Skandal

Status
Zamknięty.

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Mi nie odpowiada że Kaczyński został prezydentem, kiedy był prezydentem warszawy to było coraz gorzej, co stego że warszawa awansowała w rankingu atrakcyjnych miast jeżeli setki ludzi którzy byli na kilka a nawet rok przed emerytura kazał zwolnić i wyslał na pomostówkę, w szpitalach też nie było lepiej.
Teraz PiS rządzi w sejmie i senacie a Kaczyński jest przezydentem. Nie miałbym takisch zastrzen do pisu jak by dzielił sejm z PO bo teraz każdy wymysł pisu zostanie uchwalony bez problemu bo nie bedzie ludzi którzy będą przeciwni różnym ustawom, ale zobaczymy za pięć lat


Pozdro
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Jak dla mnie nie ma tu żadnego skandalu. Chcecie zarzucić PiSowi, że wygrało wybory?
tongue.gif
To media tak wyolbrzymiają tę sprawe i wprowadzają nagonke na PiS, bo chce dobrze i sprawiedliwie rządzić. Naród chciał, by PiS rządził i tak też sie stało. A co do warunków stawianych przez PO by utworzyć koalizcje, to no comments
tongue.gif
Chcieli wszystkie stołki, w tym główne resorty przeznaczone TYLKO i WYŁĄCZNIE przez partię rządzącą (tzn tą która otrzymała największą liczbę głosów
tongue.gif
) W dodatku rzadko się widzi jakiegokolwiek posła z PiSu w TV, sami ludzie z PO...
tongue.gif
I nie gaddajcie mi, że PO to partia prawicowa, bo jak głosuje z komuchami i jeszcze są liberalistami to ja dziękuje
tongue.gif


To by było na tyle
tongue.gif


Pozdro
smile.gif
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
dziwny temat,a dyskusje nad nim powinny sie odbywac na czatach a nie na forum GOTHIC, po co mieszac polityke z ta gra??? no ale powim ze zgadzam sie z opina swojego przedmowc
tongue.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE To media tak wyolbrzymiają tę sprawe i wprowadzają nagonke na PiS, bo chce dobrze i sprawiedliwie rządzić.

Każdy chce dobrze rządzić. Problem w tym, ze PiS nie spełnia obietnic przed wyborczych. Ludzi osadzą ich za 4 lata.


QUOTE Naród chciał, by PiS rządził i tak też sie stało.

Nie naród tylko 30% głosujących.


QUOTE Jeszcze są liberalistami to ja dziękuje

LIBERAŁAMI.

Od siebie powiem tak:
Rozdając na prawo i lewo nie załatamy dziury budżetowej, a polską gospodarke sprowadzimy na dno. Kaczory, przładowane ambicjami, maja plan z księżyca, który Nas pogrązy.

P.S. Jak wybudują 3 mln. mieszkań w 4 lata to rezygnuje z funk moda.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE Nie naród tylko 30% głosujących.

A te 30% to nie naród?
tongue.gif
Poza tym te 30% to większość, więc większość Polaków chce, by PiS rządziło. I rządzi.



QUOTE Problem w tym, ze PiS nie spełnia obietnic przed wyborczych.

A konkretnie jakich to obietnic nie dotrzymało PiS? Chętnie poczytam co to takiego zrobili złego. Obiecywali naprawę wymiaru sprawiedliwości. I jest. Nasz minister wypuścił tych kolesi, co zabili we Włodowie tego recydywiste co straszył i maltretował ludzi. Uważam, że pan minister Ziobro zrobił b. dobrze. Aha, i nie gadaj mi, że oszukali ludzi bo pan J.Kaczyński nie został premierem. Mam dość takich bezsensownych argumentów, bo POWINNO się głosować na partie, nie na konkretną osobę. Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

To wszystko chyba
tongue.gif


Pozdro
smile.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE bo POWINNO się głosować na partie, nie na konkretną osobę

Nie wiem czy wiesz, ale PiS nie chce wprowadzenia jedno mandatowych okręgów wyborczych. Chce tego za to PO.


QUOTE Deficyt budżetowy nie przekroczy 30 mld zł - to obietnica premiera Marcinkiewicza. Obietnica, która powinna uspokoić zwolenników bardziej liberalnej polityki gospodarczej.

To plan Marcinkiewicza. Z tego co wiem wyborcy PiSu chcileli bardziej socjalnej polityki gospodarczej...a tu ZONK. W ostatnim badz przed ost. numerze WPROST wyliczono, że plan przedwyoborczy kosztowałby państwo 60 mld. zł. 60% podatek dla najbogatszych (głuopta) czy 3 mln mieszkań w 8 lat( sory za pomylke w poprzednim poście).


QUOTE Nasz minister wypuścił tych kolesi, co zabili we Włodowie tego recydywiste co straszył i maltretował ludzi

Jak dla mnie to populzim. Minister nie powinien pakowac sie w takie sprawy.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
QUOTE PiS nie chce wprowadzenia jedno mandatowych okręgów wyborczych.

Serio? Pierwsze słysze... Oglądałeś ty czasami jakieś debaty w okresie kampanii wyborczych (zarówno parlamentarnych i prezydenckich)? Bo wydaje mi się że nie za bardzo. Ja oglądałem, SŁUCHAŁEM* i usłyszałem coś zupełnie innego. PiS nie chce zlikwidowania Senatu, to fakt, ale ma powody w tej sprawie. Przede wszytskim tradycje i historie. Polska niemal od zawsze miała Senat i PiS nie chce likwidować czegoś, co stanowi tradycję. A poza tym jak to się ma to mojej wypowiedzi w quote'cie?
tongue.gif



QUOTE Jak dla mnie to populzim. Minister nie powinien pakowac sie w takie sprawy.

A czemu nie? W końcu dlatego powołuje się ministra by pilnował porządku w kraju... Poza tym nie wiem czy wiesz, ale Minister Sprawiedliwości w Polsce jest zarówno Prokuratorem Generalnym (nie mylić z Krajowym), więc tym bardziej ma prawo na ingerencje w takie sprawy.


*Słyszałem, że tylko 7% ludzi nie tylko ogląda, ale i też słucha co kandydat na prezydenta lub partia polityczna mówi na temat swojego proramu. A reszta patrzy, kto jest przystojniejszy... No comments
tongue.gif


Pozdro
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom