Save....

Status
Zamknięty.

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
Wiem ze istnieje juz temat o save'ie ale jest zablokowany i nie mialem jak napisac ;/
Otoz: gralem caly poniedzialek. zrobilem 68 pkt reputacji w faring + prawie wszystkie questy wykonane na pustyni za wyjatkiem ishtar i jednego miasta... i kurrde jak chcialem zapisać wyskoczyl jakis blad i wyszlo mi z gry =/ Oprocz tego mam jeszcze save gdzie dopiero co wyzwolilem cape dun (tuż po wykonaniu questów w reddock)... Ma ktoś jakis save z tego okresu? Pustynie moge w sumie zrobic od nowa bylebym nie musial robic od nowa calej montery, okary itd ;/

pozdrawiam
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Co do save to nie mam. Ale by uniknąć tego problemu zainstaluj sobie patcha 1.09 na przyszłość. On usuwa ten błąd z sevami, które czasami się psują.

Sorry za krótki post. ;)

Pozdrawiam.
 

mario671

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
9
Dark a znasz mzoe jakis link na tego patcha ?? tylko zeby dzialal na polskiej wersji
 

sou

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
29
thx za patcha

co do tematu: moze ma ktos z samego poczatku faring? podaruje se ta pustynie, moge zrobic ja od nowa... yhhh
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Ja mam save przed wyzwoleniem Geldern. Na pustyni ani razu nie bylem jeszcze do tamtej pory ;) Jeszcze tylko mi powiedz jak odroznic save od innego to bedzie twoj.

~Pozdrawiam
Filip3k
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom