Skąd Wzięliście Się Na Gothic Up

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Jak w tytule. Skąd dowiedzieliście się o Gothic Up i dlaczego akurat ten serwis.

Ja, jakieś pół roku temu stwierdziłem, że skoro tak dużo gadam o gothicu a nikt mnie już nie słucha :D to zarejestruje się na jakimś fanowskim serwisie. Wpisałem w google "gothic" i moim oczom ukazał się Gothic Up i Gothic Site. Wybrałem Gothic Up tylko dla tego, ze tamta strona chodziła strasznie powoli :D no i jestem :)
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Mnie zachęcił mój tata.Kiedyś nie mieliśmy już w co grać więc pojechałem z tatą do sklep i siedzieliśmy w nim około pół godziny aż wybrałem Gothica 1.Nawet teraz nam się zdarza grać do 4 rano :trollface: .
  • Co do Gothic up niedawno szukałem rozwiązania do jednego zadania i wyskoczył mi Gothic up
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Taki temat już istnieje

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/16080-gothic-moj-pierwszy-raz/
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ale tamten traktuje tylko o grze, dlatego proponuję żeby ten przechrzcić na samo "jak znaleźliście się na g.up" bo takiego nie widziałem nigdzie ;).

A więc - miałem problem ze sławetnym już 12. paladynem z Gothica 3. Wpadłem więc na pierwszy portal w Google pod hasłem "gothic 3", zarejestrowałem się na forum i założyłem swój temat. Pewnie takich było już 100, ale o dziwo nie zostałem skarcony, tylko (i to szybko) otrzymałem pomoc. Spodobało mi się forum, więc trochę popisałem. Wkręciłem się do Zakonu, a potem udało mi się przy naborze do redakcji. I jestem do dziś ;).

Ave
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja na Gothic Up trafiłem przez przypadek, 5 klasa podstawówki, wolna lekcja, jakiegoś nauczyciela nie było, więc wysłali nas do pracowni komputerowej. Przejrzałem właśnie stare tematy z problemami i przypomniałem sobie, że chciałem znaleźć sposób, żeby mieć więcej bełtów do magicznej kuszy, konkretnej odpowiedzi chyba nawet nie dostałem, a o forum zapomniałem. Aż do wakacji, wtedy to zostałem wysłany do babci w Gdyni, moją jedyną rozrywką był komputer z (bogu dzięki) internetem, przypomniało mi się to forum i już zostałem na nim na dłużej, pamiętam że Daria mnie strasznie tępiła, ale się nie poddałem :), na dole strony był shoutbox, jednak nie wiedziałem do czego służy, co jakiś czas wysyłałem różne minki, bo widziałem, że inni je wysyłali hehe. Pod koniec 2008 albo 2009 dołączyłem się do wojowników, lecz stare gildie szybko zlikwidowali, a na ich miejsce powstali Najemnicy i Buntownicy.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Po upadku GK Xenex mnie tutaj sprowadził, cała historia. Co prawda musiał mnie jakiś czas przekonywać, ale w końcu dałem się namówić. Podobno już Yeedo się o mnie pytał, nigdzie mnie nie było widać : D

El, nie zaczyna się zdania od "a więc"! :trollface:
Przepraszam :(. Wymierzę sobie 50 batów i tygodniowy post ^^.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No cóż. Zarejestrowałem się dawno temu szukając rozwiązania mego problemu, znalazłem, o stronie zapomniałem. Po roku (dokładnie październik 2009) wróciłem szukając rozwiązania problemu z Risen i o dziwo moje konto nadal istniało. Szybko dostałem odpowiedź oraz sam zaczynałem pomagać innym. Potem się rozkręciłem w redakcji, gildii, zakonie, gazetce, a teraz jako moderator. I tak tu zostałem ...
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja tu wpadłem z nudów... Przez kilka dni dosłownie nie miałem co robić na kompie... Pomyślałem że zajmie mnie jakieś forum (nk i facebook to badziewie) więc (nawet nie wiem za czyim pośrednictwem) wpadłem tu, zalogowałem się i jestem...
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Pamiętam że na którejś lekcji nie było nauczyciela więc postanowiliśmy uprosić panią z zastępstwa żeby poszła z nami do pracowni Komputerowej, udało się. Zająłem pierwszy lepszy komputer wszedłem w google i wpisałem Gothic Forum. To wtedy Gothic najbardziej mnie interesował. Wyskoczyło pare forów ale najbardziej interesowało mnie pierwsze z góry. Wszedłem zarejestrowałem się i tak tu jestem...
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Szczerze mówiąc to nie pamiętam dokładnie jak to było. Wiem, że ma to związek z grą Nordmar Kingdom, która kiedyś istniała na tym forum. Prawdopodobnie szukałem gry przeglądarkowej i trafiłem na wyżej wspomnianą. Potem oczywiście rejestracja na forum itd. Jakoś w lutym 2008 (totalnie nie pamiętam czemu) przestałem tu zaglądać. Mniej więcej 2 lata później ruszyła tu gra Gothic up game (w którą też grałem- mój kuzyn wynalazł buga gry, który spowodował, że mieliśmy miliardy kasy, ale wkrótce grę zamknięto ;p) i chciałem wrócić na forum, ale nie pamiętałem swojego loginu (trudno się dziwić, huh?), a nowe konto mi nie pasowało. Ponownie zająłem się czymś innym i znów przez rok skleroza. Kilka tygodni temu nie miałem co robić, przypomniałem sobie o tym forum i postanowiłem wrócić. Po ok. 10 minutach przypomniałem sobie login i oto jestem :).
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Po upadku GK Xenex mnie tutaj sprowadził, cała historia. Co prawda musiał mnie jakiś czas przekonywać, ale w końcu dałem się namówić. Podobno już Yeedo się o mnie pytał, nigdzie mnie nie było widać : D

El, nie zaczyna się zdania od "a więc"! :trollface:
Przepraszam :(. Wymierzę sobie 50 batów i tygodniowy post ^^.
Tak samo jak Arven, tylko mnie yeed zwerbował jeśli dobrze pamiętam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jakoś tak było, że namówiłem kilka osób swego czasu. W końcu nie było gdzie się podziać. Jedni się zaadaptowali inni nie. To samo w moim przypadku. Przybłęda z upadku Gothic Khorinis. Wędrowałem i odwiedzałem większość portali o Gothicu, jednak jedynie tutaj się zaadaptowałem na stałe.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Ja natomiast wędrowałem od jednego fora do drugiego, na gothic.phx zauważyłem że mówią o tej stronce, wszedłem i spodobała mi się bardziej niż ta na której byłem wówczas stałym bywalcem. Do tego dużo osób mnie tam wkurzało, więc z chęcią się przeniosłem. :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Znam już od paru lat to forum(pobierałem od was pliczki,a dowiedziałem się od kumpla) ,ale nie chciało mi się wcześniej rejestrować
No ale z kumplami ze szkoły nie można pogadać o Goticzu ,bo oni wolą bezmyślne nap****lanki dla tępaków (którymi są :trollface:)
No i po marudzeniu pare miesięcy zarejestrowałem się i zaczął sie początek końca forum :trollface:

Tak ,żałujcie ,że tu przybyłem :trollface:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak to było.. ;p.

Hm o ile pamiętam to wstępnym założeniem gdy się tutaj rejestrowałem była reklamacja jakiegoś tam forum o gothicu. Ale że w regulaminie pisało, że trzeba mieć trochę postów, odpuściłem sobie. Potem było GK i tam też się zadomowiłem, do czasu jego padnięcia. No i jak spora część tutejszej burżuazji :)P) postanowiłem tutaj coś popisać.. Z przerwami ale jestem do dziś..
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Ja trafiłem tutaj z nudów. Dużo grałem w Gohicka, i już zaczynał mi się nudzić. Nie miałem co robić, więc pomyślałem, że może warto spróbować swoich sił na jakimś portalu o Gothicku. Wpisałem w wyszukiwarce "Gothic Forum" i wyskoczyło mi parę for, ale postanowiłem sprawdzić jak wyglądają. Wchodziłem po kolei na każe i szukałem tego właściwego i znalazłem G.UP. Oto moja historia dotarcia tutaj.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Dzieciak byłem... siedziałem na GK i ktoś gup podlinkował. Ja wchodzę i myślę: cienka podróbka GK. No, ale gup okazało się lepsze, GK padło i zostałem, razem z jewdeem, Arvenem, szczurkiem (juz go nie ma), shooxem, ASem i jeszcze ktos sie znajdzie.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
W 04 czy 03 szukałem rozwiązania problemu, zarejestrowałem się na dwóch największych forach wówczas, ale pozostałem na Gothic up. Jeszcze za panowania cLoNe_xx
Najpierw udział w klanach i członkostwo w Gildii Wojowników. A potem zacząłem coraz bardziej się interesować życiem forum i jego sprawami. I skończyłem tak jak widzicie. Jeszcze pamiętam dzień, jak siedziałem przed monitorem u kumpla i wymyślałem nick, pod jakim się zarejestrować na forum ^^ 3,50zł za godzinę korzystania z modemu się płaciło czy 7zł. Nie pamiętam dokładnie


i pauo skasowałeś już raz konto :D byłbyś spamerem na moim poziomie

Różne rzeczy się robiło ;p
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Pierwsze forum na jakim się w ogóle udzielałem to Gothic Revolution, gdzie był prowadzony PBF, więc mnie przyciągnął - szukałem wtedy bodajże "Gothic rpg online" w Googlach... lub coś podobnego. Tam siedziałem ładnych parę lat, ale krążyłem też po innych stronach i forach, rejestrując się choćby po to, by porównać "ichniejsze" i "nasze" :p Na GUP się zarejestrowałem bodajże przez Nauczyciela i zainteresował mnie system gildii. Złożyłem podanie, po czym czekałem... czekałem... czekałem... zwątpiłem.
GR już dawno upadło, a ja ciągle kręciłem się po PBFach. W grudniu ED dał znać, że powstaje tutaj PBF i pytał czy bym nie pomógł. Wszedłem, zobaczyłem system zadań fabularnych polegający na wyborze odpowiedzi A, B lub C i myślałem, że znowu zwątpię :trollface: No, ale okazało się, że będzie inaczej, więc zostałem i przez pierwsze miesiące praktycznie nie wychylałem nosa z Kolonii Karnej :p
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
W ostatnim czasie dużo grałem w Gothic'ka, ale nie miałem z kim na jego temat pogadać. W najbliższej społeczności chyba nikt nie gra w RPG. Postanowiłem zarejestrować się na jakimś forum i pogadać na tematy związane z Goithic'kiem ale i nie tylko. Wstukałem w google:"gothic forum", wpadłem na gup i się zarejestrowałem.
 
Do góry Bottom