Screeny

Status
Zamknięty.

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
No a jak tego screena co chce zamiescic nie ma w internecie to jaki adres mam wpisać??
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Nio właśnie może ktoś powiedzieć jak to zrobić bo chyba trzeba mieć podłaczony serwer ftp czy coś takiego ????
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Nio właśnie może ktoś powiedzieć jak to zrobić bo chyba trzeba mieć podłaczony serwer ftp czy coś takiego ????

To muiszisz go umieśćić w necie
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A może mi ktoś powiedzieć skąd dorwać taki serwerek i jak go potem podłoczyć/wrzucić do neta :? :?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ta ale skąd go pobrać/kupić i jak go wrzucić do neta :? :?
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Ta ale skąd go pobrać/kupić i jak go wrzucić do neta :? :?

Najpierw musisz założyć konto na friko.pl, a później:

Text z FAQ na friko:

PYTANIE: Gdzie mogę się zalogować? Jak mam wgrać swoją stronę na konto?

ODPOWIEDŹ: Zalogować się można wyłącznie używając programu typu FTP. Polecamy korzystanie z Total Commandera (dawnej Windows Commander).

Krok po kroku: kliknij na ikonkę FTP, następnie nowe połączenie, sesja - dowolna nazwa, nazwa hosta: twoj_login.friko.pl, użytkownik: twoj_login, hasło: hasło nadane przez nas i przesłane w drugim mailu. Pozostałe pola puste (czasami konieczne jest zaznaczenie opcji "Użyj trybu pasywnego"). Zatwierdź OK, kliknij Połącz. W jednym oknie będzie zawartość konta na friko, w drugim zawartość Twego dysku. Przeciągnij myszką pliki lub po wybraniu pliku wciśnij klawisz F5 Kopiowanie.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Skąd moge dorwać tego Commandera ?? bo się zalogowałem ale niewiem czy mam ten program kliknąć na iknoe Ftp a gdzie to ma być
 
A

Anonymous

Guest
http://www.worldofgothic.net/potm/showpotm.php#[img]
[img]http://gothic.rpg-ring.com/cms/gallerie/wallpaper204.jpg
map_ship.jpg
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Skąd moge dorwać tego Commandera ?? bo się zalogowałem ale niewiem czy mam ten program kliknąć na iknoe Ftp a gdzie to ma być

Wpisz sobie w jakiejś wyszukiwarce internetowej - Total Commander i napewno trafisz na jakiś download. Pozdro, SoniC
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Włączasz totala i:

Klikamy na ikonke z czerwonym napisem "FTP"w okienku ktore sie pojawi wybieramy "New Connection" , lub kolejno "Sieć" -> "Ftp Połączenie", mozna tez uzyc skrotu Ctrl+N


lub

po kliknieciu na ktores z powyzszych powinno pojawic sie nam okienko. Klikamy na "Nowe połączenie"


3.Kolejno wypelniamy pola:
"Sesja" Nazwa sesji mozna wpisac cokolwiek np. "Friko"
"Nazwa hosta[:port];" wpisujemy login.friko.pl login jest nazwa naszego konta WWW, zmien ja na nazwe swojego konta.
"Użytkownik" tu po raz kolejny wpisujemy nasz login
"Hasło" te pole wypelniamy haslem do naszego konta.
Zatwierdzamy przyciskiem "OK"

Zaznaczamy utworzone polaczenie FTP, bedzie one mialo nazwe podana w polu "Sesja" po czym klikamy przycisk "połącz".

4. Jesli wszystko poszlo dobrze powinienes polaczyc sie ze swoim kontem. Tu juz dostepne sa dwa okna - jedeno bedzie glownym katalogiem
naszego konta, drugie bedzie "widokiem" na nasz dysk twardy. Operacje kopiowania plików na serwer i na odwrot odbywaja sie wszytkim znana
metoda "przeciagnij i pusc" lub "kopiuj".

5.Możliwe błedy:
"Login incorrect" podales nieprawidlowy logoin lub haslo (pola "User name" i "Password")
"Host not found" podales nieprawidlowy host (pole "Host Name") [pamietaj twoj_login.friko.pl ;]
w innym przypadku mozliwosci sa trzy: Nawala Twoje polaczenie, masz przeciazone łącze, awaria serwera. Pozdro, SoniC... Text z forum friko.
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
LOL

JA polecam WINDOWS COMANDER :]. VERY NICE TE SCRENNY, A to sami robiliście czy skądś ?
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
By to szlag ja to zawsze mam jakieś problemy zrobiłem wszystko jak trza i wywala mi że uwierzytelnianie nie powiodło się :evil:
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Ale mozecie to na gg obgadac a nie krok po kroku postem pisac.
A chetnych zapraszamy do dalszego umieszczania screenow ciekawych i unikalnych a nie tylko tak by byly.
 

Saturas_Strefa

New Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
12
widze że część z was gra w kotora, ta gra jest naprawdę dobra i niedługo mogę ii moje screeny dać tutaj
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom