Setki Tysięcy Szt. Zł Bez KodÓw

Status
Zamknięty.

ceryl

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
7
Znam sposób na zarobienie paru tysięsy szt.zł bez kodów.
Czy ktoś jest zainteresowany?
;) :lol:
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja jestem zainteresowana :p Bo pogrywam czasem w G2NK, a mam tylko 4000 sztuk :) A więc jaki masz sposób?? Mam nadzieję, że nie jest on czasochłonny, bo nie będzie mi się chciało tego robić :D
 

ceryl

New Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
7
Jeśli chcesz mieć dużo kasy to chyba będziesz potrzebować troszke czasu(ja siedziałem przy tym 2 godziny i zarobiłem 200tys.Szt. Zł) ;)

W obozie bandytów (Jankendar) jest taki kowal (Huno) i kiedy on pogrzewa stal kupujesz od niego rozgrzane prenty (ma ich nieskończoność) .Kiedy będziesz miała już kilkadziesiąt tych prentów zaczynasz kuć miecze póżniej idziesz do Khorinis i je sprzedajesz.Musisz być czeladnikiem u kowala w Khorinis i umieć wykówać morzliwie jak najlepsze miesze wtedy wszystko powinno się udać. :lol:

Jeśli coś pomieszałem prosze o zwrucenie mi na to uwagi :rolleyes: :huh:
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Pomysł całkiem fajny, trochę czasochłonny, ale opłacalny. Tylko bardzo proszę, poczytaj sobie słownik języka polskiego.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Hmmm, w sumie to nic nowego. Można w sumie kupować pręty w Khorinis, ale nie zdobędzie się ich tyle co u Huno. Strasznie długo trwa robienie tych mieczy, ale po sprzedaniu ich u Harada można się nieźle dorobić.

Poza tym sprzedając grzybki Constantinowi te można niemałe pieniądze zarobić.

BTW Twoja ortografia jest fatalna. Nie wykręcaj się proszę dysleksją, bo z najnowszym Firefoxem i tak możesz poprawiać większość błędów.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Krejzolowy sposób, szkoda tylko że to żadna nowość.

Close.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom