Scrubs

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie ma tego AŻ tyle. Jedynym źródłem wydaje się być youtube:
Scrubs

Jeśli ci się spodoba, będziesz musiał chyba ściągać jak Bojka.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Zajebisty serial, najlepszy jaki kiedykolwiek oglądałem :p Podczas oglądania nie da się przestać śmiać, a czasami są takie teksty że z krzesła spadam... Naprawdę polecam, chyba zacznę oglądać to od początku :)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Scrubs to jeden z najlepszych seriali jaki kiedykolwiek miałem przyjemność oglądać. Świetny humor, przemyślenia głównego bohatera, retrospekcje, ogólnie wszystko w tym serialu jest perfekcyjne.

Póki co obejrzałem 2 pierwsze sezony, teraz jestem w trakcie ściągania trzeciego.
Jakby ktoś był zainteresowany, TUTAJ można ściągnąć wszystkie odcinki, po angielsku - plik jest w jednej części, na kilku serwerach do wyboru.

Ja osobiście wolę ściągać z kilku powodów: przede wszystkim dlatego, że lubię mieć wszystko na dysku albo na płycie, żeby kiedyś móc sobie do tego wrócić i obejrzeć ponownie ;) Poza tym irytuje mnie polski lektor i oglądam z napisami. Te z kolei można znaleźć pod TYM adresem.

P.S. Widzę, że moja sygnaturka się co niektórym spodobała ^^
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Oglądnąłem kilka odcinków. Świetne toto :). Humor powala. Zresztą, po co ja to piszę? Wszyscy wyżej już to pisali ;]. Naprawdę polecam.

A, gdyby ktoś chciał - http://www.youtube.com/user/hozydoktorzy ściągam stąd VDownloaderem ;).

Ave
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Pod waszym wpływem zacząłem oglądać Scrubs ;)
Powiem wam, że póki co jestem po dwóch pierwszych sezonach i jestem miło zaskoczony. prosty serial o naprawdę porządnej dawce humoru. Stawiają na prostotę dowcipu i to im się udaje. Każdy kolejny odcinek niesie ze sobą masę gagów, czasem zdarzają się smutne odcinki, dające do myślenia.
jak na razie nie ma innego serialu, który bym regularnie oglądał, a więc Hoży... to musi być coś ciekawego ^^

Pozytywnie!
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
O to właśnie chodzi w tym serialu. Łaczy genialny humor z czasem smutnymi momentami.
Jest mi niezmiernie miło, że grono scrubsmaniaków się powiększa ^^. Naprawdę warto oglądać ten serial bo śmiech jest gwarantowany :)
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ja ściągam 1 sezon z PEB'a i z lektorem nie jest taki zły... jak coś źle przetłumaczy to można to wychwycic po angielsku. Ogólnie lektor na CC nie jest taki zły. ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
W niektórych momentach jest nawet moim zdaniem bardzo dobry, ale Bojka strasznie na niego psioczy :)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ściągnąłbym, ale nie wiem czym otworzyć to rmvb ;p
Co do serialu jest świetny. Aktorzy wspaniale odgrywają swoją rolę, a Dr. Cox i the Janitor są świetni ;]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Real Alternative ( czy jakoś tak xD ).
Ograniczyłem trochę oglądanie bo mi się skończą odcinki nie długo ;d
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W takim tempie szybko mi zejdzie :D
W tv leci chyba teraz 6 sezon, więc na tym poprzestanę i będę oglądać właśnie w kartonowym pudle.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ja tam 2 oglądam dopiero :p. Ale jestem niezadowolony z powodu usunięcia z torrentów reszty sezonów więc jak ktoś wie gdzie można ściągnąc reszte prosze o kontakt!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No bo torrenty generalnie są zgodne z prawem. Warna nie chciał ?? ;]
A ja tak przy okazji poproszę o namiary na sezon 5 od odcinka 9 :D Bo kurcze też stanąłem w miejscu :(
Jakby co na pw albo na gg ;d :*
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
http://www.scrubs.pl/

Jeśli ktoś chce oglądać scrubsów online (zresztą, nie tylko online - ale ja reklamuję tę jasną stronę mocy ;p) z lektorem to polecam tę stronkę.
 

Riff

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
26
Majstersztyk. Istny król serialów komediowych. Kocham Comedy Central.

JD, Turk, Elliot, Cox, Carla, Bob, woźny, Todd, Ted - czego chcieć więcej?
 
Do góry Bottom