[serial] 39 I Pół

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
TVN wyjechało z nowym serialem, 39 i pół. Nie chce mi się opisywać fabuły, od razu przejdę do pytania. Co o nim myślicie?

Jak dla mnie to jeden z najlepszych seriali które wydało TVN. Pięknie gra Karolak, super muza itd. :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oglądałem kilka odcinków tego serialu i uwazam ze jest swietny.
Jezyk i scenki na prawde przedstawiane w l€źny sposób, taki jak to w dzisiejszych czasach funkcjonuje na co dzien.,
Do tego humor i dobrze dobrani aktorzy :)
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Tam gra dziewczyna z Blog 27. Serial o punku, taa? Podziękuję. Jak ją wykopią to zacznę to oglądać.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Jeśli ten ktoś, kogo grał Karolak to pank to ja jestem Sid Viciuos xD
Generalnie obejrzałem parę odcinków, potem już nie mogłem, bo za głupie to dla mnie było.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
To oczywiste - serial na potrzeby tłumów, przeciętny człowiek nie zastanawia się czy tak właśnie wygląda punk. Gdyby to miał być serial oparty na prawdziwej punkowej rzeczywistości, to byłby emitowany po 24. :p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zgodzę się ze Świrusem, co prawda nie oglądałem żadnego odcinka ale już od samych zwiastunów się odbiłem tak mocno, że musiałem wracać na pieszo 10 km! :p . Jedynym serialem komediowym który był, wg mnie, NAPRAWDĘ dobry i śmieszny - to Kasia i Tomek, z tych polskich oczywiśćie. Cała reszta to dno, począwszy od Kiepskich, ktorych początkowo lubiłem, ale później dostrzegłem, że to tylko marna kopia Bundych ( a to dopiero jest serial komediowy, dają stale powtórki na Polsacie i nie przestaję się śmiać :lol: ).

Poza tym prawdziwy punk to masz w prawdziwych zespołach, a nie w kiepskim serialu.

QUOTE
Jeśli ten ktoś, kogo grał Karolak to pank to ja jestem Sid Viciuos xD


A ja Dexter Holland ( dla nie wtajemniczonych - wokalista Offspring, albo lepiej, koleś, którego widzicie na moim awku ).
 
T

Thran

Guest
A ja powiem jedno.

ANARCHIA XD ANARCHIA XD

Serial wymiata tylko szkoda że to ostatni odcinek <_<
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Mnie tam serial sie podobał. Blog 27 to rzeczywiście dno i porażka serialu, ale całokształt jak najbardziej na +. Panowie, mówicie o punku, sam byłem punkiem w młodości, ale człowiek wyrasta, nikt kto zna mnie teraz nie powiedziałby że miałem irokeza na 15cm, że zamiast wypastowanych pantofli nosiłem poprzecierane na acid blue glany sprowadzane wtedy z U.S.A, a nad Pavarottiego ceniłem pana Grabaża, Kazika, Dextera Hollanda, czy Sex Pistols jeśli mam uogólniać. Ale tak było, potem przyszła opera, a punk, rock i metal którego słuchałem odeszły na drugi plan. Tutaj mamy historie właśnie takiego dojrzalszego punka, chociaz wedle mojej wiedzy bardziej bym go rockowcem nazwał. Więc jeśli macie oglądać ten serial to proszę, spójrzcie na to wszystko z przymrożeniem oka, bo to tylko serial i tak samo jak inne ma być życiowy, ale też nie że tak się wyrażę "prawdziwy", bo nikt by go nie oglądał. Powtórzę jeszcze raz, mnie tam się podobało.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: A, i zapomniałem: Najlepszym polskim serialem i tak jest i będzie "Ekstradycja", kto nie oglądał, niech żałuje.
 
Do góry Bottom