[Serial] My Family / Moja Rodzinka

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
7023058.3.jpg

Z pozoru jest to spokojna, normalna angielska rodzina. Pozory jednak mylą, kiedy bliżej poznamy się ze zwariowaną, śmieszną i nietypową rodzinką! Głowa rodziny (Ben) zazwyczaj jest ciężko zapracowanym mężczyzną, który nie ma chwili spokoju (jeśli pracą można nazwać siedzenie przed telewizorem i czytanie gazety). Jego żona - Susan - stara się nad wszystkim zapanować, dbać o dzieci, ich przyszłość i karierę, pilnować porządku w domu, dogadzać mężowi i rozpieszczonym pociechom, a przy okazji... nie zaniedbywać samej siebie! Na co dzień odkrywają zawiłe problemy wynikające z ich okresu dojrzałości, jak z tym żyć i co robić najlepiej, by życiem nie zapanowała nuda.



Genialny serial muszę przyznać :)
Całkiem przypadkowo trafiłem na niego w telewizji. Na tvp 2 około 10:00 puszczają serię.
Niesamowity humor i zabawne sytuacje + plus charyzmatycznie bohaterowie sprawiają, że po prostu przez te 30 minut wyłem ze śmiechu praktycznie co chwila.
Zwariowana rodzinka Harperów potrafi wycisnąć sporo uśmiechu na twarz człowieka. Polecam przyjżeć się bliżej tej serii

Czy może ktoś z was widział już to ? jakie są wasze oceny ?
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
A mi ten serial nie przypadł do gustu. Nie podobają mi się bohaterowie, ogólnie nic mi się tutaj nie podoba. Puszczają go też na Comedy Central, więc jeśli chciałbyś więcej, to wbij tam :p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Już chyba za dwa lata temu w wekejszyn to leciało na tvp2. Kolejny serial o nietypowej rodzince, ten jednak udany. Komizm sytuacji, słowa i i bohaterów w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest się z czego pośmiać.
Ich dystans do wszystkiego i takie lajtowe przyjmowanie wszelkiego rodzaju sytuacji i wydarzeń plus ich komentarze są boskie. Zwłaszcza, że tych "dziwnych" syutacji jest na pęczki ^^. Ale nie oglądałem tego już od dawna. I owa pora emitowania nie ułatwi mi tego zmienić, a szkoda.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nienawidzę! Jak widze ten serial to mam ochotę się porzygać. Odruch bezwarunkowy po prostu.
Z reguły brytyjskie seriale mi nie przypadają do gustu, z tym jest nie inaczej.

Genialny serial muszę przyznać
Ty naprawde jesteś zryty xD
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nie każdy tak samo ocenia brytyjski humor.
Nie patrze na całe opakowanie tylko na sam humor.
Po prostu jego absurdalne czasami klimaty mnie rozwalają. Gdyby ten serial był w typowo Amerykańskim stylu ale z takim samym humorem również z chęcią bym go zobaczył.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ten serial puszczają czasem na Comedy Central, czasem tak se obejrzę go ale ich humor mnie jakoś nie przekonuje :) lepsze jest Zielone Skrzydło :p
 
Do góry Bottom