Siema Po 2 I Pół Roku

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Witam
Pewnie większość z was kojarzy mnie bo nie jestem tu nowy.
Po pewnej sugestii yeeda i moim powrocie z Niemiec postanowiłem się w końcu przywitać.
Na początek parę info o mnie:
- pochodzę z okolic Bytowa(woj. pomorskie)
- z charakteru jestem cichy i spokojny ale umiem walczyć o swoje
- yyyyyy.....
Tyle starczy
Teraz coś o stronie i grze GOTHIC
Moja przygodę z serią Gothic zacząłem od części 2. Nigdy nie zapomnę tego uczucia gdy bałem się wyjść z wieży Xardasa. Po kilku tygodniach razem z bratem przeszliśmy całą grę. Potem przyszedł czas na dodatek NK, który tylko zwiększył radość czerpaną z grania. Po 6 miesiącach postanowiłem zagrać w pierwotnego gothica czyli część pierwszą. Ku mojemu zdziwieniu nie wciągnęła mnie nawet w połowie tak jak część 2. W rezultacie nigdy nie ukończyłem G1. Gothic 3 jak dla mnie najlepsza część gothica. Od premiery aż do dnia dzisiejszego zawsze mam ją zainstalowane na komputerze i gram gdy tylko mam odrobinę czasu. Może powodem takiego zafascynowania tą częścią jest fakt zauważenia ogromnego potencjału znajdującego się w trójce. Mam ogromną nadzieję, że CSP pokaże go całemu światu. G3ZB miła okazja poznania Myrtany z 2 strony. Arcania gothic4 :ph34r: oraz Upadek grałem tylko aby poznać ciąg dalszy historii. I tak w skrócie przedstawia się moja historia z gothicem.
Co do strony:
Zarejestrowałem się 24 sierpnia 2009 trochę czasu minęło i całkiem sporo ludzi się przez nie przetoczyło. Jakoś te niecałe 3 lata wytrzymałem i sadzę, że kolejne 3 lata wytrzymam. Niektórzy zdążyli się przekonać, że jak do czegoś się uczepię to trzymam do końca. Na SB się nie udzielam bo wolę obserwować i się nie wychylać.
Chyba tyle starczy.
Regulamin już znam :cool:.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zawsze fajnie wita się tych co wracają :p Witam więc po dość długiej przerwie, widać o Gup się nie zapomina, jestem pewien, że większość weteranów wraca a przynajmniej zagląda od czasu do czasu. Fajnie, że jesteś s powrotem, faktycznie czytania regulaminu nie będziemy Ci proponować ale na pewno wiele się zmieniło, więc będziesz miał co czytać. Liczę na aktywność i mam nadzieje, że następna tak długa przerwa nie będzie szybko ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
EB, tu raczej nie chodziło o to, że Robert wrócił na forum po 3 letniej nieobecności :p Często go widzę na forum ;) . W końcu przywitał się po tylu latach korzystania z forum. Baw się dobrze, może byś wybrał którąś z gildii?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Oj tam oj tam :p

EB, tu raczej nie chodziło o to, że Robert wrócił na forum po 3 letniej nieobecności :p Często go widzę na forum ;)

Sorki Robert, dawno Cie nie widziałem, byłem pewny, że to powrót :p
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Ech, a ja miałam problem z tym że się przywitałam po prawie 4 miesiącach… cienias jestem :p
Faktycznie już Cię tu i ówdzie widywałam, ale skoro już tak oficjalnie, to witam chlebem, solą i ogórkiem :)

Romuś dobrze mówi, wstąp do GD i zasil jakąś gildię, bo jeszcze trochę i zdesperowani przywódcy zaczną łapanki urządzać… :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ty...ale jaka była ta moja sugestia to do teraz nie wiem :D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Zobacz ostatni post w temacie "Siemka" autorstwa dariatren.
 
Do góry Bottom