[Serial] Naznaczony

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508

TVN w nowej ramówce zamierza puścić nowy serial. Naznaczony.

Opis:

Tadeusz (Piotr Adamczyk) jest skromnym nauczycielem matematyki wiodącym spokojne życie z żoną i córką. Aż do czasu gdy pewien nieznajomy przypomni mu jego dawny grzech z przeszłości. Spotkanie z mężczyzną zmieni życie nauczyciela w piekło. Aby uchronić swoich najbliższych "Naznaczony" musi rozwiązać zagadkę. Kim jest mężczyzna który przewrócił mu życie do góry nogami ?

Powiem wam, że jak na Polski serial to może być HIT! Czegoś takiego w naszej produkcji nie było. Polskie "gwiazdy" w ciekawej scenerii z dobrym pomysłem. I widać, że TVN zakupił nowy program do efektów. Bo te trzymają WYSOKI poziom i niczym nie ustępują zagranicznym hitom KINOWYM. (wrażanie z trailera).
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie wiem, dlaczego, ale postać tego niewymarzającego kare, odpycha mnie. Powinien być bardziej mroczny, a na pewno mieć inny głos, bo ten jest jakiś taki jakby lektor bajek :/.

No ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. W końcu coś innego, niż te ala latynoamerykańskie telenowele, które mi już wszystkimi otworami ciała wychodzą. Na pewno obejrzę pierwsze dwa, trzy odcinki. A dalej? To już zależy jak mi się to spodoba :).
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Z tego, co widzę na trailerze, będziemy mieli okazję oglądać świetny serial :). Co prawda pozory mogą mylić, ale bądźmy dobrej myśli.

Na pewno obejrzę kilka pierwszych odcinków, a dalej? Zapewne też.

Ave
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Po obejrzeniu trailera, sądzę, że to będzie na prawdę hit ^^
W polskich filmach raczej nie widać takich dobrych efektów jak tutaj... Na pewno prezentuje się stokroć lepiej niż te inne polskie shity.

Miejmy nadzieję, że się nie mylimy i się nie zawiedziemy ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
[yt]FB6KoUsm8Ko[/yt]

Mnie ten serial wkręcił po tym spocie. Niewątpliwie graficznie prezentuje nowa jakość w polskich serialach, aczkolwiek pozostaje wiele pytań.
czy fabuła będzie ciekawa, czy aktorzy nie będą zanudzali.....Przekonamy się niedługo :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
i co noobki oglądał ktoś pierwszy odcinek?

Ja oglądałem dziś. Jestem zawiedziony jak na razie. Wiadomo, że to początek, ale pierwsze wrażenie jakby nie było jest kuźwa ważne. Nic ciekawego :/
Wieje nudą już od samego początku, pierwsza scena mocna a potem serial łapie zadyszki. Mam nadzieje, że się rozkręci, bo w pierwszym odcinku nie było NIC ciekawego jeśli o mnie chodzi. Efekty pierwsza klasa ;)

A wy co tam jak wrażenia?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Podobne.
Akurat przełączyłem na TVN w przerwie meczu. Serial mi się podobał, ale jak wspomniał Kac, wiało przez dłuższą część nudą. Zobaczymy jak będzie w kolejnych odcinkach. Podobno ma być ostro :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Albo skończy się na tym ( tak jak w większości przypadków ) że tylko zapowiedź była ciekawa.
Z resztą podobnie sprawa ma się np z grami. Zachęcić do produktu a potem sprzedać kicz :)
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
No nie wiem, serial wydaje się ciekawy, ale jeszcze nie oglądałem, więc za bardzo oceniać nie mogę. Fabuła dość ciekawa, choć bardziej pasuje mi do animca :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oglądałam wczoraj, spodziewałam się zupełnie czegoś innego
momentami było niezłe napięcie, ale macie rację przez większośc czasu wiało nudą.
muza niezła i chyba tylko ona dawała taki ciekawszy klimacik.
to dopiero początek więc zapewne się rozkęci co nie co - przynajmniej mam taką nadzieje bo inaczej zakończe oglądanie po kilku odcinkach
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ha, niczego więcej się nie spodziewałem po tej produkcji, przynajmniej na początku.
Po pierwsze postać tego kolesia mnie nie przekonuje. Nie czuć wokół niego tej aury tajemniczości, mistycyzmu. Na szczęście P. Adamczyk podciąga poziom aktorski ogółu swym talentem.

W ogóle pierwszy odcinek bez ładu i składu. W sensie, że nie wiadomo o co w ogóle chodzi. To może zaowocować w dalszych częściach, jednak jak na razie niczym mnie serial nie zaskoczył - znaczy tak jak myślałem - przeciętniak.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oglądaliscie kolejne odcinki Naznaczonego?
drugi i trzeci odcinek wg mnie był już ciekawszy i nieco więcej napięcia i tajemniczości ;)
ten mroczny facet ma niezłą listę osób do 'wykończenia'. hehe nieżle wysysa z trupków dusze czy coś tam
zastanawia mnie rola głównego bohatera /ktorego gra adamczyk/. co ten biedak może zrobić by się jakoś z tego wyplątać ;)
 
Do góry Bottom