Siemano

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Cześć wszystkim!!!! Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie pamięta jako, że ostatni raz wchodziłem tutaj jakieś 4 lata temu (oj szmat czasu) i wczoraj jakoś mnie tknęło aby tutaj ponownie zajrzeć. :)
Aż cud, że udało mi się na konto wbić, hasła szukałem chyba godzinę. :p

Ogólnie dużo się tu pozmieniało a gdy przeszukiwałem stare tematy aż się łezka w oku kręci.
Nawet mnie trochę zaskoczyło, że dalej posiadam rangę zastępcy szefa leśników (stara dobra gildia). ;]

Fajnie, że ta stronka dalej dobrze się trzyma, stawiałem na niej swoje pierwsze kroki w internecie. ;)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
witaj z powrotem :) stara gęba do nas powróciła :p zostaniesz na dłużej czy tylko ot tak wpadłeś? ;)

resztą zajmą się zwykli bajeranci,
do działa, słodzić mu! :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
phi, ja słodzić nie będę bo sie nie znamy :p

fajnie że sobie o nas przypomniałeś. jeszcze żyjemy, ruch nie ten sam co kiedyś ale pchamy się do przodu i rok za rokiem leci.

jak masz ochotę i czas to częściej wpadaj, zapraszamy :)
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Oooo Nameless, Mogget fajnie, że dalej tutaj przebywają Ci sami ludzie co kiedyś. ;)
Szkoda tylko, że Gildia lesników już nieaktywna. :p Fajna atmosfera tam panowała. ;)

Abisynka ----> teraz jak odzyskałem po ciężkich bojach hasło na pewno będę wpadał częściej. ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Abisynka ----> teraz jak odzyskałem po ciężkich bojach hasło na pewno będę wpadał częściej. ;)
trzymam za słowo, inaczej mogę ścigać a wredna i wstrętna wiedźma ze mnie :D

nie ma straych gildii, między czasie były kolejne... jak się zadomowisz na nowo możesz wbić do jakiegoś obozu, szczegóły w 'kolonii karnej'
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
nie ma straych gildii, między czasie były kolejne... jak się zadomowisz na nowo możesz wbić do jakiegoś obozu, szczegóły w 'kolonii karnej'
Zostały ci dwa ;p
trzymam za słowo, inaczej mogę ścigać a wredna i wstrętna wiedźma ze mnie
Agreed.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Witam z powrotem starego leśnika i chyba również buntownika ;p. Eloszna.
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
No to ja też witam i trochę mogę posłodzić <dosypuje dwie łyżeczki cukru>

Zostały ci dwa ;p
Tego pana nie słuchaj, on tak ma :p. Miło, że się pojawiłeś/wr&oacute;ciłeś, miło, że masz już dostęp do GD i mam nadzieję, że wstąpienie do jednego z TRZECH oboz&oacute;w da Ci chociaż namiastkę starego klimatu gildii :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pozdrowienia Wis :) OD starego leśnika :D
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ano pamiętam, robiłem Ci kiedyś avatar i sygnaturkę : )

Cześć!
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Hehe tak Arven pamiętam, sygnaturka niestety stracona, chyba serwis hostingowy jej się pozbył. :p
A z avatarem nawet nie wiem co się stało, pewnie był na tej samej stronce co sygnaturka. xD
 
Do góry Bottom