Siedzenie Przy Ognisku Itp. ?

Status
Zamknięty.

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Otóż ..

Mam pytanie : Czy ktoś wie jak można (jeśli można) np. usiąść sobie przy ognisku na ziemi czy spacerować w taki sposób jak inne postacie w Gothicu 2 ? ;)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Spacerować możesz przytrzymując klawisz "Shift" lub na włączonym Caps Locku.
Siada przy ognisku się nie da, a inne rzeczy to po prostu patrząc się na wprost przedmiotu kliknij i np jak inni będziesz siedział w fotelu, czy obracał rusztem. Czasem też przeniesie cię bliżej lampy :D, ale nie wiem jaki to ma sens:D.
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Aha . . dzięki .. chociaż w sumie to szkoda, że programiści nie dali możliwości np. siadania przy ognichu :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Eee da sie siadac, gdzies o tym czytałem. Musisz sie pobawic kodami i komendami.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Musisz sie pobawić kodami i komendami.


Eeee, szczurek... Weź się schowaj, my tu mówimy o uczciwej grze. :/ Nie namawiaj ludzi żeby używali kodów, uczciwie sie nie da....
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kolega nie wspomniał że to musi być uczciwie. Znalazłem cytat na innym forum, może Ci pomoże:

CYTAT
To sa kody na animacje postacji.Naciskamy F2 nastepnie P(samo dokonczy) L(tez samo)...pojawi sie napis "play ani" i tu wpisujemy kody na animacje postacji :D A ów kody mozemy znalesc naciskajac klawisz G...na ekranie pojawia sie napisy.Jak chcesz jakis kod na animacje postaci to musisz sie zamienic w postac ktora dana czynnosc wykonuje :) .Jezeli chcemy sie podeprzec rekoma jak strażnik to zamieniamy sie w podpartego straznika(naciskamy O) Po lewej stronie na dole(ale napis jest po środku z lewej strony) jest wypisany kod na animacje...teraz musisz go spisac na kartke.Pozniej F2 play ani i tu kod... Mysle ze wiesz o co chodzi :D
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
hmm .. Dzięki szczurek .. no cóż Jodełko .. czasami można się kodami pobawić .. no oczywiście sporadycznie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom