Silk Road

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Grałem w Silka, ale lagi, dwugodzinne wbijanko na serwer, boty, nooby itd skutecznie zepsuły mi chęć do gry.
Gra, w której posiadanie dobrych itemów i sporo kasy kończy się zazwyczaj hackiem.
Gra, gdzie pokazanie się w mieście kończy się masą pm-ów "plsssssssssss goooldddddd plsplsplspslpslsplspllsplspslpslps!!!!!!!!!!!!"
Gra, gdzie 90% gildii ciągle knuje przeciw sobie, bluzgają na globalach itd.
Gra, gdzie 90% wysoko poziomowych postaci full farmed to boty.

Jednak chyba znowu wrócę do Silka, bo nie mam co robić. ;p
Ps. był już temat o silku. ;p
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Kiedyś miałem dylemat silk czy l2? Była godzina 22 i niedziela, pomyślałem sobie ze bym sobie w coś pograł jescze dzisiaj, wybrałem to co lżejsze czyli silka, o 22;40 miałem już postac na servie Babel, teraz mam chyba 19 lvl, ale cos nie chce mi sie grać xD W sumie to ciekawa gra, tylko czasami dzieją się dziwne żeczy, np kupuję sobie konia żeby szybko śmigać jade gdzieś na konia schodzę i koń znika? Gdzie? xD W sumie to co powiedział Archi to racja, ale ta gra się szybko nudzi przynajmniej mi...


Pozdro
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Hmm moim zdaniem silk by byl super gra gdyby nie to wbijanie sie na serwer,lagi,boty,nooby :)
Co do wypowiedzi o znikajacym koniu xD to zawsze jak sie z niego schodzi to znika...
Grałem w to dlugo i nadal bym gral ale mi hackneli konto :(
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Według mnie silkroad to całkiem spoko gierka ;)
To prawda są dość częste lagi i z logowaniem mogą być problemy ,ale ostatnio już poprawili kilka rzeczy .
Ja osobiście polecam ta gre .
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Podobnie jak kalonline chińskie klimaty lecz malo różnorodności, mi sie szybko znudzilo bieganie od moba do moba. Niemniej tak hackerow i boterow jak w kalu, przez co odechciewa sie grać. Ale ogolnie jak na standardy tego typu MMORPG-ów to jest nawet warty sprzedzenia chociaż troche przy tej grze. Ale jesli chodzi o mnie to wole Tibie.. :)
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Ludzie poco temat zakładać na temat takiej gry ??
Otóż pozowlicie że wypowiem dlaczego przestałem grać w Silka .
Chinske tematy mi wogóle nie przeskadzają (ostatnio przeszłem na granie w Kal ) .
Tak n00bostwo sie tam szerzy z dnia na dzień ,
lagi jak nie wiem co ,
Akórat problemu z wbijaniem na server to nie miałem .
Człowieku rób wszystko ale nie graj w Tibie przecież jest głupia m/z .
Z Tym Plissss to sie zgodze bo to samo mam na kalu ,
Wkurza jak nie wiem ,
aha jeszcze jedna wskazówka Silk road pisze sie razem , a nie odzielnie . B)
 

Dawideas

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
Jak komuś się nudziło bieganie od moba do moba to czemu nie pobawił się w hunera, thiefa lub tradera?

Silk jest co update maszczony... już większość ma problem z dostaniem się na serwer po wpisaniu kodu =/ Od razu Disconect.
Lagi są po stronie graczów chociaż nie zawsze ;] Jakbyście nie wiedzieli to serwery są w Korei więc się nie dziwicie że macie lagi.
 
Do góry Bottom