Seriale

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Witam. Od jakiegoś czasu oglądanie seriali stało się moim nałogiem, gry już dawno odeszły w zapomnienie.
Obecnie jestem w środku 8. sezonu Housa, potem mam zamiar obejrzeć drugi sezon Gry o Tron i być może miniserial wyspa Harpera. Poszukuje czegoś nowego, ciekawe w co mógłbym się wciągnąć po obejrzeniu wyżej wymienionych.
Co obejrzałem/czekam na kolejne sezony:
Homeland
Californication
Całą sagę SG
Wilfred (leci teraz drugi sezon, poczekam aż sięskończy i wchłonę go w 2 - 3 dni.)
The Walking Dead
Dexter
Skazany na śmierć
Lost
Luther (polecam gorąco)

Czekam na propozycje. Aha, podchodziłem do Breaking Bed, ale po 20 minutach pierwszego odcinka wyłączyłem, bardzo mnie odpychały te pierwsze chwile, może błędnie ale jakoś tak wyszło.

I jeszcze jedno: nie interesują mnie typowo "rozrywkowe" seriale typu dwóch i pół.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja też lubię oglądać seriale, do zaliczonych mogę zaliczyć :
- House
- Dragon Ball
- Gra o Tron (czekam na trzeci sezon)
- Skins - Póki co zrobiłem sobie przerwę po drugim sezonie.
Więcej nie pamiętam, chociaż na pewno coś jeszcze było. W planach mam obejrzeć: Death Note, Dexter, Bleach.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przeca taki temat był...i to nie raz


Gra o tron..for life :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Terra Nova. Wielu krytykuje sam serial za kiepskie wykonanie, ale koncepcja fabuły jest na prawdę bardzo dobra. Mi się spodobało i czekam na drugi sezon.
Alcatraz. Podobnie jak wyżej. Dobry pomysł, słabsze wykonanie, wg "znawców internetowych". Czy to prawda sam oceń, mnie wciągnęły oba seriale czekam na drugi sezon.

No i Dexter, siódmy sezon będzie na pewno rewelacyjny, ale komu ja to mówię : ]
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Nie oglądam dużo seriali. Próbowałem podejść do słynnej Gry o Tron ale nie spodobała mi się. Jedynie Doktor Who wciągnął mnie na wszystkie sezony i czekam do jesieni na najnowsze odcinki. :3
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak myślałem że był taki temat, ale założyłem niu łan. Dajcie mi warna ^^

Nie pomogliście mi niestety :/
Tera Nova, prawda, serial z potencjałem i świetnym pomysłem, ale realizacja tragiczna, urwa zrobili z tego serial familijny zamiast dobra produkcję. Nastoletnia miłość, czy wychowanie 10 letniej córki może być substytutem topowego serialu, ale nie jedną z jego podstaw. Odpuściłem TN po kilku epizodach.

Terra Nova. Wielu krytykuje sam serial za kiepskie wykonanie, ale koncepcja fabuły jest na prawdę bardzo dobra. Mi się spodobało i czekam na drugi sezon.

To nie czekaj bo drugiego sezonu nie będzie. Słaba oglądalność tego szitu i mamy rezultaty. Chyba, że coś uległo zmianie od czasu, gdy czytałem o zaprzestaniu na pierwszym sezonie.

O alcatraz trochę poczytałem, ale też przerwali emisję i drugiego sezonu nie będzie, zatem nie będę zaczynał.

No i polecam Luthera, jesli komuś podoba się Dexter, to i Luther powinien się wam spodobać. Brytyjska produkcja, jak dla mnie ambitniejsza od Dextera, no i główna postać ciekawsza.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Polecam BSG czyli Battlestar Galactica. Mnie się podobał, a byłem strasznie negatywnie nastawiony przez moich wspaniałych kolegów. 4 sezony plus 2 czy tam 3 filmy pełnometrażowe. Jeśli spodoba się BSG to polecam Caprice - jeden sezon tylko niestety.
No i Supernatural. Co prawda po 6 sezonie zrobiła się kiszka to wciąż oglądam i czekam na kolejny sezon. Serial ma swój ciekawy klimacik i urok. Ale nie każdemu podchodzi.
No i Metalocalypse. Animowany i tak mega fajny :D
Dr Who - niesamowity serial.. jeśli chce ci się przebijać przez dziesiąt sezonów... nie wszystkie trzymają poziom.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Bardzo lubię kosmiczny motyw we wszelakiej twórczości i BSG nie jest mi obce od strony tytułu i znajomości zarysu fabularnego. Od dawna miewam chęć na rozpoczęcie tego serialu, ale za każdym razem skutecznie obrzydzają mi go wszelkie komentarze na jego temat, jednak twój post jak najbardziej mnie przekonuje do BSG, tym bardziej, że twoja historia była podobna do mojej :). No to chyba na razie mam co oglądać.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
mogę dorzucić
Dynastia Tudorów - może nie było tam wielkich akcji, ale serial godny obejrzenia, historyczny o Henryku VIII,
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Dud - pewnie chodzi Ci o całość wraz ze starą serią. Niestety do tej nie mam takiego dostępu jak do nowej więc musiałem ją opuścić. ;/ Po powrocie z wyjazdu mam zamiar to jakoś nadrobić.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Zigi, do listy dodałbym 2 sezony Spartakusa, jak dla mnie godny uwagi. ( chyba, że nie lubisz takiego klimatu)
I jeszcze Sons of Anarchy, obejrzałem 3 sezony i uważam, że warto. Teraz co prawda długo zbieram się do 4 ale obejrzę na pewno. ( jak się właśnie dowiedziałem, trwa 5 sezon, muszę się wziąć za 4 :p )
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Potwierdzam , Sons of Anarchy rulez, a od siebie dorzuce serial "Chuck" (szpiegowanie na wesoło) :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dzisiaj skończyłem Hałsa i jak zwykle złapała mnie nostalgia i melancholia. Zawsze tak mam gdy obejrzę ostatni odcinek serialu, w który się wciągnąłem. Czy ktkolowiek wykreuje jeszcze taką postać jakazagrał Hugh Laurie?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Supernatural bardzo fajne, właśnie konczę 1 sezon.
 
Do góry Bottom