Silkroad Europa

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Witam
Jest temat o Silkroad, ale o grze, a mowa tu o dodatku :p

Czy ktoś już z was grał w dodatek do silkroad? W europie? Europejskimi postaciami?
Mi osobiscie sie podoba, i zrobiłem sobie nową postać europejską i teraz nią gram :p Idzie mi troceh mozolnie, bo bardzo duzo opcji i zeczy jest zmienionych wiec w sumie to troche sie trzeba uczyc od nowa, ale koncem koncow Silkroad Europa moim zdaniem zasluguje na uwagę, jakie jest wasze zdanie?



pzodro
 
T

Thran

Guest
Sorka że odnawiam temat :)

Powiedz mi co jest takiego w tej grze czego niema w WoWie jak będą sensowne argumenty to może się skuszę :p
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Wydaje mi się że klimat i karawany/okradanie karawan. Mi osobiscie wow sie nie podoba bo jest za bajkowy :p
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
A moim skromnym zdaniem te karawany to jedyna rzecz która różni tę grę od takich nazw jak Knight Online , KAL Online to jest wszystko to samo. Jedyne MMORPG warte uwagi wg mnie to Lineage na krótką metę oraz World of Warcraft przez którego jest tylu no-liferów XD
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
CYTAT(loll @ 04-10-2007, 15:41) [snapback]154952[/snapback]
siema :p
z tej strony wrobeleq :p
ten ktorego dzieci neo zbanowaly ...
a jezeli chodzi o silka .... to ja mam 25 lvl :p i gram na serwie eldorado jakbys chcial dolaczyc do mła ^^

a tak przy okazjii (to do adminow) niemacie prawa nazywac sie fanami gothica :p
skasowaliscie cala prawde o tym forum ......
zaloze sie ze jestescie jakimis debilnymi dziecmi (neo ^^) ktorym
starzy kupili neta i cieszycie przez to pale ;p ....
mozecie mnie zbanowac albo co chcecie ;p nieobchodzi mnie to
bo obchodzilo by mnie gdyby fanowie gothica mnie zbanowali


Żenada, błazenada ot co. Nie interesuje mnie Gothic, moja fascynacja nim przeminęła i raczej bezpowrotnie. Myślisz, że nas obrazisz mówiąc, że nie jesteśmy fanami Gothica? Hah jeśli chodzi o niektórych no nawet prawda, nie wszyscy tu są fanami gier. Idź graj w tego Gothica a nie zaśmiecaj forum swoimi żałośnie skleconymi „postami”. Do widzenia, ban.

Zostawiam to bo człek ten i tak to przeczyta gdyż zapewne ma zmienne IP.
 
Do góry Bottom