dekoracjach wędrują postacie, których ręce wyglądają jak wyciosane z kawałków drewna, a pozbawione mimiki twarze są jak z kamienia. Nieporadna animacjaruchu bohatera denerwuje".


Jak wyżej. Grają jakimś syfem a nie sprzętem na najniższych detalach i potem piszą, że ma słabą grafikę.

QUOTE
"Oprawa dźwiękowa jest ledwie średnia. Muzyka nie przeszkadza, ale efekty dźwiękowe wkurzają. Stękanie postaci w trakcie walki szybko wyłączamy".


Średnia oprawa dźwiękowa? To już lekka przesada. W żadnej innej grze nie słyszałem tak genialnej muzyki. Człowiek, który to oceniał , musiał być kompletnie głuchy.

QUOTE
"Gra słynie z wyjątkowo podłego sterowania", "Walka to prawdziwa męczarnia" (to co!może bezmyśle naciskanie jednego przycisku jest lepsze?!), "Poruszanie jest niewygodne"


To już naprawdę przesada. Być może i sterowanie nie musi komuś pasować, ale pisanie, że Gothic SŁYNIE z podłego sterowania jest bluźnierstwem. W niewielu grach przedstawiono tak zbliżony do prawdziwej szermierki system walki.

QUOTE
"Odkrywamy intrygi jednej z przestępczych band nazywającej się Bractwem Śpiącego" (Śpiącego!!!!)

To już pełna kompromitacja. Recenzerzy chyba nie grali w żadną częśc z serii, bo tylko wtedy można popełnić taki błąd.

QUOTE
"Jeśli brak nam cierpliwości, zagrajmy w Obliviona. (i tu wymieniają jaki to oblivion wspaniały)...


No comments...

Podsumowując, KSGry zrobili antyreklamę nie tylko Gothic'owi, ale i sobie. Jeśli dalej będą pisać takie bzdury jak o G3, to już niech lepiej nie recenzują i pozostawią tą robotę profesjonalistom.

Pozdro :) .
 

JuKii

Member
Dołączył
1.11.2006
Posty
38
O ja pierdziele... żeby takie głupoty wypisywać... Ściema na całego, tekst o muzyce mnie rozwalił. Moja kumpela jest fanatyczką Gothica, nie rozumiałam dlaczego wycisza efekty dźwiekowe na rzecz muzyki dopóki sama w to nie zagrałam. ;p Że grafika i modele sa fatalne? A kij to gracza interesuje jak tylko załapie fabułę. A co im nie gra w sterowaniu? Najlepsze pod słońcem! <w<

A jesli o samą gazetę chodzi... No cóż, wole czytac CDA, przynajmniej wiedzą co recenzują i robia to porządnie + z jajem. ;p
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Powiem tylko tyle - cieszę się że już od dawna tego "szitu" nie kupuję :p

Ale dla tych 2 gwiazdek na 5 aż chcę to zobaczyć :lol:
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Co mi tam, też ich zbesztam. Z własnego doświadczenia wiem ze praktycznie większość recenzji gier i tak jest nic nie warta, nawet w tych lepszych czasopismach. Najlepiej jak każdy oceni tę grę kiedy się do niej dorwie. A jeśli chodzi o recenzenta, no cóż też człowiek i ma prawo mieć własne gusta ale to co tu przeczytałem to czysta obelga dla całej serii. Jedyne na co koleś zważa to kiczowate fajerwerki graficzne. Prawdziwy fan serii zagra w GIII dla samej historii, no ale jak się nie grało w poprzednie części to nic dziwnego że nic się nie kuma.
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Ale lole, podzielam zdanie wszystkich innych, więc nie będę się rozpisywał. Wszyscy mówią o Śpiącym ale zauważcie że Bractwo nazwali "przestępczą bandą" co dowodzi, że doszli tylko do Starego Obozu i popytali strażników co myślą o Bractwie. :huh:

Co do sterowania to trzeba mieć raka powieki i poważnego pierdolca z powikłaniami 15 stopnia żeby mówić że naciskanie strzałek z CTRL to sztuka.

Muszę to kupić i przeczytać. :lol:

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom