Skąd Pochodzi :p

Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Zaczynam temat bo, od zawsze nurtowało mnie pytanie. Skąd pochodzi Bezimmieny?
Miałem nadzieje że docierając na kontynet w którymś mieście Bezimienny spotka jakiś starych znajomych, przed wylądowaniem w kolonii.
Myślałem rownież że dowiemy się dlaczego bezimienny trafił do koloni.
Czy nie dziwi was, że Bezimienny nie miał znajomych dawnych ani, w Khorinis, ani na kontynencie ? xP
Może, to będzie w dodatku ?

Edit: Czy bezimmieny nie miał przeszłości ?
 

gotha

New Member
Dołączył
6.12.2006
Posty
7
spokojnie, spokojnie, a twoim zdaniem panowie z JoWooD poprzestaną na G3. Moim zdaniem wyeksploatują możliwie maksymalnie kontynent i khorinis [tak powiedzmy do gothic 5], a potem, gdy już nie będą mieli pomysłów, zrobią GOTHIC 6 -prequel- w którym wyjaśnią co robiłeś zanim trafiłeś do górniczej doliny.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Pomyslmy... co ty myslisz ze nie ma innych wysp tylko Khorinis i Myrtana? Podobno w dodatku beda wyspy poludniowe wiec nie ma tylko 2 wysp
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Lares_ @ 17-12-2006, 12:59) [snapback]130206[/snapback]

Zaczynam temat bo, od zawsze nurtowało mnie pytanie. Skąd pochodzi Bezimmieny?
Miałem nadzieje że docierając na kontynet w którymś mieście Bezimienny spotka jakiś starych znajomych, przed wylądowaniem w kolonii.
Myślałem rownież że dowiemy się dlaczego bezimienny trafił do koloni.
Czy nie dziwi was, że Bezimienny nie miał znajomych dawnych ani, w Khorinis, ani na kontynencie ? xP
Może, to będzie w dodatku ?

Edit: Czy bezimmieny nie miał przeszłości ?



W rozmowie z Rhobarem mamy wyjaśnienie dlaczego bezimienny trafił do koloni.
Król mówi, ze przemówił do niego sam Innos i powiedział, ze bezimienny ma trafić do koloni bo w przyszłości będzie wybawcą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom