rzeczy na dachach

Status
Zamknięty.

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
Znalazłem różne rzeczy na dachach w portowym mieście miksture która dopełnia zyci do początku mikstury many i szybkości mieszek z 100 sztukami złota itp. jak uważacie to bug czy co bo jest u mnie tego z 30 rzeczy
ohmy.gif
to racze sporo no nie
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
to nie jest bug ja też tak miałem poprostu te rzeczy tam są i tyle. A na początku są bardzo przydatne
 

Pagenafein

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
31
Na Beliara! Czy wy wszystkie rzeczy w "dziwnych" miejscach uważacie za bugi? Czy Orkowa Zguba na szczycie jednej z wież starożytnej cywilizacji w Khorinis to też bug?
Na dachu nie ma 30 przedmiotów moze 15 tak. Jest tam miód, smoła, dużo mieszków, itp.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

To jeszcze jeden bonus dla dociekliwych, gra troche przypomina przez to platwormówke ale to chyba nieszkodzi
tongue.gif
 

Mac

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
27
Właśnie takie szczegóły dodają grze smaczku. Ja starałem się zwiedzić wszystkie miejsca gdzie tylko da się dojść i kilka razy się zdziwiłem niemało, jak na przykład na początku gry wspiąłem się po skale przy wejściu do jaskini bandytów w drodze od wieży Xardasa do miasta Khorinis i znalazłem 2 chrząszcze, dziki i 2 jaszczury, kilka zwojów, itp. Może to już było w GII, ale wtedy tam nie zagościłem, więc nie miałem okazji sprawdzić.
BTW nie wiem, czy byliście na najwyższej, moim zdaniem, górze w grze. Mówię o tej, która rozpościera się na wprost nas, po załadowaniu krainy DG. Niestety tam nic nie ma, ale jak długo sie spada!!! :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja nie rozumiem po co ten temat?? O tym to chyba każdy wie. Jezus czy rzecz leżaca na dachu to jest bug?? No nie autorzy to dali do uatrakcyjniena gry i tyle. Te dodatki często się przydaja a szczególnie na poczatku rozgrywki!!
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
chodzi oto właśnie że ja wymieniłem tylko pare zeczy znalazłem rune armia ciemmnosici, szpon beliara
ohmy.gif
i inne rożne raczej drogie rzeczy to chyba juz bug na nie??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE chodzi oto właśnie że ja wymieniłem tylko pare zeczy znalazłem rune armia ciemmnosici, szpon beliara
ohmy.gif
i inne rożne raczej drogie rzeczy to chyba juz bug na nie??

Co znalazłes??? Szpon Beliara na dachu??? Nie wierze i napewno to jest jakiś wałek z twojej strony
tongue.gif
No chyba że nie kłamiesz a w co wątpie no to jakiś bug
biggrin.gif
 

Młody Mimi

Member
Dołączył
8.3.2005
Posty
38
Tak naprawde to zawsze kidy widze jakiś bydynej na jaki się da wejść to zawsze właże właśnie dla tego że znalazłe pierwsze taki żaczy w porcie.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Zamknijcie proszę ten temat, to jest raj dla Spamerów. Teraz każdy się tu zacznie wpisywać i mówić jakie to tam znalazł cudeńka...
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
QUOTE (Lord_Marcos @ 26-04-2005, 11:04) Zamknijcie proszę ten temat, to jest raj dla Spamerów.
...na przykład takich jak Marcos, który zamiast zaraportować temat wskrzesza go pisząc prosbe o zamknięcie z powodu obawy o spamowanie, a sam spamuje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom