[serial] Gto

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Witam! Wpisałem w wyszukiwarce "Onizuka" i znalazło mi tylko ogólny temat o waszych ulubionych anime. Jeśli taki temat był, to sory, ale szukałem. Do rzeczy: Co myślicie o Great Teacher Onizuka? O bohaterach tego anime, przyjaciołach i wrogach Onizuki, jego przygodach? Ja osobiście uważam, że jest to świetne anime z mnóstwem dobrego humoru. Miałem kiedyś w szkole takiego nauczyciela, więc jakiś sentyment mam do tego anime.
 

zefir bs

New Member
Dołączył
22.11.2005
Posty
19
jak tylko mam czaass to ogladam to anime na hyper o 21
tongue.gif
i chetnie obejrzalbym wszystkie czesci ale nie zawsze mam czas. a co do tego ze miales takiego nauczyciela to ci powiem ze ja MAM takiego nauczyciela i jest niezla beka w szkole.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Ja też jak mam czas to oglądam. A co do tego nauczyciela...ja go miałem w klasach 3-6 podstawówki a jestem w gimnazjum, ale też było bardzo śmiesznie. Piszcie dalej co wam się podoba a co nie w tym anime.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nikt się nie wypowiada w tym temacie i chyba wiem, czemu.
biggrin.gif
No, ale się wypowiem. Tak oglądam czasami ( naprawdę czasami
rolleyes.gif
) to anime i powiem szczerze, że to pierwsze anime, które mi się podoba. Jakoś nigdy nie lubiłem tych ich darcia mordy w tych bajkach.

Ale Gto to naprawdę fajne anime. Dawka porządnego humory, którzy przynajmniej mi się podoba i postać głównego bohatera też jest ciekawa. Co do tego czy mam takiego nauczyciela to mam, ale nie tak "zakręconego" jak Onizuka.

Aha możecie się śmiać, że oglądam bajeczki. Ja nie oglądam bajeczek oprócz tego.
biggrin.gif


Pozdrowienia i oglądajcie Gto.
laugh.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
Ja tez lubie ogladac Grat Teacher Onizuka fajna animowana Kreskowka?
niewiem czy to mozna nazwac kreskowka ale kreskowka czy nie kreskowka tam jest miodzo klimat
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Taaa on jest cooooool pamietam jak ogladalem pierwszy raz to u kolegi bo akurat u niego bylem taka polewe mialem az do lez nie pamietam odcinka ale wiem ze Onizuka zabral samochod dyrektora i pojechal w swiat. Oj is coooool:D:D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Czytałem, GTO, oglądałem GTO. Co prawda przedkładam Mangę nad Anime ale tak czy inaczej - ta seria wygrywa wszystko. Puszczają teraz na Hyperze jakby kogoś to interesowało ; p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
GTO RLZ
smile.gif

Oglądałem kilka razy, ze względu na totalny brak czasu na wszystko.
Szczerze bardzo mi się podoba. Anime bardzo ciekawe i super wykonane.
Onizuka to super postać, nieźle zakręcona i bardzo barwna. Spora dawka humoru i różnych ciekawych sytuacji sprawia, że na bardzo długo zapamiętam GTO
smile.gif



Pozdrawiam.
Hellsing i tak lepszy ;p
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Osobiście nie przepadam za Anime, jednakże dla GTO mogę zrobić wyjątek (nie zewzględu na HYPERa). Pierwszy odcinek mi się spodobał i zacząłem to oglądać. Najbardziej tam podobają mi się przygody Onizuki no i sam Onizuka.

Pozdro
biggrin.gif
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Ja szczeże mówiąc nie trawię anime, ale Onizuka jest w porzo.
Obejrzałem niedawno parę odcinków na Hyperze i jak se przełanczam (tak to się pisze?? :huh: ) i akurat leci to obejrzę. Fajne w GTO jest fabuła, humor i przygody Onizuki. Nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom