Screeny

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Od wczoraj wiemy już o trzech zrzutach z ekranu. Na pierwszym widać kawałek nadbrzeża na innym znów aktywne wulkanicznie tereny. Tak jak zapowiadają, pojawią się nowe lokacje. Na trzecim ze screenów obserwujemy walkę bohatera i członka drużyny(?) z bestią

Wszystkie screeny dostępne w nowo powstałej galerii związanej z tym dodatkiem

Galeria Arcana: Gothic 4 Upadek Setarrif
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Świat jak i jego przedstawienie (w tym grafika oczywiście) to jedne z najmocniejszych stron Arcanii. Także tu nie ma co dużo mówić - dodatek na pewno pociągnie tą dobrą tradycję podstawki. Niestety, jak na razie martwią mnie inne wstępne informacje o nim, ale to wątki na inne tematy.

Lokacje niby nowe, ale podobne już do tych, które znamy - okolice Dziewicy, Czarny Jar i masa jaskiń. Generalnie, ciekawi mnie jak zostanie rozwiązany problem lokacji. W końcu cała Argaania została przez nas już odkryta (poza Setarrif i pojedynczymi lokacjami). Z tego co wspominano między wierszami od dawna, akcja gry może przenieść się na jedną z 2 pozostałych wysp archipelagu, których nie ujrzeliśmy w Arcania: Gothic 4. Czas pokaże, na pewno wkrótce zostanie podane więcej informacji.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Do galerii dodane zostały nowe screeny oraz oficjalne logo dodatku. Heh, powiedzmy, że dobrze zrobili usuwając słowo 'Gothic' z logo dodatku

http://gothic.org.pl/forum/index.php?/gallery/category/14-arcania-gothic-4-upadek-setarrif/
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Czyżby uznali, że to już nie będzie Gothic? Według mnie to bardzo dobre posunięcie. Zostawienie w spokoju dobrej sagi, a skupienie się na innym typie.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Logo jak logo, nie wiele zmian względem podstawki, pomijając fakt braku "Gothica".
A screeny.. widać, że chyba nie są bezpośredniego pochodzenia z gry. Wyglądają na obrabiane, chociaż efekt nie jest powalający. Skupiając się na lokacjach, to zaciekawiła mnie tylko ta wulkaniczna góra... eh, pomysł zbyt podobny do Risen :/
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nie ty jeden na widok tych screenów i info o wulkanicznych terenach krzyknąłeś 'Hello Risen' :) Fakt faktem nasuwa aż za bardzo podobieństwa, jeszcze jak nam przyjdzie zwiedzać wnętrze wulkanu ^^

Co do screenów, wg niektórych pochodzą z bardzo mocnego PeCetowego sprzętu.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Mnie najbardziej ciekawi, gdzie będzie te "10 godzin zabawy" bo koło Setariff wszystko odkryte. I wgl. 90% całej wyspy (no może gdzieś jakąś jaskinia zablokowana czy łąka w górach. Widziałem na yt) Ale to i tak za mało na dodatek. Setariff nie jest też takie duże żeby tam latać przez 10 godzin. Sadze że spellbound coś wymyśli. Nie wierze, jak powiedział Ragiz, że będą pozostałe wyspy archipelagu. Ale czas pokaże.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Esmallion, pewnie znowu ściemniają jak zawsze :) Przypomnę, że parę dni temu w Galerii znalazło się parę nowych screenów. Mnie osobiście podoba się ten

med_gallery_13159_14_1170507.jpg

 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Dla mnie wygląda jak okopy z czasów I wojny światowej...
Poczekam na więcej screenów na razie "Na zachodzie bez zmian"
 

Morby

New Member
Dołączył
10.12.2010
Posty
7
Ja myślę że wcale nie tak mało miejsca zostało, bo przecież prawie całe wschodnie wybrzeże
Uważam że akcja będzie się rozgrywać TU
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Niedawno JoWooD za pośrednictwem zagranicznego portalu wypuściło renderowaną grafikę Trolla, który pojawia się w jednym ze screenów :)

med_gallery_26068_15_258124.jpg


Sądząc po wielkości brzucha, ewidentnie lubi pić piwo :)
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Troll wyglada identycznie jak w arcanii, ja bym sie tak tym nie jaral, przecierz oni nie wymyslaja nowych potworow, niech pokarza cos czego w podstawce nie bylo.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Tutaj chodzi raczej o jakość i estetykę screena. Jeśli byłby to nowy potwór, wtedy zdjęcie znalazłoby się w odpowiednim temacie.
 
Do góry Bottom