sentymentalna broń...

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
czy macie sentyment do bronii??? czy zrezygnowaliście se słabszej bronii dla lepszej??? ja np. przeszłem G2 z miczem paladyna...bo byłem paladynem
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ja zamiast jakiejś super kuszy posługiwałem się tą od Sengratha, kurcze żal mi się go zrobiło jak zginął, eh lubiłem go nawet i jego broń została mi na pamiątkę...
 

TrueJumper

Member
Dołączył
31.8.2004
Posty
43
Ja strasznie lubiłem Pirackiego Kordelasa i łązięłm znim przez prawie połowe GII a potem trzymałem go dla pamiątki
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
ja tak mam z moim ukochanym toporem katowskim... ma go zawsze przy sobie i czasem nawet pod koniec gry go używam na nieco słabszych przeciwnikow.
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
heh jak widać zżyłeś się z nim na dobre
laugh.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja tez przeszlem gothica2 z gniewem innosa bo bylem paladynam
 

Galdin

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
41
Ja jak grałem nowicjuszem to jak najdłużej grałem jego podstawową bronią kijem, nie pamiętam dokładnej nazwy
tongue.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Moją ulubioną bronią był Smoczy Łuk i Miecz Mistrzowski.Z tymi brońmi przeszłem całego Gothica.Jest to bardzo korzystna mieszanka broni(niezwykle dla maga)ponieważ obie bronie mają wysokie dmg oraz wymagają tylko zręczności.Podczas gry Magiem można sie nauczyć bardzo dobrze swojego fachu oraz podszkolić się w zręczności.Wyobrazcie sobie Maga sprawnie posługującego się łukiem i orężem oraz mistrzowsko znającym Tajniki Magii.Wybuchowa Mieszanka.Już na 30 poziomie gracz staje się prawie NIEZNISZCZALNY.Polecam :!: :!: 8) 8)
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Ja strasznie lubiłem Pirackiego Kordelasa i łązięłm znim przez prawie połowe GII a potem trzymałem go dla pamiątki

ja też długo spacerowałem z pirackim kordelasem, trudno bylo mi sie z nim roztawać...
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Ja zawsze się posługiwałem jak najlepszą, a jak mi się jakaś podobała to po prostu jej nie sprzedawałem.
 
A

Anonymous

Guest
Gdy byłem Paladynem walczyłem mieczem który kupiłem u Harada później ulepszyłem go jeszcze ze dwa razy w klasztorze Magów Ognia.[/quote]
 

wosio

Member
Dołączył
20.8.2004
Posty
445
ja nie mam sentymentu do broni. najlepsza jest ta co najlepsza
 

Ice_ReVeNanT

Member
Dołączył
30.7.2004
Posty
327
Ach Te wspomnienia Ja i mój Święty Kat to był duet nie do przezwyciężenia......
Taaak to jest broń godna Paladyna mam do niej Wielki Sentyment i
z nią oczywiście się nie rozstawałem 8)
 
Dołączył
21.9.2004
Posty
154
jako że lubię się ulepszać , zawsze kiedy mam szansę kupuje nowy oręż i przedmioty które mogłyby mi sie przydać w grze
 

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
ja latałem z piką bojową i dla mnie to dobra broń :arrow: :wink:
 

Magus

Member
Dołączył
21.9.2004
Posty
104
orkowa zguba rulez
wyglada jak najlepsza bron jednoreczna z gothica 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom