Składniki na runy

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
siema
mam takie problemy:
-nie wiem gdzie mozna dostac albo znalesc scroll "smierelna fala"
-nie weim dzie jest serce kamiennego golema i sece diemona (oprucz u lutera ale tamte juz kupilem zeby runy porobic)
-nie wiem gdzie znalesc jakis jezyk jaszczura ognistaegpo albo ewentualnie kto muglby mnie nauczyc wyciagac jezyki

Oto moje problemy, mam nadzieje ze mi pomozrecie z gury thx.
 

Wolf Shadow

New Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
10
:arrow: Skrole, zazwyczaj można kupić u magów np.: w klasztorze u tego od zaopatrzenia (chyba Goraxz) i chyba jednego z magów w bibliotece - zaraz przy wejściu, a także u Cronosa w NK w starożytnym mieście (chociaż, ja nigdy nie musiałem kupowac, zawsze jakieś gdzieś znalazłem, tylo nie pamiętam gdzie) - jeśli u nich nie znajdziesz pozostaje Ci szukac innych handlarzy ze skrolami
:arrow: Co do serc, to lepiej nauczyć się je zabierać z martwych golemów i demonów :twisted: - uczysz się u Groma - niedaleko od farmy Onara (daje Ci zadania żebyś mu coś do jedzenia przyniósł)
:arrow: Znaleźć, to znalazłem jako taki tylko jeden w grze u jakiegoś z zabitych przeciwników, a nauczyć się ich wyrywania możesz u Gestath'a w Górniczej Dolinie
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Język ognistytego jaszczura można znaleść w jednym z namiotów orków-szmanów w górniczej dolinie
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
zwoju smierelna fala niekupisz ale znajdziesz go tylko w 6 rozdziale przy koncu gry :)
 

Paladyn13

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
198
hyba widziałem taki zwuj u magów ale na końcu a co do jaszczyra ognistego to som koło piramid jak idziesz na prube ognia to widać ja albo przy smoku ognistym na lewo przy płaskowyrzu tal lerzy taki trup i ma kilka rzeczy i wygodne urzko ze skur ( miło sie na nim po śmierci lerzało bo mnie jaszczury utukły bo nie byłem dość ostrorzny
 
A

Anonymous

Guest
wszystko jest

Jak nauczysz sie u Pyrokara jakiegos zaklecie z 6 kregu to scrol z nim odrazu pojawia sie u Goraxa. Wiem bo sam mialem problem z tym zaklaciem ale nauczylem sie i hura Gorax ma zaklecie
smile.gif


serce kamiennego golama jak i demona ma kupiec w miescie, tam gdzie Hagen szaleje stoji przed wejsciem do sklemu Sandrila.
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Czy ktos oprucz Groma nauczy mnie wyrywania tych serc :?: Bo Groma zabily trole
biggrin.gif
 

Wolf Shadow

New Member
Dołączył
6.2.2005
Posty
10
A i właśnie znalazłem w grze kolesia, który sprzedaje serca - Lutero w Khorinis w Górnym Mieście, tylko nie wiem, czy on zawsze ma je w asortymencie, bo ja zwróciłem na to uwagę po Twoim poście, a jestem w 5 rozdziale.
 
A

Anonymous

Guest
Lutero mial te serca tylko ze jak je raz kupisz to ich juz nie bedzie mial
a wlsnie zawalilem sprwe bo sobie zrobilem przywolanie golema i demona i puzniej tych srec na armie ciemnosci nie mial:/
 

beros

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
45
gucio serc wyrywac nuczy cie mysliw w GD ale nie ten koło gorna tylko takich dwuch co są nad chatą cavelorna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom