Save

Status
Zamknięty.

Dawid14

New Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
5
Czy ktoś mógłby mi dać swojego save z Gothica 3. Z dużym poziomem i tylko tak żeby było jeszcze wiele aspektów gry do przejścia. Bo miałem format dysku i usuneły mi się. Więc dajcie jakiegoś save.


No czy ktoś nie może zapodać jakiegoś save przecież każdy na pewno ma jakiegoś. Ten temat jest tu bardzo długo i nawet nikt nie odpisał.
 

Dawid14

New Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
5
Wiem nie można pisać posta pod postem ale odświeżam temat i pytam się czy nie ma nikt jakiegoś save. Jakaś część gry może być już przeszła. Tylko żeby nie grac od nowa proszę o byle jaki.

Teraz musiał bym Cię ukarać warnem, ale Ci daruje. Następnym razem nie popełniaj ów błędu - xarox.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
hmmm.... chętnie bym ci dał swój, ale nie mam go niestety :(
zastanawiam się tylko co ty robiłeś od 15 marca - kiedy napisałeś tego posta. Stary ty byś w ten czas mógł przejść gre 3 razy!!! Tym bardziej że lepiej grać SWOJĄ postacią niż CZYJĄŚ Ale rozumiem że miałeś swoje powody :)

Pozdro
 

Kamol

New Member
Dołączył
4.3.2007
Posty
7
Otoz ja rownierz potrzebuje save na sciezke innosa przed zakonczeniem poniewaz dostalem buga i nie moglem zakonczyc na tej sciezce
 

Dawid14

New Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
5
Ja od 15 Marca staram się żeby dostać jakiś save ,a i przez ten czas nie przechodziłbym tej gry od nowa, dlatego że pisałem wcześniej nie chce mi się, a u assasynów miałem 64% i sam wiesz chyba jak głupio jest przechodzić te misje na pustyni. I nie byłem jeszcze wtedy nawet w nordmarze, a miałem z 50 poziom może mniej.
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
Wiecie może jestem jakiś dziwny albo poprostu mam bzika na punkcie gothica... myślę ze budowanie swojej postaci na podwalinach stworzonych przez innego gracza to coś co najmniej niestosownego (przynajmniej dla mnie) ja bym juz wolal grac od początku niż prowadzić przez grę defakto cudza postać (wybaczcie błędy i nie czepiajcie sie mnie za nie ;) )

A co ma piernik do wiatraka? Post nic nie wnosi do tematu. Następnym razem za taki post będzie warn! - xarox.
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
jak sie tak domagacie sejwow to na piszcie do mnie na wp, to pogadamy koncze teraz wengard buntownikiem i jak co to dam ale pomyslcie jak wyslac oklo 900mb bo jakos moze file factory nra

Topic lock. Nie "odgrzebuj" starych tematów - xarox.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom